Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir Büyük Zafer'i Çarşı Meydanında Kutladı

30.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Büyük zaferin 98. Yıldönümünde CHP Gaziemir İlçe Örgütü, Gaziemir Çarşı Meydanında bulunan Atatürk anıtında bir tören düzenledi.Ülkemizi işgal eden Emperyalist ülkelere ve yerli işbirlikçililerine karşı kazanılan büyük zaferin 98. Yıldönümünde, CHP Gaziemir İlçe Örgütü Gaziemir Çarşı Meydanında bulunan Atatürk anıtında bir tören düzenledi.

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan, Kadın Kolları Başkanı Neriman Balcı Türkeri, Gençlik Kolları Başkanı Baran Manav ile birlikte Atatürk anıtına çelenk sunumu sonrası saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşımızı törene katılan partililerle beraber okudu.

CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı Çelenk Koyma Törenimizi Gaziemir Abdullah Arda Meydanı'nda gerçekleştirdik. Bu bayramı bize armağan eden Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Baskılar ve yasaklar Milli Bayramlarımızı kutlamamıza engel olamaz dedi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri son yıllarda hızla artmaktadır, kadına karşı şiddet ve kadın cinayetleri bireysel değil, toplumsal olaylardır.

. Gazete olarak bugüne değin ilçemizde bir çok değişikliklere imza attık. Bazen doğru dediğimiz yanlış, yanlış dediğimiz doğru çıktı. İnsanız ve hata yaparız. Önemli o...

Evlerimizi su bastı. Yavaş yağıyordu, birden yağmur bastırınca dere taştı.

Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal ATATÜRK, yaptığı devrimler, hizmetler içerisinde en önem verdiği ve üzerinde durduklarından biride eğitimdir.

Bazı yerler tarihle yarışır, tarihle anılırlar. Bir sevda, bir aşk, bir masal gibidirler. Unutmak istersiniz unutamazsınız, "hadi ya" dersiniz, vazgeçemezsiniz. Çıkıp ...