Haber Üstü Reklam Alanı

Gaziemir'in Gerçek 'İyi İnsanları' İlçemizin Yüz Akı Oldular

27.8.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız dedirten, Gaziemir’in iyilik elçileri, gerçek iyi insanlar başta Mine Kapı ve Remziye Dokur olmak üzere, bu oluşuma destek veren bir çok Gaziemirli ev hanımı, ilçemizin bu güne kadar hep yüz akı oldular.Gaziemirli İyilik Sever ev hanımları ‘Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradıyız’ ekibi, gerçek iyi insan nasıl olunur, iyilik dil, din, ırk, mezhep, bölge ayrımı yapmadan iyilik yapma anlamında ders vermeye devam ediyor.

Gaziemir’li gerçek iyi insan, Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız ekibinden Mine Kapı ve Remziye Dokur, geçtiğimiz günlerde altı şiddetinle sarsılan bir çok evin hasar gördüğü ve hala yaşamlarını Kızılay çadırlarında sürdüren, Denizli’nin Bozkurt İlçesine giderek, deprem mağdurlarına  kendi olanaklarıyla tedarik ettikleri Gıda ve Temizlik Ürünlerini dağıttı.

Bu güne kadar ülkenin Doğusundan, Batısına, Kuzeyinde, Güneyi ne kadar, ayrım yapmadan kendi olanaklarıyla kendini yalnız hisseden tüm herkese Siz Yalnız Değilsiniz Biz Buradayız dedirten, Gaziemir’in iyilik elçileri, gerçek iyi insanlar başta Mine Kapı ve Remziye Dokur olmak üzere, bu oluşuma destek veren bir çok Gaziemirli ev hanımı, ilçemizin bu güne kadar hep yüz akı oldular.  

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Taktığı koruyucu takımları işi bitince sorumsuzca sokak arası, yollara ve ev girişlerinin bulunduğu yerlere atma cesareti gösteren, kendini sorumluluk sahibi sanan, bi...

YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜKLER YÜREĞİNİZDEN UMUTLAR EKSİK OLMASIN.

Gurup olarak SİZ YALNIZ DEGILSINIZ BIZ BURADAYIZ sözünün gereğini yerine getirerek bizde ihtiyacı olan 65 AİLEYE ERZAK VE GIDA YARDIMI YAPARAK o ailelere destek olduk.

Bazen arkana bile bakmadan gitmek istersin, öyle her şeyi bırakmana falanda gerek yok, anılarını bıraksan yeterlidir. Tabiata, doğaya, denize, ormana, doyumsuz birlikt...

Bu ülke bizim bu ülkede yaşayanlar BİZLERİN yani SİZ YALNIZ DEGILSINIZ BIZ BURADAYIZ GURUBUNUN KARDEŞLERİMİZDİR