Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir'in Gururu Nazlı Savranbaşı'na Bir Ödülde Gaziemir Belediyesinden

8.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi YazdırGaziemir’in ilk yetiştirdiği sporculardan, Güreş’te Milli Takıma kadar yükselen ilk sporcu Ramazan Savranbaşı’nın yeğeni, 2020 Tokya Olimpiyatlarına ülkemiz adına katılması kesinleşen ilk sporcusu, Jimnastikte ülkemizin gururu olan Nazlı Savranbaşı’na bir ödülde, Gaziemir Belediyesinden geldi. 

Gaziemir Belediye Meclisi Ekim ayı 2. Birleşiminde başkanlıktan gelen önerge ile Nazlı Savranbaşı’na 1 Ata Altın ile ödüllendirilmesi teklifi, Gaziemir Belediye Meclisinde oy birliği ile kabul edildi. Ak Parti Belediye Meclis Grup Sözcüsü Uğur İnan Atmaca, Nazlı Savranbaşı’nın antrenörlerine de 1 Ata Altın verilmesi talep etti. 

Gaziemir’in yerli Savranbaşı ailesinden Yusuf Savranbaşı’nın kızı, Milli Güreşçi Doç. Dr. Ramazan Savranbaşı’nın yeğeni Gaziemir’in milli gururu Nazlı Savranbaşı’nın bireysel başarısı, ilçemizin gururu oldu.

Almanya’nın Stuttgart kentinde yapılan 2019 Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonasında kazandığı başarı için Nazlı Savranbaşı şunları söyledi: “Şampiyonada birlikte yarıştığımız takım arkadaşlarım Göksu Üçtaş Şanlı ve Tutya Yılmaz ablalarımla beraber çok savaştık, mücadele verdik, birlik olduk. Benim için gerçekten çok güzel geçti ve 49.799 puanla kotayı (barajı geçmeyi) almaya hak kazandım. Tarif edilemez duygular içindeyim. Gerçekten inanılmaz bir andı benim için, muhteşem bir rüya gibiydi.”

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Değerli futbolcu kardeşlerime kolay gelsin derken,maçtan sonra eve ailesinin yanına değil, en yakın karantina yurduna gitmesini tavsiye ediyorum.Ha bir de uyarım var:...

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmesinin ardından birçok yabancı futbolcu izin alarak ülkesine gitmişti.