Haber Üstü Reklam Alanı

Ramazan Kaya Aramızdan Ayrıldı

22.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak, Ramazan Kaya’ya Allahtan Rahmet dilerken, ailesi sevenleri ve dostlarına baş sağlığı dileriz.Gaziemir siyasetine son yıllarda damga vuran isimler arasında yer alan, CHP ve AKP siyaset yapan Ramazan Kaya, geçirdiği beyin kanaması sonrası vefat etti.

1955 Bayındır Çırpı doğumlu olan Ramazan Kaya CHP Gaziemir siyasetine uzun süre damga vurdu. 1995 – 1999 arası CHP Gaziemir İlçe Başkanlığı yapan, 1999 yerel seçimlerinde CHP Gaziemir Başkan Adayı olan, 2004 yerel seçimleri öncesi AKP’ye geçip, bir dönem orada siyaset yapan Ramazan Kaya, bir süre sonra tekrar CHP’ye geri döndü.

Gaziemir ticari yaşamın da içersinde yer alan Ramazan Kaya, bugün geçirdiği ani beyin kanaması sonrası aramızdan ayrıldı. Ramazan Kaya 23 Eylül Pazartesi günü Gaziemir Merkez Camisinde kılınacak öğle namazı sonrası, Bayındır Çırpı Mezarlığına defnedilecek.

Gaziemir Net Yerel İnternet Gazetesi olarak, Ramazan Kaya’ya Allahtan Rahmet dilerken, ailesi sevenleri ve dostlarına baş sağlığı dileriz.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gaziemir Net yerel internet gazetesi olarak, Basın ve Siyasette çektiğimiz ifade özgürlüğü sıkıntısına, bu panelden çıkacak sonuçlar ışık tutacaktır

16. Genel kurulda bir kez daha Bal-Göç genel başkanlığına seçilen Abdurrahim Nursoy, genel kurul da 1015 oy alarak seçimi farklı kazandı.

Gazetemizde de yapılan bu haberle ilgili bir çok Gaziemirli, Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın Atatürk’e olan bağlılığından şüphelerinin olmadığını

Yazmaya kalksam yazmakla bitmez ama, her işin sonu bize dokunuyor keşke bunu bilebilsek.