Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Gençlik'te Kongre Zamanı

22.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir’i seven, futbola gönül veren iyi insanları ve taraftarları, Onur mücadelesi verecekleri bir futbol sezonunda, Gaziemir Gençlik Spor Kulübüne destek olmaya çağırdı.Gaziemir Gençlik Spor Kulübü Olağan Kongresini bugün gerçekleştiriyor. Gaziemir Endüstri Meslek Lisesi, toplantı salonunda gerçekleştirilecek Kongre, Saat 19:00’da başlayacak. 

İsmail Çalpbinici’nin başkanlığındaki Gaziemir Gençlik Spor Yönetim kurulu, bu kongrede görev alamayacağını açıklamıştı. Uzun zamandır hiç kimsenin sahip çıkmadığı Gaziemir Gençlik Spor Kulübü yönetimine, Ramazan Abacı’nın hazırladığı listenin kongrede başkanlığa aday olacağı belirtildi.

Geçtiğimiz birkaç gün içersinde, Gaziemir Gençlik Spor Kulübünün sahip kalmaması, kapısına ikince kez kilit vurulmaması adına yönetim kurulu yapma çalışmalarına başlayan Ramazan Abacı, yönetim kuruluna güçlü isimleri katma anlamında çalışmalarına devam ediyor. CHP, AKP ve MHP İlçe Başkanlarını ziyaret eden Abacı, ilçe başkanlarından birer ismin önerilmesini istedi. Gaziemir’de bulunan Sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden Ramazan Abacı, geniş katılımlı, tüm Gaziemir’i kucaklayacak bir yönetim kurulu oluşturma çabası içersinde. 

Gaziemir futbolunu çok yakından tanıyan, ilçemizde futbolun gelişmesi anlamında, bu güne değin bir çok çalışmaya imza atan, projeler hazırlayan gazetemiz yazarı Enver Kapı’yı da, yönetim kuruluna katan Ramazan Abacı, amaçlarının altmış yıllık tarihi olan bir kulübün kapanmaması, kapısına kilit vurulmaması olduğunu belirtti. Gaziemir’i seven,  futbola gönül veren iyi insanları ve taraftarları, Onur mücadelesi verecekleri  bir futbol sezonunda, Gaziemir Gençlik Spor Kulübüne destek olmaya çağırdı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Akın Ülküner, bugün Gaziemir Şehir Stadında oynanan Gaziemir Gençlik ¬/ Bornova Osmangazi futbol karşılaşmasında da notlar alarak, Gaziemir Net için yorumladı