Haber Üstü Reklam Alanı

Siz Yanlız Değilsiniz Biz Buradayız Bursa'da Kurbanlarını Kesti

16.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemirli İyilik Sever Ev Hanımları Mine Kapı, Remziye Dokur ve Semra Akın, dostluk ve gönül köprüsü kurmaya devam etti.Gaziemirli İyilik Sever Ev Hanımları ‘Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız’ grubu Kurban Bayramında da boş durmadı.

Kurban Bayramında, Kurban kesim yerleri kan gölüne dönerken, kesilen kurbanlıklar evlerdeki buzdolaplarını tıka basa doldururken, Gaziemirli İyilik Sever Ev Hanımları Mine Kapı, Remziye Dokur ve Semra Akın, dostluk ve gönül köprüsü kurmaya devam etti. 

Bursa’nın, Mustafa Kemal Paşa İlçesine giden Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız Gurubu, burada Hanım Olcay Ailesini ziyaret etti, aile ile birlikte kurbanlarını kesti hayırlarını yaptı. Bursa’nın Mustafa Kemal Paşa İlçesinde üç çocuğu ile birlikte yaşayan Hanım Olcay, İzmir’den kalkıp, Bayram Günü buralara kadar gelerek kendilerine yardım eden, Gaziemirli İyilik Sever Ev Hanımlarına kendisi ve çocukları adına, binlerce kez teşekkür etti. Olcay Hanım, göz yaşlarına hakim olamadı, çok duygusal anlar yaşandı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir Net yerel internet gazetesi olarak, Basın ve Siyasette çektiğimiz ifade özgürlüğü sıkıntısına, bu panelden çıkacak sonuçlar ışık tutacaktır

16. Genel kurulda bir kez daha Bal-Göç genel başkanlığına seçilen Abdurrahim Nursoy, genel kurul da 1015 oy alarak seçimi farklı kazandı.

Gazetemizde de yapılan bu haberle ilgili bir çok Gaziemirli, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın Atatürk’e olan bağlılığından şüphelerinin olmadığını

Yazmaya kalksam yazmakla bitmez ama, her işin sonu bize dokunuyor keşke bunu bilebilsek.