Haber Üstü Reklam Alanı

CHP Gaziemir'de Kongre Günü

22.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Gaziemir İlçe başlıyor. Mevcut İlçe başkanı Kasım Özkan ile Ali Rıza Türkmen’in yarışacağı kongrede, 380 delege sandık başına gidecek.CHP Gaziemir İlçe başlıyor. Mevcut İlçe başkanı Kasım Özkan ile Ali Rıza Türkmen’in yarışacağı kongrede, 380 delege sandık başına gidecek.

Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda başlayan kongre sonunda kazananın CHP Gaziemir İlçe olacağı seçim sonuçları merakla bekleniyor.

CHP Gaziemir kongresinde başkanlığa aday olan Kasım Özkan yoğun tezahüratlar eşliğinde, işte örgüt işte başkan sloganları ile salona girdi. 

Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonuna ikinci gelen Ali Rıza Türkmen oldu. 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’da salona gldi.

CHP Gaziemir İlçe Kongresi Divan Başkanlığını CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar yapacak. Neriman Balcı Türkeri ile divan başkan yardımcısı, Ahmet  Özen yazman olarak divanda görev yapacak.

CHP Gaziemir İlçe Yöntim kurulunda sayman olarak görev yapan Ekrem Karaca, iki yıl içersinde CHP Gaziemir ilçeye 260 bin tl gelir gelirken, 260 bin tl gideri bulunduğunu belirtti.

İki yıllık CHP Gaziemir ilçe faaliyet raporunu Erdal Dindar sundu.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP Gaziemir İlçe Kongresinde Urla Belediye Başkanın tutuklanmasını eleştirdi, Kayyum atanmasına tepki göstedi.

CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan yaptığı konuşmada bu dönemde CHP'de politika yapmanın çok zor olduğunu belirtti. 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, yaptığı konuşma ile kongreyi gerdi. CHP izmir İl ile Gaziemir İlçe Başkanların kendilerini yanlız bıraktığını belirtti. Bir belediye meclis üyesinin kendisinden çiçek ihalesi istediğini belirten Halil Arda, bu ahlaksız teklifi elinin tersi ile ittiğini belirtti. Büyük firmalardan belediyenin vergi alacağını, kendilerine makam aracı olarak tahsil etmeyi kabul eden dürüst başkan, Akçay caddesinde bina yüksekliğini 9 metreden 15 metreye çıkartarak, rant elde edilmesini destekleyen iyi belediy başkanımızın, çiçek ihalesini yandaş meclis üyesine vermemesi kadar doğal bir olay olamaz.  

 

Ayrıntılar Gaziemir Net’te

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

İl Başkanlığı için henüz bir aday açıklaması bulunmazken, il başkanını seçecek olan 600 il delegesi ise belli oldu.

Kadın örgütünün kendi emekleriyle hazırladıkları çorbaları, kaplarına yerleştirip sokağa çıkan İlçe örgütü, toplu ulaşımı kullanan öğrencilere, işlerine gitmek üzere y...

CHP Genel merkezinin, Gaziemir Belediye Başkanının ismini açıklamasına kısa bir süre kala, İzmir’den yazılmış CHP Genel Merkezinden çıkmış bir mektup, Gaziemir siyasi ...

CHP Gaziemir İlçe Yönetim kurulu ilk toplantısında, bazı organlarda görev alacak isimlerde belli oldu

Gaziemir Belediyesinde bu güne kadar hiç olmamış bir ihaleyi almakla suçlanan CHP’li Gaziemir Belediye Meclis Üyesi Levent Çağlarsu, bu ihale ne zaman oldu, bu ihaleye...