Haber Üstü Reklam Alanı

AKP Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz 'Unutmayalım Bu İşin Sonunda Hesap Vermek Var'

6.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle sorunsuz bir Gaziemir için gece gündüz çalışacağızSon sekiz aydır Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanlığı görevini yürüten Nazmi Yılmaz, İl Başkanımız ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın destekleri ve Genel merkezimizin takdirleri neticesinde görevinden istifa ederek Gaziemir ve Gaziemir halkı adına çalışmak için Gaziemir Belediye Başkan Adayı oldu.

GÖNÜL KAZANMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK.

AK Parti’nin birçok kademesinde görev yapan, İzmirliler ve Gaziemirliler için gece gündüz demeden çalışan Nazmi Yılmaz, Kırkbeş yıldır yaşadığı ve sorunlarını çok iyi bildiği Gaziemir'den Belediye Başkanı Adayı olarak bu çalışmalarına aralıksız devam edeceğini ve 7'den 70'e, tek tek, ev ev, mahalle mahalle gönül kazanmak için yola çıktıklarını söyledi. 

ORTAK AKILLA YÖNETECEĞİZ;

Gaziemirli kardeşlerim evlerinden çıktıkları andan itibaren işe, okula, sosyal faaliyetlerine giderken sorunla karşılaşmaması için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade eden AK Parti Gaziemir Belediye Başkan Adayı Nazmi Yılmaz, Bizim derdimiz Gaziemir, bizim alın terimiz Gaziemir, bizim çabamız Gaziemir’de oturan kardeşlerime hizmetkar olmak dedi ve ekledi; Gaziemir'in daha yaşanılabilir bir yer haline gelmesi için; eğitimiyle, kültürüyle, sanayisiyle, sosyal alanlarıyla çağ atlatacak ve bunu Gaziemir’de oturan her bir kardeşimle beraber başaracağız dedi. Biz önümüzdeki dönemde Gaziemir’imizin tüm dertlerine derman olacak ve Gaziemir’i marka kent statüsüne taşıyacak olan projelerle gümbür gümbür geleceğiz. Halka adanmış eserlerimizle anılmaya gayret edeceğiz. Halka hizmet hakka hizmet düsturundan kesinlikle ayrılmayacağız. Gaziemirli hemşerilerimiz bize destek olup bu makamı bize layık gördükleri andan itibaren Gaziemir’İ yine Gaziemirli kardeşlerimizle hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz dedi.

UNUTMAYACAĞIZ! BU İŞİN SONUNDA MİLLETE HESAP VERMEK VAR.

Ev ev, sokak sokak, mahalle mahalle sorunsuz bir Gaziemir için gece gündüz çalışacağız. Sen, ben olayını ortadan kaldıracak ve biz olacağız. Belediyecilik anlayışımızda vatandaşı birinci sıraya taşıyacağız. Demokratik olacağız. Çağdaşlık ve laiklik ilkelerinden vaz geçmeden Gaziemir’i Makamdan değil, halkın içinden yine halkla birlikte yönetme anlayışını önemseyeceğiz, parti ve kişi ayrımına asla girmeyeceğiz. Bizim işimiz Gaziemir’in her bir karışı olacak ve Gaziemir’de oturan her bir kardeşimiz olacak. Çünkü tüm bunları vadederken Biliyoruz ki; bu işin sonunda Gaziemir’e, Gaziemir’de oturan her bir kardeşime Hakka ve millete hesap vermek var. Bunu Unutmayacağız. 

NAZMİ YILMAZ KİMDİR? 

Kırkbeş yıldır Gaziemir’de oturan Nazmi Yılmaz, Ak Parti İzmir Ekonomik İşler, Sosyal İşler, Sivil Toplum ve Halkla ilişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra, Genel Merkez tarafından görevlendirilerek Gaziemir İlçe Başkanlığına getirildi. Nisan 2018'de yapılan kongrede tekrar seçilerek, bu görevine bu güne dek devam etti. Erciyes Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Nazmi Yılmaz, Okul sonrası çalışma hayatında gerek mali idarecilik yönetimi alanındaki deneyimleri gerekse müşavirlik kimliği ile ülkesine hizmet etti. İzmir'e ve Gaziemir'e hizmet noktasında birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevler aldı. Mali müşavirler Odası yönetim kurulu üyeliği sırasında, hem oda seçimlerinde Nisbi temsil sisteminin, hemde Mali Tatil yasasının çıkarılmasında öncülük yaptı. Gaziemirgücü Spor Kulübü Başkanlığı yaptı. Spora ve Gaziemirli gençlere birçok katkıda bulundu. Yaptığı tüm görevlerde başarılı çalışmalarıyla hem Gaziemir'de hem de İzmir’de tanınan ve sevilen biri oldu. Almanca bilen Nazmi Yılmaz Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Gerçek Gündem'in edindiği bilgiye göre, CHP'de 8 Kasım 2019 tarihinde mahalle delege seçimleri, 14 Aralık 2019 - 27 Şubat 2019 tarihleri arasında ise ilçe kongreleri y...

CHP Gaziemir İlçe Kadın Kolları Örgütü Muharrem ayı nedeniyle hazırladıkları Aşureyi, Gaziemir Merkez Pazar yeri girişinde dağıttı

Peki 12 Eylül 1980’de Gaziemir’de ne oldu. Askeri Cunta rejiminin Gaziemir’e girişi 26 Eylül 1980’de oldu. Aralarında benim de bulunduğum kadını, genci, çocuğu ve yaş...

CHP Gaziemir İlçe Başkanlığı yaklaşık 3 gün boyunca yanan ve binlerce ağacın yok olduğu orman yangınları için kampanya başlattı.

Meclis Üyesi Murat Serin ile uzun yıllardır siyasetten uzak, belediye başkanı H. Arda’ya yakınlığı ile bilinen, tek siyasi başkan yardımcısı Necati Kırmaz arasında, ‘...