Haber Üstü Reklam Alanı

AKP Gaziemir İlçe Kongresi Atatürk Kültür Merkezinde Yapıldı

6.4.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

AKP İzmir Milletvekili Necip Kaplan’ın Divan Başkanlığını yaptığını Gaziemir İlçe Kongresinde, Geçtiğimiz günlerde AKP Genel Merkezinde yapılan mülakatta belirlenen isim olan, Nazmi Yılmaz başkanlığındaki tek liste ile seçime gidildiAKP Gaziemir İlçe Kongresinde, dört yıldır ilçe başkanlığı yapan Hüseyin Uzun, bayrağı yeni Başkan Nazmi Yılmaz’a devretti. Kongre saygı duruşu, istiklal marşı ve Ahmet Eroğlu Cami Hocasının Kuranı Kerim okuması ile başladı. 

AKP İzmir Milletvekili Necip Kaplan’ın Divan Başkanlığını yaptığını Gaziemir İlçe Kongresinde, Geçtiğimiz günlerde AKP Genel Merkezinde yapılan mülakatta belirlenen isim olan, Nazmi Yılmaz başkanlığındaki tek liste ile seçime gidildi. 

VİDEO AKP Gaziemir İlçe Kongresi Atatürk Kültür Merkezinde Yapıldı

AKP Gaziemir İlçe Kongresinde, Başbakan Binali Yıldırım ile AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Video mesajlarını gösterilmesi sonrası, AKP Gaziemir resmi ilçe Başkanı Hüseyin Uzun açılış konuşması yaptı. Hüseyin Uzun bu güne kadar hiçbir göreve talip olmadığını belirtti. AKP İzmir Yönetimi, Gaziemir İlçe başkanlığı görevinin de kendisine verildiğini, bundan sonrada verilecek her türlü görevi de, büyük küçük demeden layıkıyla yerine getireceğini söyledi. 

AKP İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli yaptığı konuşmada, yerelde başarının belediye başkanlığını kazanılması ile ölçüleceğini belirtirken, Gaziemir İlçe Örgütünün bu başarıyı yakalayacak enerjisini gördüğünü hedeflerinin yerel seçimleri kazanmak olduğunu belirtti. 

AKP İzmir İl Başkanı Aydın Şengül  “28 Nisan’da kimseye randevu vermeyin. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın da katılımıyla il kongremizi yapacağız. Tüm dava arkadaşlarımıza ulaşıp en üst düzeyde katılım sağlayalım” dedi. “Her gittiğim ilçede gördüğüm güzel bir şey var. Hala 2002’deki motivasyonuyla koşturan, çalışan dava arkadaşlarımız var. Belki hayal kırıklıkları yaşadılar, belki dışlandılar ama Liderimize bağlılıktan asla vazgeçmediler. Partiden kovsalar bacadan girdiler, görev almasalar da canla başla çalıştılar” diye konuştu. “Kongreler bittiğinde ilçede kuruluştan bugüne kim görev almışsa tek tek ayağına gidecek, hepsinin gönlünü alacak. Önce bize bu davada yol arkadaşlığı yapanların gönlünü alacağız ki sonra bize oy vereceklerinkini alalım" ifadelerini kullandı. “İlçeden bizim görevli arkadaşlarımız mahalleye gidecek, onları dinleyecek. Her sandıkta 11 -12 kişi yönetim kurulu oluşturacağız, 300 kişilik seçmen olan sandıkta, yönetim kurullarımızda seçime kadar 4-5 toplantı yapacağız. İl binamızda call senter oluşturacağız. Her gün 2000 kişiyi arayıp kontrol edeceğiz. Ordaki çalışmaları takip edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ne aldatan ne aldatılan olacağız.” diye konuştu.

İl Başkanı Aydın Şengül ve Divan Başkanı Necip Kaplan’ın AKP Gaziemir İlçe Kongresinden ayrılması sonrası, faaliyet raporu, gelir gider hesap raporu okundu oylandı. Nazmi Yılmaz AKP Gaziemir yeni İlçe Başkanı olurken, tek liste ile girilen seçimlerde, yirmi dört kişilik ilçe yönetim kurulunda Murat Eliçikoca, Oğuz Seyran, Ejder Öztop, Erol Kaya, Kadir Baysal, Erdem Kılıç, Şencan Ay gibi isimler yer aldı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

CHP Gaziemir İlçe Başkanlığının organize ettiği bağış kampanyasına İlçe Başkanı Kasım Özkan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol az sayıda belediye meclis üyesi, çok ...

CHP’sinin yeni sistemi en iyi analiz eden parti olduğunu söyleyen Tekin, bu sistem içersinde örgütte yıllardır mücadele eden parti emekçilerinin, daha etkin yerlere ge...

Gaziemirli yerel siyasetçi Seda Aksoy’u kadın kollarının başına getiren Yılmaz, alan çalışmalarını sürekli hızlandırarak 24 Haziran seçimlerinde AKP’nin Gaziemir’de 1....

Yaptığının aday adaylık başvurusu olduğunu, genel merkezin hazırlayacağı listede oluruz veya olmayız, önemli olanın CHP’sinin parlemento da çoğunlu sağlaması, Muharre...

CHP Gaziemir eski İlçe Başkanı Umut Tekin’de, aday adaylık başvuru saatlerini son dakikalarında, CHP Genel Merkezine milletvekili aday adaylık dosyasını verdi.