Haber Üstü Reklam Alanı

CHP İzmir'de il delegeleri belli oldu

20.1.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İl Başkanlığı için henüz bir aday açıklaması bulunmazken, il başkanını seçecek olan 600 il delegesi ise belli oldu.



CHP İzmir’de 30 ilçede kongre maratonu gerçekleşti. Büyük heyecanın yaşandığı ilçe kongrelerinden sonra gözler 8 Şubat’ta gerçekleşecek olan İl Kongresine çevrildi. İl Başkanlığı için henüz bir aday açıklaması bulunmazken, il başkanını seçecek olan 600 il delegesi ise belli oldu.

İŞTE O DELEGELER:

KARŞIYAKA Murat Serdar Koç (İlçe Başkanı),  Cemil Tugay (Belediye  Başkanı), Murat Atayoğlu, Fırat Kadir Büyüktunalıoğlu, Cemalettin Coşkuner, İsmail Alp Soydam, Hamza Erga, Mualla Hazne Özalp, Hasan Taşkın, Gökhan Göktepe, Sinem Şendorman, Yiğit Karayılanoğlu, Saadet Arslan, İzlem Arıgümüş, Melihe Çiftçi, Cansu Sarı, Nail Uylaş, Özgür Kaya, Kenan Ocak, Nurşen Balcı, Önder Koç, Asuman Yalçın, Abdullah Engin, Hamdullah Akgül, Necdet Işık, Ferahnur Birsen Yıldırım, Asuman Ali Güven, Nilüfer Karaelmas, Cevat Durak, Atiye Güneş, Sıla Irmak Bozkurt, Kazım Müjdat Ünsalan, Havva Gökkaya, Ali Altay, Ajlan Avcı, Hıdır Doğan, Enver Yiğitler, İlker Akçe, Yağmur Özvarol, Şener Akdemir, Hüseyin Günlü, Burak İnanır, Nesrin İnetaş, Özgür Kalender, Hüseyin Bağdatlı, Can İlkkurşunlu, Ali Yaramışlı, Müyesser Özuslu, Hanımşah Han, Hakan Şimşek, Kaan Bayer, Türker Türkoğlu, Denizcan Gülveren, Muharrem Maden, Dilek Karcı, Haydar İnanır, Dinçer Çetin, Ali Şevki Durak, Dilek Bilgin, Hüseyin Şimşek, Hülya Ortaç, Aysel Aksoy, İsfahan Naki, Mahmut Özdemir, Nebahat Altın, Seçim Alkan, Candan Karabulut, Saniye Fıçı, Kutlay Güvenilir, Yılmaz Mede, Yüksel Çıldır, Özgür Hızır Can

BORNOVA Ertürk Çapın  (İlçe Başkanı), Mustafa İduğ (Belediye  Başkanı), Perihan Yardımcı, Sadık Yıldız, Mehmet Çıtak, Mustafa Arslan, Ayşe Aktaş, Coşkun Beşok, Niyazi Behiç Kabadayı, Engin Daşdemir, Belgin Güler, Adile Yılmaz Ildız, Ramazan Genç, Murat Taşkıran, Mahmut Erdem, Selda Çetinkaya, Hatice Kalkan, Alişan Han, Kemal Ergüneş, Bülent Hasekioğlu, Emin Sesli, Efkan Muhtar, Özdemir Sökmen, Cumhur Dereli, Ali Sözer, Kazım Danışman, Ceyhan Keser, Süleyman Algül, İzel Çelik, Murat İpek, Ayşe Türksever, Muharrem Ekici, Mümin Yılmaz, Gürsel Durmaz, Esra Seçen Bilgi, Şerif Özdemir, İsmet Güven, Bülent Özmen, Fatma Akkuş, Mustafa Çiftçi, Asım Güven, Erol Mutlu, Pakize Namdar, Adnan Hocaoğlu, Uğur Nazlıoğlu, Gamze Bakkallar, Özgürcan Beşok, Sergen Şengül, Halis Güneş, Kadir Sağlam, Sevil Demirtaş, Mustafa Yazıcıoğlu, Hacer Özdoğan, Halime Demirbağ, Burcu Yılmazsoy, Cumhur Yılmaz, Doğan Bektaş, Musa Akyıldırım

BAYRAKLI Pınar Susmuş  (İlçe Başkanı), Serdar Sandal (Belediye  Başkanı),  Fatma Ağır Göl, Ramazan Altındiş, Fatma Aytül Çağlar, Arif Çalışkan, Dursun Çetinkaya, Nuri Doruk, Levent Emre, Zekiye Leman Erdoğan, Cemil Ertuğrul, Songül Gök, Ayfer Gündoğan, Melek Gürboğa, Selahattin Güzel, Suna Karabağ, Alper Karaca, Özgür Karakaya, Sermet Kavas, Cahide Kaynakgöz, Kemalettin Keleş, Eşref Kocacık, Rıfat Koçali, Aziz Köksal, Yaşar Kemal Moğultay, F. Feray Aydınoğlu Nebioğlu, Tanju Odabaş, Yaşar Okuyan, Şengül Özakalın, Yılmaz Soydaş, Niyazi Şehitoğlu, Nazlı Selin Tabazik, İsmail Teke, Tolgay Tuğcu, Bengül Tüfekci, İrfan Türkköz, Mehmet Uyar, Cansel Yaman, Sultan Yıldırım, Satılmış Yüksel

BUCA Erhan Kılıç (Belediye  Başkanı), Metin Aktaş, Sevli Aladağ, Gözde Albayrak, Sevim Avcı, Yıldız İsmail, Umut Bektaş, Hüseyin Benzer, Çağatay Biler, Suat Bulut, Zeki Çelik, Ilgın Esra Demir, Görkem Duman, Berkay Duruk, Turan Düzen, Okan Düzova, Umut Engin, Burak Genç, Ferda Gilgil, İrem Gökmen, Melike Güneş, İbrahim Karakoyun, Burcu Gürbüz, Yusuf Alper Kandemir, Zeynel Abidin Karabay, Mesut Karaboğa, Orhan Karaoğlu, Hacı Kaykuruz, Nermin Kaynak, Yağmur Kılıç, Nevzat Koç, Ufuk Mercan, Mehmet Nadas, Nadir Naliç, Hulusi Nazlım, Turan Özcan, Özüm Özdemir, Melih Özer, Nazlı Özkan, Mukaddes Özşen, Ayfer Savaş, Fahrettin Sel, Murat Sinan, Aynur Şahin, Abdülkadir Şahin, Naim Şanlı, Veysel Şen, Gizem Şengül, Tekin Tanyeri, Şah Haydar Taş, Hüseyin Tezcan, Tanju Top, Vahit Oben Tosun, Umut Orkun Uraş, Emine Uysal, İsmail Yanar, İsmail Yıldız, Gözde Yiğit, İsmail Yüzer

ÇİĞLİ Hasan Mert Özcan (İlçe Başkanı), Selim Utku Gümrükçü (Belediye  Başkanı), Hasan Akkuş, Sedef Ark, Yaşar Aytuğ Ayaz, Gürbüz Bal, Yusuf Baltacı, Hatice Büyük, Abdullah Demir, Bilent Gül, Hüseyin Güler, , Ayhan Güneş, Hüseyin Kızılkaya, Cansu Malatyalı, Zuhal Mercan, Ali Mülayim, Barış Okur, Nurettin Oran, İbrahim Özdemir, Burçin Özer, Tufan Öztürk, Kazım Pekgöz, Tolga Sağlam, Sinem Sever, Musa Sever, Gizem Şimşek, Heval Burcu Tali, Aslı Balcı Tamtürk

KARABAĞLAR Mehmet Türkbay (İlçe Başkanı), Muhittin Selvitopu (Belediye  Başkanı), Tuğçe Alakuş, İsmail Akçakoca, Adem Aksoy, Şahbal Aras, Seda Ardıç, Necati Akpınar, Abdulvahap Batıhan, İsa Biçer, Canan Bozbalak, Ömercan Bulgak, Arife Güler Burgucu, Kadınşah Bursa, İhsan Süleyman Çakır, Gökhan Çelik, Kaan Sadık Çelik, Sema Kayıran Çuhadaroğlu, Nahide Demir, Tolga Demir, Murat Demirkıran, Temel Doğru, Serdal Eren, Levent Ergel, Akın Ertok, Semra Girgin, Berivan Göneş, Kemal Gölcük, Hüseyin Güneş, Ferhat Güven, Ezgi Hatipoğlu, Gülten İmrak, Çağla Karaca, Çiğdem Kaya, Murat Keleş, Yılmaz Kızılcan, Bahtiyar Kocakahya, Mesude Koluman, Gülay Kostakoğlu, Ali Kulaç, Sıtkı Kasım Kürüm, Polat Manduz, Emre Morsümbül, Kemal Özdönmez, Fevzi Özelli, Özgün Özke, Oktay Seçmen, Özden Sert, Semra Sevingen, Emel Tangobay, Sabri Mehmet Taşdemir, Celil Turan, Yusuf Yalçın, Nurhan Yanya, Sabahattin Yeşilova, Evren Yıldız, Asım Yılmaz, Vedat Yılmaz, Yaşar Camberk

KONAK Çağrı Gruşçu (İlçe Başkanı), Abdül Batur (Belediye  Başkanı), Mesut Ak, Mert Ömer Akgül, Yusuf Akın, Nejat Akıncı, Kadir Altanhan, Samir Artık, Şaban Atlı, Cemil Mehmet Aydın, Zerbab Baran, Mehmet Şakir Başak, Mehmet Batu, Şengül Baysak, Leyla Besleyici, Gülseren Beşik, Erman Çarık, Ahmet Çatkın, Enver Çelik, Serkan Çildan, Halime Demir, Yiğit Demirli, Yahya Doğan, Bülent Ekinci, Melda Erbaykent, Gülşah Gezginci, İlknur Güneş, Semra Hoşer, Şule Kahramanlar, Zülfikar Karatay, Gizem Karayağız, Cenk Korkmaz, Özge Kurt, İlhan Mala, Esma Minareci, Yücel Mumcular, Fehime Özcan Şen, Kazım Özdemir, Barış Özdil, Yekbun Özmen, Mustafa Sağlam, Hasan Sarıgül, Hüseyin Saygılı, Doğan Sever, Mehmet Tokan, Eyyüb Han Turşak, Mustafa Uğuş, Kazım Umdular, Mehmet Uslu, Süleyman Uslu, Figen Ülkem, Mustafa Yekta Varnalı, İrfan Yelis

ALİAĞA Özlem Şan Oğuzhan (İlçe Başkanı) , Özcan Durmaz, İlyas Akyıldız, Güneş Ataş, Hüseyin Gül, Ertekin Gültekin, Neslihan Norçin, , Orhan Özkan, Muhterem Şeker, Pınar Ürün

BALÇOVA Mehmet Ali Çalkaya, Aygül Eryılmaz, Ali Yiğit, Devrim Barış Çelik, Salih Küçükbayrak, Ercan Çınarlı, Rıza Kurt, Birsel Öztürk, Rabia Yüce, Hüseyin Nas, Mustafa Durukan, Haydar Pervanlar, Güzide Koçyiğit ve Remziye Yüksel

BAYINDIR Hüseyin Behzat Aydilek  (İlçe Başkanı), Süleyman Otuzbir, Hafize Özkır, Oğuz Seryan, Emine Umsu

BERGAMA Mehmet Ecevit Canbaz  (İlçe Başkanı), Güven Akkın, Necla Birinci, Fethiye Çalış, Ümit Nuri Çiftçi, Cavit Demirci, Gökay Kartalkaya, Veli Kiraz, Özgül Özçakmak, Olgu Öztürün, Seçkin Neşe, Ercan Sevinç, Ahmet Ülker

BEYDAĞ Şakir Başaran  (İlçe Başkanı), Feridun Yılmazlar (Belediye  Başkanı), Mehmet Ovalı, Nusret Üncü, Zeki Kader

ÇEŞME Sait Kavasoğullar (İlçe Başkanı), Ekrem Oran (Belediye  Başkanı), Simge Dura, İlker Özen, Veli Yüce, Özlem Dinç, Levent Veryeri, Oktay Karadede.

DİKİLİ Hasan Altıparmak (İlçe Başkanı), Adil Kırgöz (Belediye  Başkanı), İsmail Hakkı Şener, Çağlar Çağlıyan, Hatice Demir, Feridun Evren, Sabri Gören, Ayfer Gül, Gülten Kuzucuoğlu

FOÇA Ayla Yılmaz (İlçe Başkanı), Fatih Gürbüz (Belediye Başkanı), Orhan Bora, Benal Kut, Umut Hikmet

GAZİEMİR Kasım Özkan (İlçe Başkanı), Neriman Balcı Türkeri, Şenay Çavdar, Alev Çelik, Nesrin Dalkılıç, Yüksel Demirsoy, Ali Kaya, Baran Manav, Abdurrahim Nursoy, Hazel Öztürk Işık, Cansu Sarı, Hakan Sütlü, Umut Tekin, Aydın Tülü, Abdullah Uysal, Mehmet Ali Yalçın, Refik Zenginobuz.

GÜZELBAHÇE Çağlayan Bilgen (İlçe Başkanı), Mustafa İnce (Belediye  Başkanı), İsmail Kandemir, Filiz Ayvalıoğlu, Menekşe Işın ve Devrim Seyrek

KARABURUN Erdal Subaşı (İlçe Başkanı),  İlkay Girgin Erdoğan (Belediye  Başkanı), Doğan Özuslu, Alpaslan Özmen, Burçe Orcan

KEMALPAŞA Ahmet Cemil Balyeli (İlçe Başkanı), Rıdvan Karakayalı (Belediye  Başkanı), Nimet Aslan, Nevzat Demirtaş, Nevzat Efe, Mehmet Karadağ, Hatice Korukçuoğlu, Bülent Oray, Duran Şahin, Ahmet Yılmaz, Hamza Yılmaz.

KINIK İsmail Yılmaz(İlçe Başkanı),  Ferruh Bodur, Özgür Çakal, Cihan Darılmaz, Ahmet Özkan

KİRAZ Yücel Çetinkaya (İlçe Başkanı),  İbrahim Gözüm, İsmet Korkmaz, Özgür Korkmaz, Salim Özkarakaş

MENDERES Gizem Candan (İlçe Başkanı),  Mustafa Kayalar (Belediye Başkanı), Rukiye Çavdar, Erol Çetin, Erkan Çınar, Haite Dündar, Serdar Özdemir, Türker Öztürk, Sünbül Sayım, Abdullah Sürücü, Sebahattin Taşkıran ve Ali Yeşilyayla

MENEMEN Turan Erdoğan (ilçe başkanı), Serdar Aksoy (Belediye Başkanı), Müşerref Aydın, Yüksel Coşkun, Berfin Deniz, İnci Doğan, İsmail Gül, Seda Giriş, Özcan Halisçelik, Mehmet Kaya, Selahattin Korkmaz, Kemal Kuşçu, Serkan Maral, Burcu Özkan, İsmail Polat, Berna Sevinç, Mustafa Kemal Sönmez.

NARLIDERE Mesut Durgun (İlçe Başkanı), Ali Engin (Belediye  Başkanı), Zuhal Arabacı, Dilek Aras, Ergin Demir, Özlem Eker, Nurettin Gömek, Begüm Kay, Erkan Kaya, Hakan Kılıç, Hüseyin Salman, Ezgi Deniz Urunga ve Ahmet Yetim.

ÖDEMİŞ Hamdi Halis (İlçe Başkanı),  Mehmet Eriş (Belediye  Başkanı), İbrahim Akgün, Halil Aydın, Ferit Aynalı, Gülsüm Balban, Erdem Boyacı, Hüseyin Buldan, Bilgi Bilgesu Cezayirli, Hülya Nadire Çavuş, Sevil Çayan, Saffet Çetin, Nuri Evcimen, Hikmet Güriş, Serkan Kurt, Erol Nokta

SEFERİHİSAR Senem Gürer Solak (İlçe Başkanı), İsmail Yetişkin (Belediye  Başkanı), Halil Balta, Akın İldeniz, Sultan Özata, Melek Tiriç ve Köksal YıldırımTİREHakan Şenoyar (İlçe Başkanı), Nejat Bozkurt, Hatice Canoğlu, Burcu Ersen, Gülgün Gözeger, İsmail Güleç, Hüseyin Hapçı, Şenol Sardoğan, Mestan Sulukoğlu, Elvan Tetik.

TORBALI Erol Günaydın (İlçe Başkanı), İsmail Uygur (Belediye Başkanı), Faruk Akpınar, Ayhan Kaya, İbrahim Özel, Salih Yıldırım, Sefer İpekli, Aydın Sümbül, Halil Gülcü, İsmail Takak, Yağız Çalık, Semih Yanıkbaş, Ramadan Berber, Özgün Ünver, Levent Şenyüz, Onur Toklu, Aydın Yılmaz, Akan Şengül

SELÇUK Mehmet Karanfil (İlçe Başkanı), Filiz Ceritoğlu Sengel (Belediye  Başkanı), İbrahim Ahmetçik, Tuğrul Kaplan, İpek Onbaşıoğlu, Mustafa Ürkmez.

URLA Hakan Özbadur (İlçe Başkanı), İbrahim Burak Oğuz (FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandı), Ahmet Bahri Yalaz, Yusuf Baratalı, Sibel Uyar, İsmet Gecikmiş, Tülay Şanlı, Melis Ölçüm, Bayram Anu, Oben Sezer ve Bedri Hüseyin Güle.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Yorum yazmak için üye girişi yapınız! Üye Girişi

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Reklam Alanı

Diğer Haberler

Umut Tekin bir ay sonra yapılacak kurultaya hem parti meclisi üyeliğinin getirdiği doğal, hem de İzmir kongresinde seçilmiş kurultay delegesi olarak katılacak, tek isi...

Neriman Balcı Türkeri, Halkın iktidarını kurmak adına tüm örgütümüzle mücadelemize devam edeceğiz. Bugünkü seçimin kazananı Cumhuriyet Halk. Partisi olmuştur” dedi

CHP’de doğru kişilerin doğru yerlere gelmesi, yanlış kişilerin doğru yerlere gelmesini engelleyeceğini belirten CHP Gaziemir kamuoyu, eski ilçe başkanları Umut Tekin’e...

Fuar Celal Atik Spor Salonunda gerçekleştirilen CHP İzmir İl Kongresinde, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Kasım Özkan ile eski İlçe Başkanı Umut Tekin Kurultay delegesi, CHP...

CHP Gaziemir Gençlik Kollar, gençlik kolları başkanı Baran Manav’ın öncülüğünde Kızılay üzerinden Ensar Vakfı’na yapılan bağışlara tepkilerini Gaziemir Kızılay Kan Alm...