Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir Gençlik Olağan Üstü Kongreye Gidiyor

18.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yönetim kurulu ile yaptığımız en son toplantıda bu işin böyle gitmeyeceğini belirterek, bu konuda daha özveri ile çalışacak arkadaşların yolunu açmak, görevi onları teslim etmek adına 23 Ekim Çarşamba günü, olağanüstü kongremizi toplamaya karar verdik dedi.İzmir Süper Amatör Lig Merkez grupta ligin ilk üç haftasını üçer puan ile kapatan Gaziemir Gençlik yönetimi, olağan üstü kongre kararı aldı.

24 Temmuz 2019 tarihinde yapılan kongrede göreve başlayan Ramazan Abacı başkanlığındaki yönetim kurulu, göreve başladıkları günden bu yana Gaziemir spor kamuoyundan yeteri kadar destek göremediklerini belirterek, 23 Ekim Çarşamba günü olağanüstü kongre kararı aldıklarını belirttiler.

Göreve başlarken hazırladıkları yıllık bütçe planının şimdiden çok üstüne çıktıklarını belirten Ramazan Abacı, çok güçlü bir takım kurduk, bunun semeresini de üç maçta, üç galibiyet ile gördük. Kalite olarak bu ligin çok üzerinde bir takım kadrosu ile sezonu şampiyonluk ile tamamlayacaklarına emin olduklarını belirtti.  Göreve başladıktan kısa bir süre yönetim kuruluna aldığımız bazı arkadaşlarımız bizleri yarı yolda bıraktı, yönetim kurulundan istifa etti. Yaşadığımız bunca sıkıntıya rağmen ilçemiz sporuna katkı sunmak adına yaptığımız bu çalışmada, Gaziemir spor kamuoyundan yeteri kadar destek göremedik. Yönetim kurulu ile yaptığımız en son toplantıda bu işin böyle gitmeyeceğini belirterek, bu konuda daha özveri ile çalışacak arkadaşların yolunu açmak, görevi onları teslim etmek adına 23 Ekim Çarşamba günü, olağanüstü kongremizi toplamaya karar verdik dedi. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Değerli futbolcu kardeşlerime kolay gelsin derken,maçtan sonra eve ailesinin yanına değil, en yakın karantina yurduna gitmesini tavsiye ediyorum.Ha bir de uyarım var:...

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmesinin ardından birçok yabancı futbolcu izin alarak ülkesine gitmişti.