Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Spor'a Türk Futbolunun İki Efsane İsminden Dev Destek

18.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Gaziemir Spor Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali Filibe , Menderes, Dereköy’de bulunan çiftliğinde Gaziemir Spor’lu futbolcuları öğle yemeğinde ağırlarken,Geçtiğimiz günlerde 2019  - 2020 futbol sezonu için sahaya inen Gaziemir Spor Gençlik Futbol Kulübüne, Türk futbolunun iki efsane dev isminden destek geldi. Gaziemir Sporlu futbolcu ve yöneticileri, sabah Gaziemir Belediyesinin düzenlediği Temizlik Seferberliği Kampanyası dahilinde, Sevgi Mahallesinde düzenlenen organizasyonda, Gaziemir’in sokaklarının temizlerken, öğlen Gaziemir Spor Yöneticisi Mehmet Ali Filibe’nin yemek davetine katıldı.

Gaziemir Spor Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali Filibe’nin,, Menderes, Dereköy’de bulunan çiftliğinde Gaziemir Spor’lu futbolcuları öğle yemeğinde ağırlarken, Beşiktaş kalesini yıllarca korumuş, defalarca Milli olmuş, Beşiktaş’ıın yedi yıl kaptanlığını yapmış, Teknik Direktörlük görevini üstlenmiş, efsane isim Rasim Kara, Gaziemir Spor etkinliğine katıldı. Genç futbolculara geçmiş tecrübelerini uzun uzun anlatan Rasim Kara, içinizde ki Amatör ruhu, ne olursa olsun kesinlikle bırakmayın dedi. 

Galatasaray’ın ve Milli Takımın kalesini defalarca korumuş Hayrettin Demirbaş’ta, Gaziemir Spor’a yeni futbol sezonunda sonsuz başarılar diledi. Hayrettin Demirbaş, yaşamın her alanında sporcu ahlakının topluma örnek ve iyi insan olması gerektiğini anlatırken, geçmişte yaşadığı deneyimlerini, Gaziemir Spor’lu genç futbolcularla paylaştı.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Değerli futbolcu kardeşlerime kolay gelsin derken,maçtan sonra eve ailesinin yanına değil, en yakın karantina yurduna gitmesini tavsiye ediyorum.Ha bir de uyarım var:...

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmesinin ardından birçok yabancı futbolcu izin alarak ülkesine gitmişti.