Gaziemir.NET
Ana Sayfa Üye Girişi Üye Ol İletişim
Yerel Haber Siteniz
 
02:42  10 Ekim 2015 Cumartesi
Ana Sayfa Yazar Cafe Güncel Politika Yerel Yönetimler Spor Ege Dünyadan Ekonomi Magazin
Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
 
Anketimize katılarak adaylara oy kullanabilir, haberimize yorum yaparak gönlünüzdeki başkan adayını belirleyebilirsiniz
 
17.7.2013 13:26:55
 
 
Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?

 2014’de Türkiye çok önemli bir yerel seçime hazırlanırken, yerelde siyasi partilerde kim belediye başkan adayı olacak yarışı, hızlanmaya başladı.

Yerel seçimlerde kimi aday göstereceği merak ile beklenen AKP Gaziemir İlçe teşkilatında, birçok ismin başkan adaylığında adı geçiyor.Gaziemir’in en fazla okunan internet gazetesi olarak, iki hafta sürecek anketimizde, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde, AKP’den Gaziemir belediye başkan adayı olarak kimi görmek istersiniz. Gaziemirli olarak kendi adayınızı kendiniz belirleyin. Adı geçen adaylar dışında kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz.

Anketimize katılarak adaylara oy kullanabilir, haberimize yorum yaparak gönlünüzdeki başkan adayını belirleyebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Oy Ver: | Oy Ortalaması: | Toplam Oy: 18
Yorum Yap
63 Yorum Var
Yazdır
Tavsiye Et
Hata Bildir
Gizlilik İlkeleri
Paylaş
Metin Boyutu
+
-
sarnıçlı (51) - sarnıç / 30.12.2013 22:50:51
baıyorum bu yorumlara genelde adnan ismail ömür nazmi diye geçiyor neden 59 yıl sonra chp ye bld bşk alması için canla başla çalışan yüksel demirsoyu her konuda destekliyorum bunu chp ilçe bş umut biliyor halil bş da biliyor yüksel bşk ilçe bş ayrldı ayrılalı herkesi arayıp her bayramda esnafı dolaşır hal hatır sorar biz şimdeye kadar ne ilçe bşk umutu nede bşk halili yanımızda görmedik şimdide insan içine çıkmaya yüzleri yok bu adama tekrar ady olursa nasıl oy vereyim insan 40 defa düşünmesi gerekir oy atacağı zaman ben bunlara tekrar saltanat sürmesi için oy vermem hele yanındaki o mehmet denen adamı yanında gördükçe tamamen sildim hepsini bşk ady adylarının açıklanamsını bekliyorum bşk halil emekçiden bahseder işçi dostuyum der hepsi yalan o temizlik işçilerin feryadını duydukktan sonra oy vermem o insanların ne şartlarda görev yaptıkları nı allah biliyor tek insan kaç kişiye hizmet verıyo bunlarıda biliyoruz mesaileri verilmiyor bumu emekçi bşk halil sana hiç yakışmıyo umarım bu hatalarını görür yanlştan dönersin
sıla genç (25) - izmir / 22.12.2013 16:56:59
İzmir'i izmirliler yönetsin nasıl faşist bir yaklaşımdır? bunu yazanları kınıyorum öncelikle. İzmirde İzmirli mi var? herkes nerden geldiyse oraya gitsin o halde adaylara gelince Nazmi Yılmaz mantıklı görünüyor saygılar
asli demir (34) - izmir / 20.10.2013 13:39:54
Tüm yorumları okudum burada Adnan Yüksel demişsiniz ama hepinizde biliyorsunuzki onun ellerinde kan var onun döneminde maaşlar ödenmediği için iki tane işçi intihar etti.Gelelim Nazmi Yılmaz a Akparti kurucusu kendisi sonra koltuk yok gider Dp ye orada ilçe başkanlığı yapar misyon tamamlanır hadi tekrar AKpartiye ve geçmek için partiye üyelik kaydını Gider Bayındır ilçesinden yaptırır çünkü hiç kimse onu tekrar partiye üye yapmaz.Coşkun Doğru ya gelelim mağdurların listesini benmi yazayım yoksa kendisi burada mağdurların listesini yazarmı..Şimdi burada tek tek adayları incelemek gereksiz artık burada siyasete adı karışmamış temiz kişiler gelsin daha önce adı duyulmayan kişiler tepeden gelenler değil..
Gaziemirli (40) - gaziemir / 22.9.2013 08:50:09
Gaziemir ilçe Belediye Başkanı 5 yıla yakın bir zamandır sarnıç kasabasınıda içine alarak yönetildi. Geçmişle uğraşmak yok gelecekle hizmet yarışı ile olsun derim. bunun içinde Mevcut başkandan daha tecrübeli birinin olması gerek yani belediyeciği bilmesi lazım, mevzuatları bilmesi lazım oraya gelipte sonradan okuma yapmayacak birisi olması lazım onun içindir ki Belediyeleri denetleyen bu işte Türkiye belediyelerini denetleyen tecrübeleri olan Denetim elemanı Ali Özer in olmasını canı gönülden isterim. Hata yapmak yok mahkkemelerde sürünmek yok dimdik gidecek olan birisi bu arkadaş hep beraber destek verelim memurların istifa zamanını bekleyelim 1 Aralık yani o gün Gaziemir e güneş doğacak inşallah, Adaymız Ali ÖZER
serkan (30) - gaziemir / 16.9.2013 18:23:46
atnan yüksel olmalı cünkü annan yükselin yaptıklarınla ayakta duruyor gaziemir yakışan atnan yüksel
burakalabora (40) - izmir / 9.9.2013 12:08:09
Sayın zeynel öztürk ve mustafa seçer yorumlarına katılıyorum, cok dogru saptamalarda bulunmussunuz. Gaziemir için gaziemire hizmet edebilecek yeni bir yüz yeni bir isim gerekli. Milletvekili seçimlerinde parti belki kısmen öne çıkabilir ancak belediye seçimlerinde kişisel beceri, yöneticilik yeteneği ve dürüstlük çok önemli bence bir adayda olmazsa olmaz şartlardır. İsmi yerel haberci ve birkaç yerde geçen 33 yıllık basarılı meslek hayatına gecenlerde emekli olarak veda eden Halk Eğitim Müdürü Selahattin Daver Gaziemir Belediye başkanı olabilecek kapasitede herkesi kucaklayabilecek gaziemirllere hizmet edebilecek proje adamı olarak bence adaylar içinde en şanslı adaydır. Amaç gaziemire en iyi hizmet edecek en faydalı olacak izmirde ve türkiyede ilçemizi öne çıkaracak iyi bir adayla temsil edilmemiz ise adayları çok iyi inceleyip oyle karar verilmelidir. Zaman inşallah Gaziemir için en iyi en donanımlı amacı Gaziemire hizmet edecek bir başkan karsımıza çıkaracaktır.
Zeynel Öztürk (30) - izmir / 4.8.2013 18:50:33
Gaziemir adaylarını incelemek gerekir öncelikle.. Ömür ŞANLI geçen seçimlerde CHP den milletvekili adayı, aday gösterilmeyince AK Partiye geçiyor yani oradan olmadı buradan olsun. Nazmi YILMAZ daha önce DYP ilçe başkanlığı yapıyor DYP vizyonunu tamamladı oradan olmadı şimdi AK Partiden aday. Sabır TELİNGÜN ilçeye yani Gaziemirde göreve başlayalı bir yıl oldu ilçe binasına kapanmış bir durumda kimseyi tanımıyor. Adnan YÜKSEL seçimi kaybettirmiş bir başkan.
mustafa seçer (46) - gaziemir / 31.7.2013 11:22:51
Artık Gaziemirde kirlenmemiş yeniyüzler istiyoruz.11 yıldır Gaziemirde oturuyorum ilçemiz çok büyüdü ama burayı yönetenler maalesef sağlıklı bir yapı oluşturamadı işler ahbap çavuş ilişkisiyle yürüdü.Artık bu oyunun bozulmasını kimseye dieti olmayan adaleti sağlıyabilecek gaziemirin sıkıntılarını çözecek belediyede milletin emanetinin hakkını veremeyenlere çalışmayanlara aldığı parayı haketmeyenlere yol verebilecek ilçenin ihtiyaçlarını Ankarada rahatlıkla çözebilecek genç dinamik Akparti kimliği ile hayatı özdeşleşen düzgün insanlar istiyoruz.İlkesizce kazanmaktansa düzgün insanlarla mücadele etmek daha doğru olur.Yoksa 2009 daki hüsran gerçekleşir yine ve Gaziemir 5 sene daha kaybeder.
burak Alabora (40) - izmir / 28.7.2013 14:32:28
Sayın Gaziemir'liler yorumları okudukça 21 yy da hala eski kafalardaki alışkanlıklarla holiganlar gibi düşündüğümüzü fark ettim. Bizim için önemli olan A şahsı B şahsı yada şu partili bu partili olması değil, iyi bir yönetici olması halkın isteklerini iyi bilmesi ve bu istekleri gerçekleştirecek projeleri olması ve bunları yapacak azim kararlılık bilgi ve tecrübeye sahip olması halk ile iç içe olması gerekir. Bazı adaylar gaziemir yeni gelmiş ne gaziemiri tanıyor ne gaziemirliler onu tanıyor. Hulasa Gaziemirin gelecegini daha iyi yerlere taşıyacak potansiyel gücünü kullanarak İzmirin en güzide ilçesi yapacak Aday öncelikle İYİ BİR EĞİTİMDEN GEÇMİŞ , İYİ BİR YÖNETİCİLİK GEÇMİŞİ OLAN, KENDİNİ VE TOPLUMU EĞİTEN, PROJELERİ OLAN BİR EĞİTİMCİ ..... NEDEN OLMASIN. ŞARTLAR VE ZAMAN GÖSTERECKTİR HERŞEYİ. Tüm Adaylar GAZİEMİR için yapacaklarını şimdiden planlamalıdır. Herkese hayırlı olsun
kurt (55) - izmir / 28.7.2013 00:13:40
seydi köylü sanırım akp li değilsinizdir,çünki seydi köylü türk kelimesine bayrağına sevndir ,gelelim chp içindeki kürtçülere nerden biliyorsun karşı olmadığıma ben biat külütürnden gelmedimki karşı olmayayım ben türküm bayrağıma ve atama sahip çıkarım şehitlerimi kelle diyen bir başbakana sahip çıkmam apoyla kucaklaşan akp ye dönüpde bakmam,chp EVET ATATÜRK KURDURDU BİZLERDE ATATÜRKKÜN KOYDURDUĞU 6 OKU SIKI SIKIYS BAĞLIYIZ KUSURA BAKMA BİR SEYDİ KÖLÜSÜ OLARAK SİZİDE ARAMIZDA GÖRÜRSEK DAHADA SEVİNİRİZ BAKIN SEYDİ KÖY ZİRAAT BANKASINA TC YAZISINA SİLDİLER NEDEN SORMUYORMUSUNUZ GÜYE PKK LILAR İSTEMİYORMUŞ ÇOK DÜŞÜNÜN BENCE.
selim nasuroğulları (45) - İzmir / 27.7.2013 15:18:57
O onu tanıyor bu bunu tanıyor değil sevgili kardeşlerim..Gazieirde bu işi yapabılecek işçinin emekçinin arkasında durabılecek adam, fazla tanınmasada gaziemirin vizyonunu değiştirebilecek tek isim NAZMİ YILMAZ ' DIR.
Seydiköylü (46) - Gaziemir / 27.7.2013 13:22:49
Hidayet bey biz chp ye değil atatürke ve türk ulusuna borçluyuz ozaman chp diye bir parti yoktu chp atatürk kurmadı kurdurdu madem çok atatürkçüsün niye sezgin tanrıkuluna karşı gelemiyorsun pkk lıya youtuba gir gör hüseyin aygün atatürke faşist soykırımcı derken nerdeydiniz yaz google nur sertel den kılıçdaroğluna rest oku haberi uyutmayın milletti ben gidip doğudan aday olamıyorsam kusura bakma izmiri de izmirliler yönetsin yakışıyormu chp yede akp yede doğulu ilçe başkanları gaziemirliler nerde yönetimlerde olsun olmasın değil ama başkan olamazlar kızan kızar doğulu bir beledye başkanına hangi parti olursa olsın oy vermez gaziemirliler
hidayet (55) - izmir / 27.7.2013 12:02:36
ulaş bey ben doğulu bir aday bulur derken pkk yandaşı bir aday demek istedim, sanırım anlayamamışsınız,CHP evet doğulu arkadaşlar var ilçe başkanıda doğulu fakat o insanlar TC den rahatsız değiller bayrağına sahip çıkan atasına sahip çıkan kişilerdir fark bu zaten,BU TOPRAKLARDA YAŞIYORSAN C.H P YE BORÇLUSUN ARTIK O BORCU ÖDEME ZAMANINIZ GELMEDİMİ, HER TÜRK ANADOLUDA YAŞIYORSA EZANLAR OKUNUYORSA İBADEDTİNİ RAHATCA YAPABİLİYORSA CHP BORCLUDUR UNUTMAYIN BİZ İNSANLARI O VEYA BU DİYE AYIRSAYDIK 1923 DEN BU YANA ÜLKE İNSANINI BİR ARADA TOPLAYAMAZDIK ŞİMDİ İNSANLARI AYIRANLARI GÖRSENİZ İYİ EDERSİNİZ.TÜRK HALKI T.C YAZISINA BAYRAĞINA ULU ÖNDET MUSTAFA KEMAL ATATÜRKE SAHİP ÇIKACAKTIR,ŞEHİTLERİMİZE KELLE DİYEN BAŞBAKAN TÜRK HALKININ OYLARI İLE GİDECEKTİR VE TÜRK HALKINDAN VE ŞEHİTLERİMİZDEN ÖZÜR DİLİYECEKTİR.
ulaş aslan (44) - izmir / 26.7.2013 21:36:56
hidayet bey şu an chp meclis üyelernizin 4 ünün mardinli ikisinin tuncelili birinin erzurumlu olduğunu biliyormusun.bunlar benim bildiklerim.ayrıca ilçe chp başkanınızı üzdüğünün farkındamısın.oda tuncelili.şu an ak partili meclis üyelerinide ğözden geçirmeni tavsiye ederim.ama böyle siyaset bana ğöre çok yanlış.bir zamanlar ulu önderide bir memlekette milletvekili yapmak istememişlerdi.bu siyasetanlayışınızla belki göreceli bir çıkış yakalıyabilirsiniz ama zamanla chp deki gerçek sosyal demokratlar sizi eleştireçeklerdir.saygılarımla
göçmen (45) - gaziemir / 26.7.2013 15:28:49
oyum balkanların küçük priştinası ömür şanlı ya
Osman ÇAPAR (38) - İZMİR/ Gaziemir / 26.7.2013 11:47:33
Gaziemiri denenmişlerle değil gaziemirin vizyonunu değiştirilcek kişilerle olunmalı bunu yapabilecek ve vizyonu olan kişi Nazmi YILMAZ 'dır...
bomba patladı elde kaldı (33) - izmir / 23.7.2013 23:32:55
şu siyaseti bazen sevmesem-de seviyorum neden mi? ya bir insan bu kadar güzel dövülebilirmi akıllanması için insanların acayip siyaset sopası yiyenlere bakıp ta gülüyorum..şu allahın işine bak bu sabır adnan kavgasına bir bakalım hele .. kim bu sabır adnanaın ve ismailin elinden tutup ısrarala kadir atalık a karşı çıkartıp millete seçmene rağmen baskıyla cebirle seçtikleri seçilmemiş ilçe başkanı şimdi bu güne bakınız ki ne hazindir bir birlerini cimdik cimdik yiyen iki insan ??? neden???????????????? siyaset işte bu karede bunun adı siyaset..buyrun izah edin.. izahı var aslında seçtim seni bak seçeceksin beni.. ama olmadı bu balı yalayan el tekrar yalanıyor lezzeti azalır ama tam yok olmaz yaşama şansını siasetin dışında olanaksız kabul edenlerin hazin sonu ..soru şu siz siyaset ilemi meşhur oldunuz ?kazandınız yoksa siyasete siz bir şeyler ekleyebildiniz mi ? yaşam pınarı siyaset olanların vazgeçmesi olanaksız..şimdi adnan yüksel aday yapılmaz ise çalışmayacak diyelim ve x aday kazanamadı o zaman mesuliyet yine adnan ın olur .. adnan kazandırmadı diyeceklerdir .bu işin sonu her koşulda enkaz..siyaset meşe odunu kor alevi kendine güvenen buyursun..
Aydın çabuk (47) - Gaziemir / 23.7.2013 23:31:02
Vatandaşa erol adnan zamanında başarılı olamadıda şimdimi olacak kerem optimum daki özsütü nasıl aldı bir araştırın halilde kahve diyarını coşkun da yüzde kaç alıyordu madurlardan birde onlara sorun bakalım oy vericeklermi sabır iyi biri olabilir daha yeni gaziemirde ama açılım sürecinden dolayı oy vermezler oyum fikret kara
Vatavdaş (33) - İzmir / 23.7.2013 15:08:34
Sabır aday olsun kerem coşkun erol kaya melih vb. ve sabırın yanında gezen seydiköylüler meclis üyesi listesinde olsun işte hayal tablo size. Sonuç ne olur ben yorum yapmacam. Hayırlısı olur sadece.
KEMAL (49) - GAZİEMİR / 23.7.2013 00:49:36
KİMSE HAYAL GÖRMESİN ARKADAŞLAR BU GAZİEMİRİN ADAYLARI ADNAN VEYA COŞKUN ADNANIN KAZANMASI BİRAZ RİSKLİ GÖRÜNÜYO AMA O OLMAZSA SOYADI GİBİ DOĞRU DÜRÜST ADAM COŞKUN DOĞRU OLUR VE ÇOK RAHAT BİR SEÇİM KAZANIRIZ GAZİEMİRE EVİNİ YENİ TAŞIYAN ADAY ARKADAŞLAR GAZİEMİRİN 5 SENESİNİ DAHA CHP YE TESLİM ETMEYİN GAZİEMİR YABANCIYA OY VERMEZ GEÇEN SEÇİM OLDUĞU GİBİ HERKEZ HALİLE VERİR REYİNİ
Göçmen (34) - izmir / 22.7.2013 17:20:34
Yerel seçim ile genel seçimi karıştıran arkadaşlar elma ile armutlu nasil karistirmiyorlar merak ediyorum. Sen git SSK soyan genel başkan peşinde dolan. Adam kardeşini bile Gaziemir belediyesinde baktırmakta. Daha propaganda yapmıyorum seçim zamanlnda
KEMAL ÇAĞ (38) - izmir / 22.7.2013 12:44:53
seçimlerde belediyeciliği bilen ve gaziemirde herkes tarafından sevilen ve halk adamı olan Nazmi Yılmaz olmalı
Ali ülker (42) - Gaziemir / 21.7.2013 18:21:48
Gaziemire bir doğulu olmaz biz gidip doğudan aday olabiliyormuyuz adamlar doğuda bizim batıda bizim olacak felsefesindeler umut ve sabır bu sevdadan vazgeçsinler iyi olmak yetmiyor izmiri izmirliler yönetsin artık bu açılımdan sonra doğulu olursa adaylar mhp ye oylar
hidayet kurt (55) - izmir / 21.7.2013 16:40:12
doğulu bir aday bulurlar ya, yoksa AKP den batıdan aday bulmaları çok zor olur,TC yazısından gurur duyanlar AKP aday olmazlar sanırım, seydiköy zirrat bankasınıda TC yazısı kalktı beyler uyanın, pkk TC yazısından türk bayraklarından rahatsız oluyormuş yazmayın bayraklarınızı asmayın.diyecek bir şey bulamıyorum halkımız halk tv ve ulusal kanalı seyretsin orda yalan yok doğrular var .
seydiköylü (50) - seydiköy / 21.7.2013 14:52:16
sayın aditöre katılıyorum çok güzel bişeye deyinmiş bi ilçenin yerli insanı varken yabancılar tarafından yönetilmek ne kötü adam evini bir yıl önce taşıyo hemen ben başkan adayıyım diyo aç tavuk kendini buğday ambarında görür derneklerde yerlilerin elinde olmalı semih gül fundayı örnek göstermiş aynı şehit aileleri derneği içinde geçerli ailesinde sülalesinde şehit olmayan bu derneğin başında olurmu böyle şey GAZİEMİRİ yerliler yönetecek bunun için bu dönem daha çok mücadele edeceğiz ital adylarımıza duyrulur bir örnek vereyim MHP nin oyu 13 bin civarında adayı hep yabancı olduğu için aldığı oy 6 bin yerli bi aday çıkarsa bu yarışa dahil olur adamın biri gaziemirde oturmuyo anketten birinci çıkıyo pes doğrusu bukadar basitmi bu iş erafına 10 kişi alan ben adayım diyo seçim sabahı başınızı çok vurursunuz taşlara.
semih (43) - seydiköy / 21.7.2013 03:37:27
GÜL FUNDABÜK olsun başkan adayı çok başarılı evlenmeden çocuk sahibi olmadan türk anneleri derneği başkanı olmuş belediye başkanıda olabilir çok başarılı.
ÖZ SEYDİKÖY... (45) - İZMİR / 21.7.2013 00:39:17
AK PARTİDEN HALİL BAŞKANI ADAY GÖSTERİN. BAŞKA TÜRLÜ ZOR...:)
büyük baba sultan (40) - izmir / 20.7.2013 22:58:27
baba sultana cevap :tuncay 2004 ve 2009 seçimlerinde hangi partiye çalıştı ki bu seçim aday olmaya kalkıyor
baba sultan (71) - SEYDANYA / 20.7.2013 18:55:54
BEYLER BOMBA BÜYÜK. İL BAŞKANININ YAKIN DOSTU OLAN TEPEDE ÇOK GÜÇLÜ OLAN. TUNCAY SİZGEN DİR ADAY. DEMEDİ DEMEYİN. İŞ ÇOKTAN BİTMİŞ...
seydi alçı (44) - ızmiı / 20.7.2013 02:30:36
halk eğitimci hiç olmaz siyasette emeği yok.ankette neden sabır bey yok.yorumlarda ismi geçen sabır bey ve diğer isimleri koyarsanız daha inandırıcı olursunuz sayın editör.eger koymuyorsanız açıklama yapabilirmisiniz
dobra meydan (35) - seydiköy / 19.7.2013 23:16:35
AKP HİÇ KİMSENİN TAHMİN EDEMEYECEĞİ BİR SÜRPSİZLE,MEYDANA ÇIKACAKTIR.SADECE BİR İP UCU VEREYİM BU KİŞİ EĞİTİM CAMİASINDAN DIR.!!!!!
Seydibaba (44) - Gaziemir / 19.7.2013 18:58:33
ömür şanlı ya başarılar
burakı güler (33) - izmir / 19.7.2013 17:43:54
genç bir insan ömür şanlı ilçede tutar .arkasından AK parti rüzgarı ve balkanlıların desteği ile olur diyorum.hayırlı olsun.gençliğin rüzgari da gelir
ahmet celayır (38) - izmir / 19.7.2013 17:41:39
sn.ömür şanlı hakikaten beyefendiliği ile mütevaziliği ile sempatikliği ile gaziemir belediyesine kesinlikle çok yakışacak.ALLAH yolunu açık eylesin
muhammed İkbal (30) - izmir / 19.7.2013 13:48:41
Sarnicta yapilanlari gorunce gazimir ne hala gelir varin siz dusunun
ahmet (51) - gaziemir / 19.7.2013 13:40:04
Gaziemir'in yeni yüzler tanimasi sart.Zülfü Beyi destekliyorum.Gaziemir Fen İşleri Müdürü oldugu sıralar ilcemizdeki degisim goz arti edilemez.Baskan olmak yetenek ve tecrubenin yaninda insanlarla iletisim gerektirir.Ben simdiye kadar Gaziemirde ki hicbir baskanimizda bunu goremedim.Zulfu Beyin alcak gonullugu renkli kisiligi insanlarla olan uyumlu iletisimi ilerde ki secimlerde ona baskanlik kapisini açiyor Umarim adini listede goruruz
ayşe çerkez (31) - gaziemir / 19.7.2013 12:35:51
ÖMÜR ŞANLI sayesinde seçime renk geldi kim diye baktım rakıların efendisi lakaplı sayın şanlı tüm türkiye ye gaziemiri tanıtmış cem uzan gibi burdaki tarafsız seçmenin oyunuda alır genç başkan oyum size
VEDAT ÇETİNKAYA (40) - G EMİR / 19.7.2013 12:27:14
KARDEŞİM İSMİNİZİ ZÜLFÜNÜN YERİ DİYE YAZARAK BİZE ZARAR VERİYORSUNUZ .LÜTFEN DEĞERSİZ FİKİRLERİNİZİ PAYLAŞMAYIN SİZE DAVA AÇARIM BUNU BİLİN.KÖTÜ NİYETLİ OLMASANIZ KENDİ İSMİNİZİ KORKMADAN BENİM GİBİ YAZARSINIZ.MEKANIMI BU TÜR DEDİKODULARA ALET ETTİRMEM.
REALİST (41) - İZMİR / 19.7.2013 12:20:49
KARDEŞİM ZÜLFÜ BEY İN SİYASET TEN KOVULMUŞ ,KOVULMAMIŞ BİRSÜRÜ ARKADAŞI VAR .KOVULMUŞLAR İLE SINIRLAMAK ONA ZARAR VERMEK İSTEYEN ZİHNİYET TEN BAŞKASI DEĞİLDİR.DOST GİBİ DAVRANARAK BELDEN AŞAĞI ÇALIŞAN YORUMCULAR ŞEYTANİ YAZILARINIZA İSMİNİZİ YAZARSANIZ (GERÇEK), DOSTLUĞUNUZU VE NİYETİNİZİ O ZAMAN HERKES ANLAYACAKTIR.TAŞ UZAKTAN DEĞİL YAKINDAN GELİR BUNUDA BİLİYORUZ
Bekir Coşkun (54) - Gaziemir / 19.7.2013 11:35:49
Şahsen tanıdığım Ismail Acar kesinlikle aday gösterilmelidir. Kendisi diğer aday adaylar arasında belediyecilik yapmış ve bazıları gibi eline yüzüne bulastirmamis bir kişidir. Yapmış olduğu hizmetler zaten bellidir. Gaziemiri uçuracak projeleri olduğuna da eminim.
Bahri Öztürk (42) - Izmir / 19.7.2013 11:30:30
Ismail Başkan gibi çalışmış olanı tecrübesi olan varmı listede.
yusuf erdemir (38) - gaziemir / 19.7.2013 10:48:42
Gaziemirin kurtaricisi Zülfü Çetinkaya.
Refik husman (59) - İzmir / 19.7.2013 02:31:35
Ömür şanlı bizim kızan beyav
musa akınoğlu (42) - gaziemir / 19.7.2013 01:22:39
Okuduğum yorumlarda Zülfü Çetinkaya ismini gördüm Gaziemir de en sevilen belediyecilik geçmişi olan sayılı insanlardandır.Zülfü Çetinkaya'nın Gaziemir'i cennet yapacak bilgi ve tecrübeye sahip oldugunu düşünüyorum.Umarım adaylık haberlerini alırız.Gaziemir'in gelìşmesi için Zülfü Çetinkaya'ya ihtiyaci var.
realist (41) - izmir / 18.7.2013 22:24:04
sayın zulfü çetinkaya atadan chp lidir iyi biliyorum dostum. kimden korkacak,neden korkacak adam adam gibi adamdır.
oguz (39) - izmir / 18.7.2013 20:18:03
zülfü bey kendi mekanında bile oturmaya korkar hale gelmiştir.bizce belediye kiracılığına hiç bulaşmasaydı.gercekten renkli kişiliği ve alçak ğönüllüğü ile iyi bir aday olurdu .yinede ankette onu ğörmek istiyoruz
TRAKYALI BAHRİ (28) - gaziemir / 18.7.2013 18:13:27
aklın yolu bir, başka söze gerek yok, İSMAİL ACAR
ak şemseddin (44) - seydiköy / 18.7.2013 17:55:48
sabırın uygusunu kaçıran adam BAşkan İsmail ACAR
Sarnıçlı (46) - izmir / 18.7.2013 17:16:01
Ismail acarin yaptiklarini gören insanlar kesinlikle ismail Acar a oy atar. Gaziemir senelerdir yanlış yatırımların evi olmuş. Sevgi yollarında ucube binalar yükseliyor. Belediyenin binasında yapilan işler bazı ilçe başkanlarınna peşkeş çekiliyor daha ne olsun. Adnan başkanı hepimiz biliyoruz maaş alamayıp intihar eden arkadaşların kanı hala ellerinde. Halil ibo geldiğinde gökten para mı yağdı onun yapamadiklarini yaptı adam. Neyseki iş yapmasını bilen Ismail Acar gibi bir aday var. Gaziemir de Sarnıç gibi güzel projelerle hayat bulur...
yabancı (39) - gaziemir / 18.7.2013 17:03:07
ADNAN YÜKSEL
Can Öztürk (39) - izmir / 18.7.2013 14:06:08
Bizce başkan adayı ' ZÜLFÜ ÇETİNKAYA ' olmalıdır.Tabanını tutan ve belediyecilik geçmişi ortada olan sn.Çetinkaya'nın bu arzusu Gaziemir için bir şanstır.Mevcut iktidarla en iyi mücadele edebilecek isimde ne Adnan Yüksel nede bir başkasıdır. ZÜLFÜ ÇETİNKAYA ile Seydiköylü aday geleneğide son bulacak ve bu anlamda sn.Çetinkaya bir ilk olcaktır ayrıca memur kadrosunda belediyede çalışan ve aday olmayı düşünen kişilerde dostluklar dolayısıyla sn.Çetinkaya'nın altında birleşecek kurulacak birliktelikle ve Muhtarların desteğiyle Gaziemir 'Cennet Bahçesine' dönecektir.İlçe başkanının aklı selim bir şekilde olanları ve olguları değerlendirip sn.Çetinkaya ile görüşmesi gerekmektedir.Hepimize Duaların kabul olduğu hayırlı Ramazanlar diliyorum.
dadaş (39) - gaziemir / 18.7.2013 13:02:27
sabır başkan varken gerek var mı aday aramaya tabiki de sabır telingün
semih (45) - gaziemir / 18.7.2013 12:51:42
NAZMİ NERDEN ÇIKTI ADAM AK PARTİDE KURUCU KOLTUK BULAMAYINCA DYP YE KAÇTI ORDA ADAY OLDU BEYAZ EVLERDE KENDİ OY KULLANDIĞI SANDIKTA KENDİNE OY ÇIKMADI AK PARTİYE VER YANSIN ŞİMDİ GEL ADAY OL BAŞKAN OL İNSANLAR ARTIK GÖZÜNÜ AÇTI BUNU KİMSE YEMEZ emrecim
AHMET (45) - GAZİEMİR / 18.7.2013 12:41:32
yorumlara bakıyorumda ne adnanı kardeşim 13 bin farkı unuttunuz galiba neymiş adnanı herkez tanırmış kemal kılıçtaroğlunuda türkiye tanıyo ama hep ÇAPAYA bu işler tanınmakla olmuyo eyer adnan aday olusa halil tekrar başkan adnanda kazanamıyacağını biliyo ama ne yapmaya çalışıyo anlayamıyom.adnanın etrafında sağcı adam kalmadı başkanken kazanamadı şimdi çok zor.
seydiköylü (54) - izmir / 18.7.2013 12:25:16
ya arkadaşlar şaban bölükbaşını gözünüzde bukadar büyütmeyin farkında olmadan adama pirim veriyorsunuz sizlerin sayesinde isim yaptı adam
seydiköylü (43) - seydiköy / 18.7.2013 12:00:12
ADNAN YÜKSELİN artık abilik yapma zamanı gelmiştir hırsa gerek yok 2 dönem başkanlık yaptı iyisiyle kötüsüyle şimdi gaziemirin COŞKUN DOĞRUYA ihtiyacı var.ben sağcı olarak ikisinide seviyorum DEMİREL şimdi çıksa R.T ERDOĞANI yenebilirmi her siyasetçinin bir zamanı var şimdi COŞKUN DOĞRU ZAMANI.
seydiköylüü (38) - gaziemir / 18.7.2013 09:53:56
gaziemiri gaziemirlilerden baskası yöneltemez akp de olacaksa adnan yüksel chp den halil ibrahim şenol baska isme gerek yok iki partidede.
Gaziemir Çocuğu (45) - Gaziemir İzmir / 18.7.2013 04:47:30
Gaziemir de Tabiiki ADNAN YÜKSEL, Sokağa çıkın sorun Nazmi YILMAZ'ı, Coşkun DOĞRU'yu, Kerem FAHRİ'yi, Sabır TELİGÜN'ü kaç kişi tanıyor. Adnan YÜKSEL'i bu gün sokakta gezen çoğu insan tanıyor. Eğer AK Parti seçim almak istiyorsa Adnan YÜKSEL'de birleşmesi lazım, yanına 3-5 kişiyi alıpta çarşı meydanında oturmakla seçim kazanılmaz. Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım, bu seçim Ak Partinin son şansı, Adnan YÜKSEL ismi altında birleşirse seçim kazanılır aksi takdirde Ak Parti adayı kim olursa olsun sonu hüsran olur.İlçe başkanı kendi geleceğini düşünüyor ise akıllı davranıp, yanındaki akıl hocalarına güvenmeyi bırakıp partiyi toplamaya baksın.Çarşı meydanında her masadan ayrı bir isim telafuz ediliyor, ilçe başkanı kendine pirim yapmak için devamlı birilerinin ismini zikrediyor, ama partiye zarar verdiğinin farkında değil. Farkına vardığında da atı alan üsküdarı geçecek. Ak Parti ilçe teşkilatı acilen toparlanmalı yoksa vayki vayyyyyyyyyyy.......
seydiköylü (43) - seydiköy / 18.7.2013 03:24:51
SAYIN SEYDİBABAYA CEVAP.ne yapalım keremimi yapalım yoksa sabırımı yapalım COŞKUN HARİCİNDE YADA ADNAN HARİCİNDE BİRİ OLSUNDA ak parti beldiyeyi rüyasında görür herkez şapkasını önüne koysun burası seydiköy.
T.C SEYDİBABA (52) - GAZİEMİR / 17.7.2013 20:11:13
ADNAN YÜKSEL DESEM, COŞKUN CULAR İSTEMEZ, COŞKUN DESEM ADNAN CILAR İSTEMEZ. MUKTEDİR E SORSUNLAR O ŞAK DİYE ADAYINI BELİRLER.!!!!!!!!!!!!
Emre DAL (41) - gaziemir / 17.7.2013 19:39:57
Tabi ki de NAZMİ YILMAZ, dağılan teşkilatı ancak o toparlar ve güç kazandırır. yoksa gaziemirde bazı şeyler hayal olur.
baba (55) - izmir / 17.7.2013 17:35:03
akparti gaziemir ilçe teşkilat başkanı şaban bölükbaş seçime girse adnan bazı aday adaylarından daha çok oy alacagı kesinbaba
Ahmet Eroğlu (35) - gaziemir / 17.7.2013 15:34:16
Oyum , İsmail ACAR a, Sarnıçtan ne isimler ne başkanlar geçti hiçbirinin gösterecek bir eseri yok, hala İsmail ACAR ın eserleri var, sarnıç ı tarladan modern bir kente dönüştürdü, inşallah 2014 te Gaziemiri Kasabalıktan çıkarıp mondern bir İlçeye dönüştürecek.
  Diğer Haberler    
Gaziemir'de Çaylar Kocaoğlu'dan Servis Kılıçdaroğlu'dan
Gaziemir'de Çaylar Kocaoğlu'dan Servis Kılıçdaroğlu'dan
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Kasım seçimleri için çıktığı İzmir turunda, ikinci durağı Gaziemir oldu.
Kılıçdaroğlu'nun Gaziemir Programı Belli Oldu
Kılıçdaroğlu'nun Gaziemir Programı Belli Oldu
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu milletvekili seçildiği İzmir’e geliyor. CHP Lideri 1.Bölge’de ilçe turuna çıkarak seçmenden oy isteyecek.
Selahattin Demirtaş Paylaştı
Selahattin Demirtaş Paylaştı
 
HDP Şırnak Milletvekili Leyla Birlik'in kayın biraderi Hacı Lokman Birlik, polisin hendekleri kapatma gerekçesiyle düzenlediği operasyonda çıkan çatışmada öldürüldü. Birlik'in cesedinin polis aracının arkasına bağlanarak metrelerce sürüklendiğini gösteren fotoğraflar tepkiye yol açtı.
İşte HDP'nin seçim vaatleri
İşte HDP'nin seçim vaatleri
 
7 Haziran seçimlerinde "Bizler Meclis'e" sloganını kullanan HDP, 1 Kasım 2015 günü gerçekleştirilecek seçimde "İnadına barış, inadına HDP, inadına demokrasi" sloganlarını kullanacak. Eş Genel Başkanlar Demirtaş ve Yüksekdağ, partinin seçim vaatlerini açıkladı.
İşte madde madde CHP'nin seçim bildirgesi
İşte madde madde CHP'nin seçim bildirgesi
 
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin seçim bildirgesini açıkladı. Kılıçdaroğlu, "Bu seçim bildirgesini Ali İsmaillere, Özgecanlara, yarattıkları mizahla bir diktatöre meydan okuyan gençlere adıyoruz" dedi.
Musa Çam'dan Binali Yıldırım'a: Hangi yüzle geliyorsun
Musa Çam'dan Binali Yıldırım'a: Hangi yüzle geliyorsun
 
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İzmir Milletvekili Musa Çam , AKP’den İzmir milletvekili adayı olan Binali Yıldırım’a sert çıktı.Konuşmasında Binali Yıldırım’a “Milyonali” diyen Çam , yapılan seçim bölgesi değişikliğine de vurgu yaptı.
Menderes Belediye Başkanı camiden canlı yayın yaptı
Menderes Belediye Başkanı camiden canlı yayın yaptı
 
AKP camide siyaset yapmayı farkı bir boyuta taşıdı. AKP'li Menderes Belediye Başkanı, caminin içinden caminin içinden canlı televizyon yayını yaptı.
İstifa eden HDP'li Bakanlardan çok sert açıklama
İstifa eden HDP'li Bakanlardan çok sert açıklama
 
İstifa eden HDP'li Bakanlardan çok sert açıklama, HDP'li bakanlar Ali Haydar Konca ve Müslüm Doğan seçim hükümetinden istifa etti.
7 Haziran'dan 1 Kasım'a değişen
7 Haziran'dan 1 Kasım'a değişen "Kuran ve bayrak"
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Kasım seçimine 50 gün kala yine meydanlara çıkmaya başladı. Mitinglerde simge Türk bayrağı oldu. 7 Haziran seçimleri öncesinde ise il il dolaşıp "AKP için 400 milletvekili" isteyen Tayyip Erdoğan'ın her mitingde elinde Kuran vardı.
CHP Gaziemir Bayramlaşma Töreni
CHP Gaziemir Bayramlaşma Töreni
 
AKP'de Şeboy Çizildi Binali Yıldırım 1.Sırada Aday Gösterildi
AKP'de Şeboy Çizildi Binali Yıldırım 1.Sırada Aday Gösterildi
 
İl Başkanı Bülent Delican düzenlediği basın toplantısıyla İzmir listesini açıkladı.
HDP Sarısülük'ü Ankara'da Ertuğrul Kürkçü'yü İzmir'de Aday Gösterdi
HDP Sarısülük'ü Ankara'da Ertuğrul Kürkçü'yü İzmir'de Aday Gösterdi
 
HDP Sarısülük'ü Ankara'da Ertuğrul Kürkçü'yü İzmir'de Aday Gösterdi
HDP EMEP İttifakı Bozmadı
HDP EMEP İttifakı Bozmadı
 
HDP ve EMEP ittifakı 1 Kasım seçimlerinde de devam edecek. Levent Tüzel'in bakanlığı kabul etmemesinin ardından karşılıklı açıklamalarla gündeme gelen HDP-EMEP birlikteliğinin devam edeceği Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ ve EMEP Genel Başkanı Selma Gürkan'ın ortak imzalı açıklaması ile şöyle duyuruldu:
İzmir Milletvekili Aday Listesini Kesinleştirdi
İzmir Milletvekili Aday Listesini Kesinleştirdi
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Merkez Yürütme Kurulu, 1 Kasım seçimlerinde İzmir ile ilgili kararını verdi. Listenin gece yarısı biten PM’den onay aldığı öğrenildi.
İlçe Başkanları Toplantısında Umut Tekin Sorgu Odasına Karşı Çıktı
İlçe Başkanları Toplantısında Umut Tekin Sorgu Odasına Karşı Çıktı
 
CHP Genel Başkanı ile görüşmek için Ankara’ya giden, aralarında Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’in de bulunduğu ilçe başkanlarını CHP İzmir il binasında hesap sormak için toplayan, tek tek odaya çağıran İl Başkanı Bedri Serter’e, Umut Tekin’den tokat gibi cevap geldi.
Genel Başkanıyla Görüşen CHP Gaziemir İlçe Başkanına Görevden Alırız Tehditi
Genel Başkanıyla Görüşen CHP Gaziemir İlçe Başkanına Görevden Alırız Tehditi
 
Aralarında CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’in de bulunduğu 10 ilçe başkanının, Ankara’da Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmesi İzmir İl Başkanı Bedri Serter’i kızdırdı.
1 Kasım'da Tek Başına İktidar Yine Yok, AKP Eriyor
1 Kasım'da Tek Başına İktidar Yine Yok, AKP Eriyor
 
CHP, oyunu yüzde 25’ten yüzde 28’e artırırken; MHP’nin yüzde 2’ye yakın artış yakaladığı, HDP’nin de oyunu yaklaşık yüzde 1 oranında yükselttiği görüldü.
Erdoğan ve Davutoğlu arasında büyük kriz
Erdoğan ve Davutoğlu arasında büyük kriz
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP kongresini müdahale etmesini önlemek için Cumhurbaşkanı Erdoğan yurtdışındayken yapmak istedi. Bunu öğrenince çok sert tepki gösteren Erdoğan, 12 Eylül’deki yurtdışı seyahatini iptal etti, kongrenin iplerini eline aldı.
Saldırganlar AKP ve MİT’in görevlendirdiği çeteler
Saldırganlar AKP ve MİT’in görevlendirdiği çeteler
 
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, HDP milletvekilleriyle birlikte Diyarbakır HDP İl Binası'nda düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Gaziemir'de Ertelenen Delege Seçimleri İçin Belirlenen Tarihte Ertelendi!!
Gaziemir'de Ertelenen Delege Seçimleri İçin Belirlenen Tarihte Ertelendi!!
 
CHP Gaziemir’de 22-23 Ağustos tarihlerinde yapılması gerekirken, son ertelenen delege seçimleri için belirlenen yeni tarihte ertelendi
Kılıçdaroğlu: Akan kanın sorumlusu Kaçak Saray'ında oturuyor
Kılıçdaroğlu: Akan kanın sorumlusu Kaçak Saray'ında oturuyor
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Akan kanın sorumlusu Kaçak Saray'ında oturuyor. Kanın, kaosun, terörün sorumlusu odur'' dedi.
Demirtaş'tan PKK'ye 'ama'sız çağrı
Demirtaş'tan PKK'ye 'ama'sız çağrı
 
HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş bazı toplantılar için geldiği İzmir'de Tepekule Kongre Merkezi'nde İzmir basınının ve televizyonlarının temsilcileriyle kahvaltıda buluştu.
CHP Gaziemir'de Delege Seçimleri İptal
CHP Gaziemir'de Delege Seçimleri İptal
 
sonra 22 ve 23 Ağustos günleri yapılması planlanan, hazırlıkları tamamlanan, CHP Gaziemir İlçe delege seçimleri de, seçimlere saatler varken iptal edilmesi, CHP Gaziemir İlçe’de şok etkisi yarattı.
Erdoğan: Ne mutlu şehit ailesine
Erdoğan: Ne mutlu şehit ailesine
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İnanıyoruz ki şehadet makamına ulaşmış olan bu şehidi uğurluyoruz. Ne mutlu onun ailesine, ne mutlu onun tüm yakınlarına" diye konuştu. Erdoğan'ın bu sözlerine sosyal medyadan tepki yağdı.
Görüşmelerin ardından HDP'den dikkat çeken tweet
Görüşmelerin ardından HDP'den dikkat çeken tweet
 
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yönelik başlatılan ‘#SeniYineBaşkanYaptırmayacağız‘ etiketi kısa süre içinde Twitter’da en çok konuşulanlar arasına girdi.
Gaziemir 22 Ağustos'ta Sandık Başına Gidiyor
Gaziemir 22 Ağustos'ta Sandık Başına Gidiyor
 
CHP Gaziemir’de delege seçimlerinin yapılacağı tarih, saat ve yerleri belirlendi.
Gaziemir Belediye Meclisinde Savaş Tartışması
Gaziemir Belediye Meclisinde Savaş Tartışması
 
Gaziemir Belediye meclisini yöneten CHP’li 1. Başkan vekili Yılmaz Ağırtaş tartışmayı isterseniz terör deyin isterseniz savaş deyin, asıl önemli olanın hiçbir masum insanın ölmediği, yaralanmadığı, halkın zarar görmediği bir Türkiye yaratılması gerektiğini belirterek, meclis oturumunu kapattı
Demirtaş'tan Bahçeli'ye: Bin misliyle aynen iade ediyorum
Demirtaş'tan Bahçeli'ye: Bin misliyle aynen iade ediyorum
 
HDP Eş Başkanı Selehattin Demirtaş önemli açıklamalarda bulundu.
İşte 'Meclis'e uyumaya gitmiyorum' diyen Uğur Işılak
İşte 'Meclis'e uyumaya gitmiyorum' diyen Uğur Işılak
 
İşte 'Meclis'e uyumaya gitmiyorum' diyen Uğur Işılak AKP Milletvetili Uğur Işılak, Meclis'e üçüncü gelişince uyudu.
CHP'de Üye Listeleri Askıya Çıktı Kongre Süreci Başladı
CHP'de Üye Listeleri Askıya Çıktı Kongre Süreci Başladı
 
CHP Gaziemir’de olağan kongre süreci, üye listelerinin ilçe binasında askıya çıkmasıyla başladı
HDP'lilerin dokunulmazlığının kaldırılmasını istedi
HDP'lilerin dokunulmazlığının kaldırılmasını istedi
 
HDP'lilerin dokunulmazlığının kaldırılmasını istedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çözüm süreci ile ilgili "Milli Birliğimize kastedenlerle devam ettirmek mümkün değil" dedi.
Demirtaş: Tek suçumuz yüzde 13 oy almak
Demirtaş: Tek suçumuz yüzde 13 oy almak
 
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve MHP'ye yönelik eleştirilerde bulundu.
Ali Rıza Türkmen ''Ben Yokum'' Dedi
Ali Rıza Türkmen ''Ben Yokum'' Dedi
 
CHP Gaziemir eski yöneticisi Ali Rıza Türkmen, Sosyal Medyada ve Gazetemize gönderdiği açıklama ile İlçe Başkanlığı yarışında ‘’ Ben Yokum’’ dedi.
CHP Gaziemir Erken Bayramlaşma Geleneğini Sürdürdü
CHP Gaziemir Erken Bayramlaşma Geleneğini Sürdürdü
 
CHP Gaziemir, Müslümanların en kutsal günlerinden biri olan Ramazan Bayramı kutlamasını, Arife gününde yapma geleneğini sürdürdü
Çin'de Müslümanlara Yapılan Zulüm Gaziemir'de Kınandı
Çin'de Müslümanlara Yapılan Zulüm Gaziemir'de Kınandı
 
Gaziemir Birlik Hareketi adı altında sosyal medya üzerinde örgütlenen bir grup, A.Arda Meydanında Cuma namazı çıkışı Çin Halk Cumhuriyeti sınırlarında yaşayan Doğu Türkistan Müslümanlarına yapılan baskıyı kınadı.
Sivas Katliamı, 22. yılında Madımak'ta lanetleniyor
Sivas Katliamı, 22. yılında Madımak'ta lanetleniyor
 
Sivas Katliamı’nın üzerinden tam 22 yıl geçti. Bugün yine binlerce yurttaş, 33 aydının ve 2 otel çalışanının katledildiği Madımak Oteli önünde, katliamda yaşamını yitirenleri anacak.
"Orada Allah da Kuran da yok! Kadınlar sadece cinsel tatmin için..."
 
IŞİD’den ayrılan ve geçen hafta gözetim altında tutulduğu Gaziantep’te AFP'ye konuşan 21 yaşındaki Fransız kadın yaşadığı IŞİD vahşetini anlattı
‘’Gaziemir’de Seçim ve Sonrası’’  Levent Çağlarsu’nun Kaleminde
‘’Gaziemir’de Seçim ve Sonrası’’ Levent Çağlarsu’nun Kaleminde
 
‘’Gaziemir’de Seçim ve Sonrası’’ başlıklı yazısıyla Levent Çağlarsu’nun kaleminde.
CHP Gaziemir Yorgunluk Attı
CHP Gaziemir Yorgunluk Attı
 
7 Haziran genel seçimlerinden Gaziemir’de oy oranını arttırarak çıkan CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin ve ilçe örgütü, yorgunluğunu Sarnıç Piknik alanında düzenlediği piknik ile attı.
Saray'da kritik görüşme bitti Davutoğlu istifasını sundu
Saray'da kritik görüşme bitti Davutoğlu istifasını sundu
 
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan seçimlerden sonra Başbakan Davutoğlu'nu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu'nun sunduğu Bakanlar Kurulu istifasını kabul etti. Erdoğan yeni hükümet kurulana kadar Davutoğlu'nun göreve devam etmesini istedi.
Bize bu aklı sen verdin
Bize bu aklı sen verdin
 
Demirtaş HDP'nin Bakırköy'deki teşekkür mitinginde konuştu
Telingün AKP'nin Başarısızlığını, Demirsoy CHP'nin Neden Oylarını Arttıramadığını Değerlendirdi
Telingün AKP'nin Başarısızlığını, Demirsoy CHP'nin Neden Oylarını Arttıramadığını Değerlendirdi
 
Telingün AKP'nin Başarısızlığını, Demirsoy CHP'nin Neden Oylarını Arttıramadığını Değerlendirdi
Gaziemir’de seçim sonuçları belli oldu HDP barajları yıktı
Gaziemir’de seçim sonuçları belli oldu HDP barajları yıktı
 
Gaziemir’de oy verme işleme, 16 mahallede kurulan 260 sandıkta devam ediyor.
Demirtaş, havuz gazetelerini tek tek gösterdi
Demirtaş, havuz gazetelerini tek tek gösterdi
 
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Sancaktepe'de düzenlenen mitingde konuştu. "Yarın hep birlikte Türkiye'nin bütün mahallelerinde düğün kurmaya hazır mısınız" diye soran Demirtaş, "Karanlık günlerden çıkacağız" dedi. Demirtaş'ın konuşması sık sık "Katil Erdoğan" sloganları ile kesildi.
'Ya yeminde bir sorun var...Ya namusta!'
'Ya yeminde bir sorun var...Ya namusta!'
 
CHP'li Aykut Erdoğdu, cumhurbaşkanlığı yeminini ihlal ederek AKP için seçim mitingleri yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çok sert tepki gösterdi.
Umut Tekin 'CHP Gaziemir 7 Haziran Genel Seçimlerine Hazır'
Umut Tekin 'CHP Gaziemir 7 Haziran Genel Seçimlerine Hazır'
 
Umut Tekin 'CHP Gaziemir 7 Haziran Genel Seçimlerine Hazır'
Moroğlu 'ayakkabı kutularına paraları ilaç kutularına silahları koyuyorlar'
Moroğlu 'ayakkabı kutularına paraları ilaç kutularına silahları koyuyorlar'
 
7 Haziran genel seçimleri yaklaştıkça siyasi partiler alan çalışmalarını hızlandırdı.
Bağımsız aday İşbilen:İzmir Gerçek Milletvekili İstiyor
Bağımsız aday İşbilen:İzmir Gerçek Milletvekili İstiyor
 
Bağımsızlık, özgürlük, hoşgörü ve samimiyet istiyorlar. İzmirlilerin benden istedikleri, benim de zaten seçimde vaat ettiğim bildirimlerle örtüşüyor.” dedi. - See more at: http://www.izmiristiyor.com/gercek-milletvekili-istiyorlar/#sthash.4q4eYndn.dpuf
Ertuğrul Kürkçü Tv Gaziemir Net'in Sorularını Cevaplandırdı
Ertuğrul Kürkçü Tv Gaziemir Net'in Sorularını Cevaplandırdı
 
Ertuğrul Kürkçü Tv Gaziemir Net'in Sorularını Cevaplandırdı
CHP Gaziemir'in Gece Astığı Bayrakları Kestiler
CHP Gaziemir'in Gece Astığı Bayrakları Kestiler
 
Gaziemir’de Gündoğdu mitingine gelecek Kılıçdaroğlu’nun yol güzergahına asılan bayraklar kesildi. CHP İlçe Başkanı Umut Tekin, emniyeti uyardığını fakat sonuç alamadığını belirtti.
Mustafa Moroğlu 7 Haziran Genel Seçimlerini Değerlendirdi
Mustafa Moroğlu 7 Haziran Genel Seçimlerini Değerlendirdi
 
TV GaziemirNet'e Değerlendirdi
Aşlık 'Sarnıç'ta bizim hatamız benim gibi aday yapılmayan bir milletvekili arkadaşın, bu işi yasayla çözeriz demesi'
Aşlık 'Sarnıç'ta bizim hatamız benim gibi aday yapılmayan bir milletvekili arkadaşın, bu işi yasayla çözeriz demesi'
 
Sarnıç’ta Cevahir holding’in itirazı ile son bulan 2b ile ilgili son gelişmeleri AKP İzmir Milletvekili Ali Aşlık, Kaplanlar düğün salonunda açıkladı.
CHP Gaziemir Kadın Kolları Seçim Çalışmalarına İmza Attı
CHP Gaziemir Kadın Kolları Seçim Çalışmalarına İmza Attı
 
7 Haziran genel seçimleri öncesi siyasi partiler seçim propaganda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, ev ev, kapı kapı dolaşan, partisine oy isteyen Gaziemir’de tek parti, CHP Gaziemir Kadın kolları gönüllüleri oldu.
Demirtaş'tan Erdoğan'a 'Maho Ağa' benzetmesi
Demirtaş'tan Erdoğan'a 'Maho Ağa' benzetmesi
 
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı istifa edip, AK Parti'nin başına geçmeye davet etti. Demirtaş, Cumhurbaşkanı'nı 'Maho Ağa'ya, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu 'Bilo'ya halkı da 'Kibar Feyzo'ya benzetti.
''CHP iktidarında bankalara kredi faiz borcu olan vatandaşların faizlerinin yüzde 80'i silinecek''
''CHP iktidarında bankalara kredi faiz borcu olan vatandaşların faizlerinin yüzde 80'i silinecek''
 
CHP Genel Başkan yardımcısı, İzmir 1.Bölge.sıra adayı Selin Sayek Böke ile 1.bölge 13. Sıra adayı Turgay Bozoğlu, Gaziemir Net Ters köşe programında Levent Çağlarsu’nun konuğu oldu, soruları cevaplandırdılar.
Selin Sayek Böke ve Turgay Bozoğlu Gaziemir Net'in Konuğu oldu
Selin Sayek Böke ve Turgay Bozoğlu Gaziemir Net'in Konuğu oldu
 
Selin Sayek Böke ve Turgay Bozoğlu Gaziemir Net'in Konuğu oldu
''İyi ki HDP'ye oy verdim de bu AKP karanlığından kurtuldum diyecekler
''İyi ki HDP'ye oy verdim de bu AKP karanlığından kurtuldum diyecekler"
 
HDP'nin kardeşlik selamına her yerde bir karşılık almak bizim için onurdur. İzmirlilere de bu coşkuya kattıkları coşku için kutluyorum."
AKP'li Vekil 'İzmir Haşhaşilerin Başkenti' Dedi
AKP'li Vekil 'İzmir Haşhaşilerin Başkenti' Dedi
 
AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten’in İzmir hakkında yaptığı açıklamalar tartışmalara neden oldu
"Kobani düşmedi ama AKP düştü düşecek"
 
HDP Eş Genel Başakanı Selahattin Demirtaş " "Cumhurbaşkanı olman Anayasayı tanımama hakkını vermez. Kul hakkı yiyorsun. Yediğin bu kul hakkının her kuruşunun hesabını soracağız. Kobani düşmedi ama AKP düştü düşecek" dedi.
Romanlar Bu Ülkenin Çiçeğidir Neşe Kaynağıdır
Romanlar Bu Ülkenin Çiçeğidir Neşe Kaynağıdır
 
CHP İzmir 1.Bölge 5.sıra adayı, seçilirse Cumhuriyet tarihinin ilk Roman milletvekili olacak Özçan Purçu, Gaziemir’de yaşayan Romanlarla buluştu kendisine ve partisine destek istedi.
Cumhurbaşkanı İzmir'e Geldi Gaziemir Karıştı
Cumhurbaşkanı İzmir'e Geldi Gaziemir Karıştı
 
İzmir’e bir dizi açılış yapmak için gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziemir’de AKP bayraklarıyla karşılanırken, geçtiğimiz günlerde AKP, CHP, MHP Gaziemir İlçe başkanları arasında yapılan sözlü protokol’de çiğnenmiş oldu.
İki Efsane Eski Başkan Hasret Giderdi
İki Efsane Eski Başkan Hasret Giderdi
 
014 yerel seçimleri öncesi AKP’den Gaziemir Belediye meclis üyeliğine aday olmasına rağmen, listelerin açıklanmasına kısa bir süre kala ‘Çok Uğraştım Senin İçin İyi Oldu Benim İçin’ açıklamasını yapan, parti içi eleştirisini getirip AKP’den istifa eden
CHP Gaziemir Seçim Bürosunu Açtı Milletvekili Adaylarını Tanıttı
CHP Gaziemir Seçim Bürosunu Açtı Milletvekili Adaylarını Tanıttı
 
CHP Gaziemir Merkez büro açılışını hep birlikte gerçekleştiren milletvekili adayları ve Gaziemirliler, Gaziemir Belediye Halk Dansları Topluğunun yaptığı gösterisini ilgi ile izledi.
Erdoğan'a Masa Devirten Anket Sonuçları
Erdoğan'a Masa Devirten Anket Sonuçları
 
Yurt dışında yapılan ankete göre de AKP önde gösterilirken HDP'nin aldığı oy oranı dikkat çekmişti
Vatan Partisi Milletvekili Adayları 7 Haziran Seçimlerini TV Gaziemir Net'te Değerlendirdi
Vatan Partisi Milletvekili Adayları 7 Haziran Seçimlerini TV Gaziemir Net'te Değerlendirdi
 
Vatan Partisi Milletvekili Adayları 7 Haziran Seçimlerini TV Gaziemir Net'te Değerlendirdi
Hangi partinin vaatleri beğenildi?
Hangi partinin vaatleri beğenildi?
 
Metropoll Stratejik ve Sosyal Araştırma Merkezi Başkanı Özer Sencar açıkladı.
'Bize iman dersi vereceğine yanındaki hırsızlara din dersi ver'
'Bize iman dersi vereceğine yanındaki hırsızlara din dersi ver'
 
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Balıkesir mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve hükümeti eleştirdi, "İktidardan düşmemek için bütün ülkeyi ateşe verebilecek kadar çılgınlaşmış durumdalar. Bunları durdurmanın tek yolu bizim barajı aşmamızdır. Barajı aşacağız, barışı sağlayacağız. Barajı aşacağız demokrasinin ve özgürlüklerin teminatı olacağız" dedi.
"Bize kızmış olabilirsiniz, bunları aramızda hallederiz"
 
AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu'nun sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj dikkat çekti.
AKP Gaziemir’de sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya geldi
AKP Gaziemir’de sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya geldi
 
AKP Genel Başkan Yardımcısı İzmir 1. Bölge milletvekili adayı Nükhet Hotar Gaziemir’de sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya geldi
Gaziemir'de Örnek Karar 'Bayraklamaya Kısıtlama' Geldi
Gaziemir'de Örnek Karar 'Bayraklamaya Kısıtlama' Geldi
 
7 Haziran Genel seçimlerinde Gaziemir’de siyasi partiler örnek bir kararla, çevre kirliliğinin önüne geçmek için bayraklama çalışmalarına kısıtlama getirdiler.
CHP Gaziemir Genel Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı
CHP Gaziemir Genel Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı
 
7 Haziran genel seçimleri çalışmalarını erken başlatan, CHP Genel merkezinin vaatlerini halka anlatmak için, Gaziemir’de alan çalışmaları yapan CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, kadın ve gençlik kollarının katılımlarıyla Milletvekili adaylarını, Gaziemir’li seçmene tanıtmaya devam ediyor.
Musa Çam 7 Haziran Genel Seçimlerini Değerlendirdi
Musa Çam 7 Haziran Genel Seçimlerini Değerlendirdi
 
Musa Çam 7 Haziran Genel Seçimlerini Değerlendirdi
ALLAH YALANCININ BELASINI VERSİN Mİ?
ALLAH YALANCININ BELASINI VERSİN Mİ?
 
Demirtaş, AKP'yi Erdoğan'ı eleştirerek "Hz. Peygamber, 1500 odalı lüks sarayda mı yaşadı" dedi.
Adaylardan Serter’e yaylım ateşi!
Adaylardan Serter’e yaylım ateşi!
 
CHP İzmir İl Başkanlığı’nın milletvekili adayları ile birlikte düzenlediği toplantı karıştı. Sert tartışmaların yaşandığı toplantıda İl Başkanı Bedri Serter, program yapmadığı ve seçim kampanyasını bir ajansa verdiği gerekçesiyle adeta topa tutuldu. Serter, kontenjanlardan 45 bin, geriye kalanlardan 15 bin TL para istedi. Tartışma sonrasında para ilk sekiz için 15’e düşürülürken geriye kalanların para vermemesine karar verildi. Toplantıda ayrıca kontenjan-önseçim gerilimi yaşandı.
4 yılda Türkiye'de yoksul kalmayacak
4 yılda Türkiye'de yoksul kalmayacak
 
Kılıçdaroğlu: Sözüm söz, 4 yılda Türkiye'de yoksul kalmayacak CHP’nin 200 sayfalık bildirgesinde 1+8+4 yıllık zorunlu eğitim önerisi, anadil öğrenimi olanağı, Akkuyu’da iptal, biber gazına son var.
Trabzon'da Boyacı ile Gaziemir'de Boyacı Arasındaki Fark
Trabzon'da Boyacı ile Gaziemir'de Boyacı Arasındaki Fark
 
Muharrem İnce, Trabzon'da esnaf ziyareti sırasında sokakta gördüğü bir ayakkabı boyacısının yerine geçip bir süre ayakkabı boyadı
Liste Belli Oldu
Liste Belli Oldu
 
7 Haziran’da yapılacak Genel Seçim öncesinde partilerin aday listelerinin Yüksek Seçim Kurulu’na bildirmeleri gereken son gün CHP’nin ardından AK Parti’nin de İzmir adayları belli oldu
CHP Kontenjan Adaylarını Belirledi
CHP Kontenjan Adaylarını Belirledi
 
CHP İzmir 1. Bölgede 1,3 ve 5 sıraya girecek kontenjan adayları, CHP Genel merkezinde yapılan PM’lisi toplantısında belirlendi.
CHP'de Ön Seçim Sonuçları Belli Oldu
CHP'de Ön Seçim Sonuçları Belli Oldu
 
CHP İzmir Örgütü 16 sonra kendi vekil adaylarını belirmek için sandığa gitti.
CHP Gaziemir'de Öne Çıkan Aday Adayları Belirlendi
CHP Gaziemir'de Öne Çıkan Aday Adayları Belirlendi
 
CHP 29 Mart Pazar günü Atatürk Ortaokulunda yapacağı önseçim öncesi, CHP Gaziemirli üyeleri seçeceği adayları incelemeye aldı.
CHP 1.Bölge Milletvekili A.Adayları Gaziemir Örgütüne Kendilerini Tanıttılar
CHP 1.Bölge Milletvekili A.Adayları Gaziemir Örgütüne Kendilerini Tanıttılar
 
CHP Gaziemir İlçe Başkanlığının organize ettiği aday adayı tanıtım kokteyline çok sayıda milletvekili aday adayı katılarak Gaziemirli CHP’li üyelere kendilerini tanıttılar.
Bülent Arınç'tan İ.Gökçek'e 'Biz kimin nerede havlayacağını çok iyi biliriz'
Bülent Arınç'tan İ.Gökçek'e 'Biz kimin nerede havlayacağını çok iyi biliriz'
 
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında toplantıda ele alınan konular ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Arınç, "Ben cam gibi bir adamım. Önüm arkam belli. Kimsenin adamı değilim. Kimsenin çantasını taşımadım. Ben siyasi hayatımın sonunda iki ay sonra başım dik alnım açık olarak gezeceğim. Hiçbir akçeli işte benim adım geçmez" dedi.
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin'den İl Başkanı Serter'e Eleştiri
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin'den İl Başkanı Serter'e Eleştiri
 
CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter’in ilçe başkanlarıyla yaptığı önseçim çalışmaları zirvesinde, Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’le yaşadığı diyalog damga vurdu.
CHP Gaziemir Önseçim Hazırlıklarını Tamamladı
CHP Gaziemir Önseçim Hazırlıklarını Tamamladı
 
CHP Gaziemir 29 Mart Pazar günü yapacağı önseçim için çalışmalarına devam ediyor
Demirsoy 'sandık başına gidebilmesi için seçmen listelerini incelemeye davet etti'
Demirsoy 'sandık başına gidebilmesi için seçmen listelerini incelemeye davet etti'
 
7 Haziran 2015 Seçimleri’nin bugüne kadar ki tüm seçimlerden daha önemli olduğunu belirten CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Yüksel Demirsoy, herkesin sandık başına gidebilmesi için İzmirlileri seçmen listelerini incelemeye davet etti.
CHP’li A.Adayı Ercan ÇINARLI: Öyle Yapmayacağım
CHP’li A.Adayı Ercan ÇINARLI: Öyle Yapmayacağım
 
29 Mart’ta tüm üyelerin katılımıyla yapılacak olan ön seçimde yıllardır birlikte mücadele verdiği üye arkadaşlarının karşısına aday adayı olarak çıkan örgüt emekçisi Ercan ÇINARLI çalışmalarını yüksek bir tempo ve enerjiyle sürdürüyor.
Gaziemirli Kadınlar 'Kadın Direniştir' dedi
Gaziemirli Kadınlar 'Kadın Direniştir' dedi
 
CHP Gaziemir Kadın Kolları, Dünya Emekçi Kadınlar gününü Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonunda düzenlediği İlkay Akkaya konseri ile kutladı.
Başkan Şenol’dan Yüksel  Demirsoy’a ‘tam destek’
Başkan Şenol’dan Yüksel Demirsoy’a ‘tam destek’
 
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, uzun yıllar birlikte siyaset yaptığı CHP Milletvekili aday adayı Yüksel Demirsoy’a tam destek verdiklerini söyledi. 93 bin oyu olan Gaziemir’den Cumhuriyet tarihi boyunca milletvekili çıkmadığını söyleyen Başkan Şenol, “Bir ilki başarmak için 3 bin 800 üyemizi 29 Mart’ta sandığa çağırıyorum” dedi
Balçova'da Ercan Çınarlı Çalkaya Desteği ile Yola Çıktı
Balçova'da Ercan Çınarlı Çalkaya Desteği ile Yola Çıktı
 
Balçova’da uzun yıllardır örgütüne İl Yöneticisi, İlçe Yöneticisi, İlçe Başkanı ve belediye meclis üyesi olarak katkı koyan Ercan Çınarlı’da, CHP 1. Bölgeden aday adaylığını Balçova İlçe Başkanlığı önünde açıkladı
MHP Çakıroğlu Anısına A.Arda Meydanında Lokma Döktürdü
MHP Çakıroğlu Anısına A.Arda Meydanında Lokma Döktürdü
 
MHP Gaziemir İlçe Teşkilatı geçtiğimiz günlerde Ege Üniversitesinde öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına A. Arda meydanında lokma döktürdü
Yüksel Demirsoy TV.Gaziemir Net'te Levent Çağlarsu'nun Konuğu Oldu
Yüksel Demirsoy TV.Gaziemir Net'te Levent Çağlarsu'nun Konuğu Oldu
 
Gaziemir'i Parlementoda Temsil Etmek İstiyorum
İşçi Partisi Veda Vatan Partisi İlk Dayanışma Yemağini Gaziemir'de Gerçekleştirdi
İşçi Partisi Veda Vatan Partisi İlk Dayanışma Yemağini Gaziemir'de Gerçekleştirdi
 
İşçi Partisi Gaziemir İlçe Teşkilatı olarak düzenlediği dayanışma yemeği ile İşçi Partisine veda ederken, Vatan Partisine merhaba dedi.
Yerelden Sonra Partisini Genelde İktidara Taşımak İçin Yola Çıkıyor
Yerelden Sonra Partisini Genelde İktidara Taşımak İçin Yola Çıkıyor
 
Yüksel Demirsoy 22 Şubat Pazar günü Saat 12:00’de üç dönem başkanlığını yaptığı CHP Gaziemir İlçe Başkanlığında düzenleyeceği basın açıklaması ile milletvekili aday adaylığını için yola çıkıyor.
AKP’ye karşı ‘CHP-HDP-BHH bloku’ için kampanya
AKP’ye karşı ‘CHP-HDP-BHH bloku’ için kampanya
 
Aralarında Eşber Yağmurdereli, Gün Zileli, Fikret Başkaya, Prof. Dr. Meryem Koray gibi isimlerin bulunduğu bir grup aydın, “AKP diktatörlüğüne ‘dur’ diyebilmek amacıyla HDP-CHP-Birleşik Haziran Hareketi’nin (BHH) birlikte hareket etmesi için” imza kampanyası başlattı.
CHP Kadın Kolları Adalet İstiyoruz Dedi
CHP Kadın Kolları Adalet İstiyoruz Dedi
 
Bergama’da 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz davasının 7. Duruşması CHP İzmir Kadın Örgütü ve çok sayıda sivil toplum kuruluşunun katılımıyla yapıldı
CHP Milletvekili Aday Adayı Ercan Çınarlı Gaziemir Net'in Konuğu Oldu
CHP Milletvekili Aday Adayı Ercan Çınarlı Gaziemir Net'in Konuğu Oldu
 
CHP Milletvekili Aday Adayı Ercan Çınarlı Gaziemir Net'in Konuğu Oldu
CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Özgün Utku Gaziemir.net'in konuğu oldu
CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Özgün Utku Gaziemir.net'in konuğu oldu
 
CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Özgün Utku Gaziemir.net'in konuğu oldu
Birgül Ayman Güler CHP'den istifa etti
Birgül Ayman Güler CHP'den istifa etti
 
CHP Grup Disiplin Kurulu, Grup Yönetim Kurulu tarafından bir yıl süreli geçici olarak gruptan çıkarma istemiyle disipline sevk edilen CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler, Grup Disiplin Kuruluna savunmasını yazılı gönderdi. Akşam saatlerinde de partisinden istifa ettiği haberi geldi.
Gaziemirspor Galibiyete Hasret Kaldı 0-0
Gaziemirspor Galibiyete Hasret Kaldı 0-0
 
Gaziemir Şehir stadında galibiyeti kaçıran taraf Bozdoğan Belediyespor oldu. Karşılaşma başladı gibi 0-0 sona erdi.
CHP'li Vekil Sarnıç'taki Piknik Alanını Bakan Eroğlu'na Sordu
CHP'li Vekil Sarnıç'taki Piknik Alanını Bakan Eroğlu'na Sordu
 
Türeli, Mümin Gençoğlu Tesisleri ile Sarnıç Piknik Alanı’nın durumunu Meclis gündemine taşıdığı önergesinde şu sorulara yer verdi:
Gaziemir siyasetinin ağır toplarından Av.Coşkun Doğru Vicdanını sıfırlamadı AKP’den istifa etti
Gaziemir siyasetinin ağır toplarından Av.Coşkun Doğru Vicdanını sıfırlamadı AKP’den istifa etti
 
2002 yılında kurulan AKP’nin İzmir ‘de ilk Büyükşehir ve Gaziemir Belediye meclis üyesi sıfatını taşıyan, Gaziemir siyasetinin ağır toplarından Av. Coşkun Doğru AKP’den istifa etti.
Umut Tekin “Bunun adı oyalama taktiğidir''
Umut Tekin “Bunun adı oyalama taktiğidir''
 
AKP’nin Sarnıç’ta Kaplanlar Düğün Salonunda düzenlediği, Milletvekili Aydın Şengül’ün 2B’nin çözümü ile ilgili yaptığı açıklamaya, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’den tepki geldi.
Şengül Bu Kez Tapu Kadastro Müdüründen Söz Aldı
Şengül Bu Kez Tapu Kadastro Müdüründen Söz Aldı
 
Şengül Bu Kez Tapu Kadastro Müdüründen Söz Aldı
CHP Gaziemir Kadın Kolları Medeni Kanunun Uygulanması için ELELE Dedi
CHP Gaziemir Kadın Kolları Medeni Kanunun Uygulanması için ELELE Dedi
 
CHP Gaziemir Kakın Kolları Başkanı ve Gaziemir Belediye Meclis Üyesi Bengü Sayköse, Gaziemir’de ‘Medine Kanunuma Sahip Çıkıyorum’ imza kampanyasını, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin ile başlattı.
Umut Tekin ''4 aydır Sarnıç'ta neden bir gelişme yaşanmamıştır''
Umut Tekin ''4 aydır Sarnıç'ta neden bir gelişme yaşanmamıştır''
 
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin yaptığı açıklamada Piknik Alanı ve Gençoğlu tesislerinin iktidara yakın birilerine peşkeş mi çekildiğini sordu.
Kılçdaroğlu ''Kim Ne Kadar Rüşvet Aldı''
Kılçdaroğlu ''Kim Ne Kadar Rüşvet Aldı''
 
CHP Genel Başkanı Kemal KIlıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada AKP hükümetinin Türkiye'yi, terör örgütlerinin uyuyan hücrelerinin yuvası haline getirdiğini söyledi.
MHP Gaziemir 11. Olağan Kongresi
MHP Gaziemir 11. Olağan Kongresi
 
MHP Gaziemir 11. Olağan Kongresi
Birleşik Haziran Hareketi Ayakta
Birleşik Haziran Hareketi Ayakta
 
İzmir'de Birleşik Haziran Hareketi üyeleri, Alsancak'ta, laik ve bilimsel eğitim çağrısıyla ÖSYM bürosu önünde toplanıp, Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde yürüdü.
MHP Gaziemir İlçe Başkanı Köksal Koç Oldu
MHP Gaziemir İlçe Başkanı Köksal Koç Oldu
 
2014 yerel seçimlerinde MHP’nin Gaziemir Belediye Başkan Adayı olan Köksal Koç, tek listenin çıktığı 11. Olağan genel kurulda MHP Gaziemir İlçe Başkanlığına seçildi.
Muhalefete Rağmen Bedri Serter CHP İzmir İl Başkanı Oldu
Muhalefete Rağmen Bedri Serter CHP İzmir İl Başkanı Oldu
 
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Genel Merkezin kararını saygı ile karşıladığını, uzun zamandır parti içersinde çeşitli görevler yapan, Bedri Serter’in İl Başkanlığı görevini layıkıyla yapacağına inandığını belirterek başarılar diledi.
Gürsel Tekin AKP'nin oy oranını açıkladı!
Gürsel Tekin AKP'nin oy oranını açıkladı!
 
CHP'li Gürsel Tekin, AKP Genel Başkan Yardımcısı Soylu'nun "yüzde 53 oy alacağız" iddiasına ilginç bir yanıt verdii...
Aşlık Gaziemir'de 'Türkiye Fiilen Yarı Başkanlığa Geçmiştir'
Aşlık Gaziemir'de 'Türkiye Fiilen Yarı Başkanlığa Geçmiştir'
 
Geçtiğimiz hafta ilçe kongresini yapan AKP Gaziemir İlçe, yönetim kurulu üyelerini Gaziemir Servet Restoran da, gazetemizin davet edilmediği bir yemekte tanıtılmış.
AKP Gaziemir Yönetimi İzmir'in BM'leri Gibi
AKP Gaziemir Yönetimi İzmir'in BM'leri Gibi
 
AKP İzmir İl yönetimi Gaziemir’de mevcut İlçe Başkanı Hüseyin Uzun ile yola devam etme kararı alırken, il kongresinde oy kullanacak delege listesi üzerinde Gaziemir’in inisiyatif kullanmasına izin vermedi.
Sarnıç'ta Birileri Yalan Söylüyor!!
Sarnıç'ta Birileri Yalan Söylüyor!!
 
Ali Aşlık, yasayı enine boyuna incelediklerini, yasayla çözmemiz mümkün değil, Sarnıç’a özel bir çalışmayla ‘’yasayı, yönetmelik ile çözeceklerini !!’’ belirtti.
AKP Gaziemir'de Hüseyin Uzun 3. Kez Başkan Seçildi
AKP Gaziemir'de Hüseyin Uzun 3. Kez Başkan Seçildi
 
AKP Gaziemir 5.Olağan kongresine, 400 delegeden 225’i katıldı. Kullanılan 225 oydan 189’u Hüseyin Uzun’a giderken, muhalefetin boş oyları 33’te kaldı,3 oy geçersiz sayıldı.
Hüsnü Demir Ben Yokum Dedi
Hüsnü Demir Ben Yokum Dedi
 
Ak Partinin istişarelere önem veren, gücünü milletten alan bir parti olması ve bizimde bu davaya gönül vermiş bireyler olarak yapmış olduğumuz istişarelerde
Gaziemir'de Muhalefet Çark Etti, Hüseyin Uzun Tek Aday
Gaziemir'de Muhalefet Çark Etti, Hüseyin Uzun Tek Aday
 
27 Aralık Cumartesi günü Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak AKP Gaziemir İlçe Kongresine Hüseyin Uzun tek aday olarak girecek.
Gaziemir'de Muhalifler Aday İsmini Belirledi
Gaziemir'de Muhalifler Aday İsmini Belirledi
 
AKP Gaziemir İlçe Örgütü 27 Aralık günü yapacağı ilçe kongresi öncesi, muhalifler çalışmalarını hızlandırdı.
CHP Gaziemir'de Saat 17:25'de 17-25 Aralık Olayını Protesto Etti
CHP Gaziemir'de Saat 17:25'de 17-25 Aralık Olayını Protesto Etti
 
CHP Gaziemir Gençlik Kolları Saat 17:25’de, AKP’nin dört bakanın istifasına neden 17-25 Aralık Hırsızlık ve Rüşvet olaylarını kınadı.
Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişi Kutlandı
Kadına Seçme ve Seçilme Hakkının Verilişi Kutlandı
 
Türk Kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 80. Yıldönümü nedeniyle, CHP Gaziemir Kadın Kolları A.Arda meydanında Atatürk anıtına çelenk sundu
CHP Gaziemir Gezi Parkında ''DİREN'' Dedi
CHP Gaziemir Gezi Parkında ''DİREN'' Dedi
 
CHP Gaziemir Gençlik Kolları Gaziemir Gezi Parkında ‘Gezi Şehitleri’ anısına düzenlediği etkinlikte parka Zeytin ağacı dikerken, senaryosunu CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin’in yazdığı ‘Diren’ kısa metrajlı film gösterimini, Atatürk Kültür Merkezide gerçekleştirdi.
CHP'li Kadınlardan Aşure Etkinliği
CHP'li Kadınlardan Aşure Etkinliği
 
Chp Gaziemir ilçe kadın kolları Gaziemir pazaryeri girişinde geleneksel aşure gününü gerçekleştirdi.
CHP Genel Merkezinde 2B Zirvesi
CHP Genel Merkezinde 2B Zirvesi
 
CHP Gaziemir Örgütü Genel Merkez’de Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Toplantıda Sarnıç’taki 2B krizi masaya yatırıldı. CHP Lideri, Başkan Tekin’i yapılan çalışmalar için tebrik ederken süreçte de güvendiğini söyledi.
'Bakan çocukları kapalı mekanda rüşvet alırken sesin çıkmıyor'
'Bakan çocukları kapalı mekanda rüşvet alırken sesin çıkmıyor'
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Kapalı mekanlarda sigara içilmesine kızıyorsun ama bakanların çocukları kapalı alanlarda rüşvet alırken neden bir şey olmuyor?" dedi.
AKP Gaziemir'de Sancı Bitmiyor
AKP Gaziemir'de Sancı Bitmiyor
 
AKP Gaziemir’de yeni ilçe başkanı belirlemesine rağmen, içersindeki sancılar bitmiyor
AKP Gaziemir İlçedeki Görüşme Kapalı Kapılar Ardında Kaldı
AKP Gaziemir İlçedeki Görüşme Kapalı Kapılar Ardında Kaldı
 
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, AKP Gaziemir İlçe Başkanlığına tekrar atanan Hüseyin Uzun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
CHP'de Umut Yok Dedi
CHP'de Umut Yok Dedi
 
CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, "Büyük umutlarla geldiğim CHP' den istifa ediyorum" dedi.
CHP-HDP Gaziemir İlçe Başkanları Sorularımızı Cevaplandırdı
CHP-HDP Gaziemir İlçe Başkanları Sorularımızı Cevaplandırdı
 
CHP-HDP Gaziemir İlçe Başkanları Sorularımızı Cevaplandırdı
CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner Gaziemir'i Ziyaret Etti
CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner Gaziemir'i Ziyaret Etti
 
CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner Gaziemir'i Ziyaret Etti
Gezi Ruhu Solu Birleştirdi
Gezi Ruhu Solu Birleştirdi
 
Siyasi parti, örgüt ve aydınların bir araya geldiği ODTÜ Vişnelik Toplantıları'nın üçüncüsünden Birleşik Haziran Hareketi ismiyle yola devam etme kararı çıktı.
'İzmirlilerin aklı uyuşmuş; ateist ve komünistlerin defterini dürün'
'İzmirlilerin aklı uyuşmuş; ateist ve komünistlerin defterini dürün'
 
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, "Komünist ve ateist öğretmenlerin defterini süreceğini" ifadelerini kullandığını söylediği, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı'nın açığa alınıp alınmayacağını sordu.
Genel Merkez Son Noktayı Uzun Koydu
Genel Merkez Son Noktayı Uzun Koydu
 
Uzun bir süredir yeni AKP Gaziemir İlçe Başkanı kim olacak sorusuna bu akşam saatlerinde AKP Genel Merkezi son noktayı koydu.
Gaziemir İlçe Başkan adayları belli oldu
Gaziemir İlçe Başkan adayları belli oldu
 
AKP İzmir İl Başkanlığına getirilen Bülent Delican’ın, ilçelerde yeniden yapılanma isteği doğrultusunda, AKP Gaziemir İlçe Başkanlığından istifa eden Hüseyin Uzun’un yerine, kimin ilçe başkanı olacağı beklentisi sona eriyor.
'Benim aklıma ihtiyaç duymuyorsun bari birilerin aklına ihtiyaç duyun'
'Benim aklıma ihtiyaç duymuyorsun bari birilerin aklına ihtiyaç duyun'
 
Kılıçdaroğlu: Benim aklıma ihtiyaç duymuyorsun bari birilerin aklına ihtiyaç duyun.
'İlçe başkanımız ile bu konuda her hangi bir görüş ayrılığımız yok'
'İlçe başkanımız ile bu konuda her hangi bir görüş ayrılığımız yok'
 
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Gaziemir’de beş yıllık görev süresini tamamlayan Gaziemir Kaymakamı Şerafettin Tuğ’u ile ilçe protokolün bir araya geldiği veda yemeğine katılmayacağını açıklamasına rağmen
Gaziemir’de yeni İlçe Başkanı arayışlarına devam ediyor
Gaziemir’de yeni İlçe Başkanı arayışlarına devam ediyor
 
AKP Gaziemir’de yeni İlçe Başkanı arayışlarına devam ediyor:
Yeni CHP'nin İzmir'de İlk Açılımı AKP Oldu
Yeni CHP'nin İzmir'de İlk Açılımı AKP Oldu
 
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali Engin, bugün AK Parti İl Başkanı Bülent Delican’ı makamında ziyaret etti. CHP’nin AK Parti ile birlikte dostluk mesajları vermesi, CHP seçmeninin tepkisini topladı.
Aydın Şengül 'Sarnıç'ın Yanındayız' dedi
Aydın Şengül 'Sarnıç'ın Yanındayız' dedi
 
AK Parti İzmir Milletvekili 2B krizinin çözüm haritasının verilen söze rağmen Torba Yasa’ya dahil edilmemesi ve CHP’nin önergesinin reddedilmesi şokuna açıklık getirdi
AKP Sarnıç'ı Torbaya Sokmadı
AKP Sarnıç'ı Torbaya Sokmadı
 
AK Parti İzmir Milletvekili Şengül “Kriz torbayla aşılacak” sözü verdi… Torba yasa görüşmeleri başladı ancak CHP’nin Sarnıç önerisi AK Parti Grubu oylarıyla reddedil
Umut Tekin'in 18.olağan üstü kurultay ile ilgili görüşleri
Umut Tekin'in 18.olağan üstü kurultay ile ilgili görüşleri
 
Umut Tekin'in 18.olağan üstü kurultay ile ilgili görüşleri
Gaziemir İlçe Başkanı Kim Olacak?
Gaziemir İlçe Başkanı Kim Olacak?
 
10 Ağustos Cumhurbaşkanı seçimlerinde Gaziemir’de ağır yara alan AKP’yi, Gaziemir’de hangi ismin toparlaya bileceği tartışmaları, siyasi kulislerde devam ediyor.
Gaziemir İlçe Görevden Alındı Yeni Yönetim Yolda
Gaziemir İlçe Görevden Alındı Yeni Yönetim Yolda
 
Bak Urla’ya, CHP Kurultayı’nda öyle karar ver! Ahmet Çipli'nin Kaleminde
Bak Urla’ya, CHP Kurultayı’nda öyle karar ver! Ahmet Çipli'nin Kaleminde
 
Bak Urla’ya, CHP Kurultayı’nda öyle karar ver!
Sabır Telingün Delege Olarak Kongrede
Sabır Telingün Delege Olarak Kongrede
 
Akay döneminde partiden istifa ettiklerini açıklayan eski İl Başkan Yardımcısı Kenan Çakar, Seferihisar eski İlçe Başkanı Ümit Cingöz,Bayraklı eski İlçe Başkanı Erdal Seyitler, Balçova eski İlçe Başkanı Oktay Duru, Gaziemir eski İlçe Başkanı Sabır Telingün'ün istifaları yürürlüğe girmediği için kongre delegelikleri devam ediyor.
İnce 'Ben CHP’ye solculuğunu devrimciliğini yeniden hatırlatacağım'
İnce 'Ben CHP’ye solculuğunu devrimciliğini yeniden hatırlatacağım'
 
CHP YDK üyesi Ülkü Caner, Urla İlçe Başkanı Yusuf Baratalı, Karaburun eski Belediye Başkanı Serdar Yasa, Ödemiş eski ilçe başkanı Hikmet Güriş,Gaziemir eski ilçe başkanı Yüksel Demirsoy, Kiraz eski İlçe Başkanı Pilot Zeybek, İl eski genel sekreteri Zikri Dursun, Konak eski ilçe başkanı Uğur Yelekli gibi isimler İnce’nin basın toplantısına katıldı.
'Kılıçdaroğlu'nun bu seçimlerde önseçimi vazgeçilmez kılacağına inanıyoruz'
'Kılıçdaroğlu'nun bu seçimlerde önseçimi vazgeçilmez kılacağına inanıyoruz'
 
Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, şu açıklamayı yaptı “ Genel başkanımızın kurultay kararını doğru buluyoruz.
Telingün’e Genel Merkez Sürprizi
Telingün’e Genel Merkez Sürprizi
 
AKP Gaziemir eski İlçe Başkanı Sabır Telingün’e, genel merkez sürprizi
'Partimin Gidişatını Kötü Gördüğüm İçin Bu Mektubu Yazdım'
'Partimin Gidişatını Kötü Gördüğüm İçin Bu Mektubu Yazdım'
 
'Partimin Gidişatını Kötü Gördüğüm İçin Bu Mektubu Yazdım'
Yüksel Demirsoy Hediye Verdiği Kasketi Geri İstedi
Yüksel Demirsoy Hediye Verdiği Kasketi Geri İstedi
 
CHP Gaziemir Eski İlçe Başkanı Yüksel Demirsoy sitem ve eleştiri dolu bir mektup yazarak Kılıçdaroğlu’nun ilk kez genel başkan seçildiği kurultayda kürsüde kendisine armağan ettiği ‘Ecevit kasketi’ni geri istedi.
'AKP Gaziemir Belediye Meclis Listesi Tam Bir Rezalet'
'AKP Gaziemir Belediye Meclis Listesi Tam Bir Rezalet'
 
'AKP Gaziemir Belediye Meclisi Tam Bir Rezalet'
Umut Tekin 'İzmir hiç bir zaman vesayet altına girmeyecek'
Umut Tekin 'İzmir hiç bir zaman vesayet altına girmeyecek'
 
Umut Tekin 'İzmir hiç bir zaman vesayet altına girmeyecek'dedi
Gaziemir'de Seçim Sonuçları Belli Oldu
Gaziemir'de Seçim Sonuçları Belli Oldu
 
Elimize ilk gelen sonuçlara göre Aktepe mahallesinde Recep Tayyip Erdoğan 2102, Ekmeleddin İhsanoğlu 1842, Selahattin Demirtaş 548 oy aldılar.
Gaziemir’de seçimlere katılım oranı yüzde elli
Gaziemir’de seçimlere katılım oranı yüzde elli
 
Türkiye ilk kez Cumhurbaşkanını Halk Oyu ile seçerken, Gaziemir’de seçimlere katılım oranı yüzde elli civarlarında kaldı.
Gaziemir Tayyip Erdoğan’a Ne Ekmek Ne Su Var dedi
Gaziemir Tayyip Erdoğan’a Ne Ekmek Ne Su Var dedi
 
Pazar günü oylarını Ekmek İçin Ekmeleddin İhsanoğlu’na atacaklarını, İzmir’den Tayyip Erdoğan’a Ne Ekmek Ne Su Var dedi.
Moroğlu : '' Ekmeleddin İkinci Turda Zafere Ulaşır''
Moroğlu : '' Ekmeleddin İkinci Turda Zafere Ulaşır''
 
Moroğlu : '' Ekmeleddin İkinci Turda Zafere Ulaşır''
CHP Gaziemir'den 2B Tepkisi
CHP Gaziemir'den 2B Tepkisi
 
Bugün, iktidarların ülkemize 12 yıldır yaşattığı dramlardan birini sizlerle yeniden paylaşmak, hatırlatmak adına burada bulunmaktayız.
AKP Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Gaziemir'i Nazmi Yılmaz'a Emanet Etti
AKP Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Gaziemir'i Nazmi Yılmaz'a Emanet Etti
 
Yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilçe seçim koordinatörlerini belirledi, Gaziemir Nazmi Yılmaz’a emanet.
AKP Eski Gençlik Kolları Başkanı Coşkun'a Yeni Yönetim Darbesi
AKP Eski Gençlik Kolları Başkanı Coşkun'a Yeni Yönetim Darbesi
 
Kadir günü Gaziemir Devlet Hastanesinde asgari ücretle çalıştığı işine, yeni yönetimi Twitter üzerinden eleştirdiği gerekçesiyle son verdirdi
CHP'li Gençler Gaziemir'de 'Gazze'İnsanlık Ölüyor'dedi
CHP'li Gençler Gaziemir'de 'Gazze'İnsanlık Ölüyor'dedi
 
CHP İzmir İl örgütüne bağlı gençler Gaziemir A.Arda meydanında bir araya gelerek İsrail’in Gazze’de yaptığı katliamı kınadı.
CHP'den Gazze'ye gitme kararı
CHP'den Gazze'ye gitme kararı
 
CHP'den Gazze'ye gitme kararı CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ramazan Bayramı’nda bir grup milletvekili ile birlikte Gazze’ye gitmeyi planladıklarını söyledi.
'CHP zihniyeti kuraklıktır CHP zihniyeti susuzluktur'
'CHP zihniyeti kuraklıktır CHP zihniyeti susuzluktur'
 
3 yıldır ülkemize gelen misafirlerimiz var. Ensar vakarıyla onlara yaklaşalım. Yarın bizim başımıza böyle bir şey gelirse ne yapacağız?
CHP Gaziemir Seçim Startı Verdi
CHP Gaziemir Seçim Startı Verdi
 
‘Ekmek için Ekmelettin’ diyerek yola çıkan CHP örgütü, genel merkezden gelecek broşörleri kapı kapı dağıtacak
Cengiz Kuçhan Yeni Yerinde Yeni Görevine Başladı
Cengiz Kuçhan Yeni Yerinde Yeni Görevine Başladı
 
30 Mart 2014 Yerel seçimleri öncesi, CHP’den Gaziemir Belediye Başkanı aday Adayı olmak için, Gaziemir Belediyesindeki görevinden istifa eden Cengiz Kuçhan, göreve Sakarya Karasu Belediyesi Başkan Yardımcısı olarak döndü.
Gaziemir Ülkü Ocağı CHP’li Gaziemir Belediye Başkanının Katılımı ile Açıldı
Gaziemir Ülkü Ocağı CHP’li Gaziemir Belediye Başkanının Katılımı ile Açıldı
 
Gaziemir Ülkü Ocağı Gazi Mahallesi, 25 sokak üzerinde yeni yerinde, CHP’li Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un katılımı ile açılışı yapıldı.
HDP ile birlikte yürüyebiliriz ancak şartlarımız var
HDP ile birlikte yürüyebiliriz ancak şartlarımız var
 
"1) Sol, demokrat ve emek güçlerinin (DİSK, Halkevleri ve KESK'in kabul edeceği) onların mücadelesini yansıtan, ÖDP-TKP ve EMEP'in de desteklediği bir aday,
'Çatı Adayı Çatıda Kalır' Levent Çağlarsu'nun Kaleminde
'Çatı Adayı Çatıda Kalır' Levent Çağlarsu'nun Kaleminde
 
Halkın oyları ile CHP’den milletvekili seçilenler, Fettullah Gülen cemaatinin yüzde yüz katkılarıyla cezaevlerinde kalırken veya cezaevlerine tıkılırken, Gandi Kemal ne demişti?
Gaziemir Belediyesinde Her An Bazı Değişiklikler Yapabilirim
Gaziemir Belediyesinde Her An Bazı Değişiklikler Yapabilirim
 
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ile Gaziemir’in gündeminde bulunan tüm sorunların tartışıldığı Ters Köşe programını, TV.Gaziemir Net yerel internet ekranlarında izleyebilirsiniz.
Bazı Gezizekalılar...
Bazı Gezizekalılar...
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Geçen yılın mayıs ayında bazı Gezizekalılar türedi. Bu Gezizekalılar bu havalimanını hazmedemediler'' dedi.
Gaziemir İlçe yerel seçim sonrası ilk danışma meclisini topluyor
Gaziemir İlçe yerel seçim sonrası ilk danışma meclisini topluyor
 
29 Mayıs Perşembe günü Saat 19:00’da Gaziemir Belediyesi Yüzme Havuzu tesislerinde toplanacak
CHP Gaziemir Kınık Elmadere Köyünde
CHP Gaziemir Kınık Elmadere Köyünde
 
Elmadere köyüne giderek gerekli ihtiyaçları yerinde tespit etmek için köylülerle görüşen CHP Gaziemir İlçe Başkanı ve partililer
CHP Gaziemir İlçe Soma’da Şehit Düşen Maden Şehitleri İçin Lokma Döktürdü
CHP Gaziemir İlçe Soma’da Şehit Düşen Maden Şehitleri İçin Lokma Döktürdü
 
CHP Gaziemir İlçe Kadın Kolları, Soma’da ölen Maden Şehitleri için, Lokma döktürdü.
İzmir'li Esnaf Yine Mutlu Dedi
İzmir'li Esnaf Yine Mutlu Dedi
 
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(İESOB) başkan ve yönetim kurullarını seçmek üzere sandık başına gitti. Bin 9 delegeden 849 delegenin oy kullandığı seçimlere tek aday olarak giren İESOB Başkanı Zekeriya Mutlu 785 oy alarak ikinci kez başkan seçildi.
Feyzioğlu İzmir’de O günü anlattı
Feyzioğlu İzmir’de O günü anlattı
 
ürkiye Barolar Birliği Başkanı, Danıştay töreninde yaşanan büyük krizin gölgesinde İzmir’de öğrencilerle buluştu. Başbakan Erdoğan’ın sert tepkisinin yankıları sürerken açık hava buluşmasında yine uzun bir konuşma yapan Feyzioğlu, törende yaşananları anlattı, hükümeti sert sözlerle eleştirdi.
Adnan Yüksel 'Eğer seçim kazanılsaydı kazanan aday kahraman olurdu'
Adnan Yüksel 'Eğer seçim kazanılsaydı kazanan aday kahraman olurdu'
 
Adnan Yüksel 'Eğer seçim kazanılsaydı kazanan aday kahraman olurdu'
2009’da seçim kaybedildiği zaman Adnan kaybetti dendi
2009’da seçim kaybedildiği zaman Adnan kaybetti dendi
 
125 bin nüfuslu bir yerde aktif siyasetin içerinde görev yapıyorsanız her kesin sizi sevmesi mümkün değildir dedi.
Çakar 'AKP İzmir'de Başarasız Oldu'
Çakar 'AKP İzmir'de Başarasız Oldu'
 
Çakar, kendisini meclis üyeliğinden de istifaya çağıran Aydın Şengül’e şu resti çekti: “Ben meclis üyeliğinden çekilmeye hazırım
Kocaoğlu Genel Başkana Yanıt Verdi 'Bize göre İzmir’de 30 Mart yerel seçimlerinde CHP başarılıdır'
Kocaoğlu Genel Başkana Yanıt Verdi 'Bize göre İzmir’de 30 Mart yerel seçimlerinde CHP başarılıdır'
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün Parti Meclisi (PM) toplantısında söylediği ileri sürülen, “İzmir sonuçları başarısız” sözlerinin ardından, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Bana böyle bir bilgi gelmedi. Ancak, genel olarak konuşursak bize göre İzmir’de 30 Mart yerel seçimlerinde CHP başarılıdır” dedi.
Gül  'Siyaset Planım Yok'
Gül 'Siyaset Planım Yok'
 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, gelecekle ilgili siyaset planı olmadığını söyledi.
“5 yılda Gaziemir’e çağ atlatmışız''
“5 yılda Gaziemir’e çağ atlatmışız''
 
CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u makamında ziyaret ederek tebrik etti, yeni dönemde başarılar diledi.
'Genel Başkanımız yumruk yedi haram yemedi'
'Genel Başkanımız yumruk yedi haram yemedi'
 
Genelde 1. Parti olamadığımız sürece biz bu seçimlerde başarılı olduk diyemeyeceklerini söyledi
'Parti aleyhine çalışan adam arıyorlarsa meclis üyesi listesine baksınlar'
'Parti aleyhine çalışan adam arıyorlarsa meclis üyesi listesine baksınlar'
 
“Telingün ve Parlak’ın parti aleyhine çalıştığını, CHP ve MHP adaylarına destek verdiklerini parti yöneticilerimizin şahitliğiyle tespit ettik.
Yerel seçimlerde partilerin aldığı oy oranları belli oldu
Yerel seçimlerde partilerin aldığı oy oranları belli oldu
 
Yerel seçimlerde partilerin oy oranları belli oldu
Gaziemir'in 16 mahallesinde alınan seçim sonuçları belli oldu
Gaziemir'in 16 mahallesinde alınan seçim sonuçları belli oldu
 
30 Mart yerel seçimlerinde Gaziemir'in 16 mahallesinde alınan seçim sonuçları belli oldu.
Gaziemir'de seçim sonuçları ve meclis listesi kesinleşti
Gaziemir'de seçim sonuçları ve meclis listesi kesinleşti
 
Gaziemir İlçesi'nde elde edilen sonuçlar ilçe seçim kurulunca ilan adildi.
Seçim Çalışmaları Araç Konvoyu ve Mehter Takımı Konseri İle Sona Erdi
Seçim Çalışmaları Araç Konvoyu ve Mehter Takımı Konseri İle Sona Erdi
 
Kerem Baykalmış, Sarnıç ve Aktepe turu ile seçim çalışmalarına nokta koydu
Aziz Kocaoğlu NTV Yayınına Gaziemir Belediyesi Binasından Bağlandı
Aziz Kocaoğlu NTV Yayınına Gaziemir Belediyesi Binasından Bağlandı
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu tüm Türkiye’ye Gaziemir Belediyesi binasından verdiği mesajda, Sosyal Demokratları sandıkta birleşmeye çağırdı.
Sağlık Bakanı Kerem Baykalmış'a Destek İstedi
Sağlık Bakanı Kerem Baykalmış'a Destek İstedi
 
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin 'İlçede Eşkiyalar Kol Geziyor' dedi
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin 'İlçede Eşkiyalar Kol Geziyor' dedi
 
Gaziemir'in üzerinde oyunlar oynanıyor. Bu ilçenin kaymakamı, emniyet müdürü nerede? Yapılan ahlaksızlıktan başka birşey değildir" dedi
Seçime 4 gün kala kaset bombası
Seçime 4 gün kala kaset bombası
 
Bunu gerçekleştiren insanların hiç bir şey olmamış gibi yollarına devam etmeleri mümkün değildir."
Kerem Baykalmış TV.Gaziemir Net'in konuğu oldu
Kerem Baykalmış TV.Gaziemir Net'in konuğu oldu
 
Binali Yıldırım 'Baykalmış'ı Sarnıçlılara Emanet Etti'
Binali Yıldırım 'Baykalmış'ı Sarnıçlılara Emanet Etti'
 
AKP’nin 30 Mart’ta iktidara gelmesi halinde 2B sorununu ivedilikle çözeceklerini söyleyerek Sarnıçlılardan oy istedi.
Bağımsız Gaziemir Belediye Başkan Adayı Oğuz Çetin Projelerini Anlattı
Bağımsız Gaziemir Belediye Başkan Adayı Oğuz Çetin Projelerini Anlattı
 
Kılıçdaroğlu  'İzmir'de Sordu Aranızda Konyalı Var mı'
Kılıçdaroğlu 'İzmir'de Sordu Aranızda Konyalı Var mı'
 
“Buradaki kalabalığın bir bölümü de sahneni arkasında. Sevgili İzmirliler Türkiye’nin içinde bulunduğu şartları biliyorsunuz.
Baykalmış'a Çevre ve Şehircilik Bakanı Desteği
Baykalmış'a Çevre ve Şehircilik Bakanı Desteği
 
Yıllardır halka hizmet anlamında yapılan tüm çalışmalara CHP’nin karşı çıktığını söyledi.
Gaziemir'e 3 Bakan Sözü
Gaziemir'e 3 Bakan Sözü
 
Gaziemir'in 3 büyük sorununa 3 ayrı Bakanlık'tan çözüm için söz almış oldu
TV.GaziemirNet'in İlk Konuğu İşçi Partisi Gaziemir Belediye Başkan Adayı Oldu
TV.GaziemirNet'in İlk Konuğu İşçi Partisi Gaziemir Belediye Başkan Adayı Oldu
 
CHP'li Başkana eski AKP'lilerden Destek Geldi
CHP'li Başkana eski AKP'lilerden Destek Geldi
 
Halil İbrahim Şenol’a, yeni hizmet binası açılışında, eski AKP’lilerden destek geldi
İmzasız Afişler Karakolluk Oldu
İmzasız Afişler Karakolluk Oldu
 
Logosuz afişlerin asılmaması konusunda gençleri uyaran, CHP Gaziemir Belediye Meclis üyesi ve adayı Abdurrahim Nursoy ile gençler arasında çıkan küfürlü tartışma, kavgaya dönüştü
Bizi İzlemeye Devam Edin
Bizi İzlemeye Devam Edin
 
Sevgi Yolu ve Önder Caddesi boyunca kortej yürüyüşü eşliğinde esnaf ziyaretinde bulunup vatandaşlarla sohbet ettiler.
İzmir'de Berkin Elvan eylemine polis müdahalesi
İzmir'de Berkin Elvan eylemine polis müdahalesi
 
DİSK'e bağlı sendikaların üyeleri İzmir Büyükşehir Belediyesi önünde, KESK ve diğer kuruluşların üyeleri ise eski Sümerbank binanı önünde toplandı.
Baykalmış’a Kadınlardan Tam Destek
Baykalmış’a Kadınlardan Tam Destek
 
Biz Gaziemir'de ki bu kısır döngüyü değiştireceğimize ve bu kronikleşmiş sorunlar yumağını çözeceğimize inanıyoruz”
Murat Sönmez, partisini bu kez 2014 yerel seçimlerine hazırlıyor
Murat Sönmez, partisini bu kez 2014 yerel seçimlerine hazırlıyor
 
Örgütten sorumlu başkan yardımcısı Murat Sönmez, partisini bu kez 2014 yerel seçimlerine hazırlıyor.
''AKP mitinginde cüzdanı çalınıyor, 'hırsız var' diye bağıramıyor''
''AKP mitinginde cüzdanı çalınıyor, 'hırsız var' diye bağıramıyor''
 
Telefon açıyor, Adalet Bakanına, diyor ki 'falan işadamının mahkum olması lazım' diyor. Sen hakim misin?
Belediye Meclisi Son Kez Toplandı
Belediye Meclisi Son Kez Toplandı
 
. 2009 yılında bizlere emanet ettiğiniz belediye yönetimini sizlere en az 40, 50 yıl sonra geri verebileceklerini söyledi.
Gaziemir AK Projelerle Gelişecek
Gaziemir AK Projelerle Gelişecek
 
Bizim dönemimizde somut çözümlerle ilçeye vizyon projeler kazandıracağız. Siyaseti asla yalan üzerine kuramayız" dedi
Aziz Kocaoğlu Seçim Bürosunu Açtı
Aziz Kocaoğlu Seçim Bürosunu Açtı
 
CHP Gaziemir merkez seçim bürosu, Önder caddesinde Aziz Kocaoğlu ve Gaziemirlilerin katılımı ile açılışı gerçekleştirildi.
“Biz majestelerinin muhalefeti olmayacağız”
“Biz majestelerinin muhalefeti olmayacağız”
 
“Atatürk devrimlerinin 90. yılında Tevhid-i Tedrisat ortadan kaldırıldı”
Kılıçdaroğlu mal varlığını açıkladı
Kılıçdaroğlu mal varlığını açıkladı
 
CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu , mal varlığı beyannamesini güncelledi. Kılıçdaroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, taşınmaz mal bilgileri, kooperatif bilgileri ve diğer mallar hakkında bilgilere yer verdi.
CHP darbe ve kasetlerin partisidir
CHP darbe ve kasetlerin partisidir
 
Başbakan Erdoğan Osmaniye mitinginde cemaat ve muhalefete yüklendi. Daha önceki kayıtlar nedeniyle MHP'nin cemaate tepki gösterdiğini söyleyen Erdoğan, "Şimdi araları kıyak" ifadesini kullandı.
Şenol' Atatürkçü Düşünce Derneği Ziyareti ile Start Verdi
Şenol' Atatürkçü Düşünce Derneği Ziyareti ile Start Verdi
 
Hep birlikte mücadele ettiğimiz taktirde başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağını söyledi
Baykalmış, Altay Spor Kulübü'nü Ziyaret Etti
Baykalmış, Altay Spor Kulübü'nü Ziyaret Etti
 
"Futbolcu olarak fazla hizmet edemediğim altay Spor Kulübü'ne inşallah belediye başkanı sıfatıyla destek olacağız" dedi.
Aytun Çıray’dan hak arayan astsubaylara destek…
Aytun Çıray’dan hak arayan astsubaylara destek…
 
CHP İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Dr. Aytun Çıray’dan hak arayan astsubaylara destek…
AKP Gaziemir Yeni İlçe Başkanını Buldu
AKP Gaziemir Yeni İlçe Başkanını Buldu
 
AKP’nin yeni Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun oldu.
Gaziemir'de Yönetim Krizi Devam Ediyor
Gaziemir'de Yönetim Krizi Devam Ediyor
 
Erol Kaya, İl Başkanı ile görüşmelerimiz devam ediyor, görev verilirse kaçmayız dedi.
Gaziemir'de Erol Abi Dönemi Başladı
Gaziemir'de Erol Abi Dönemi Başladı
 
Kerem Fahri Baykalmış’ı Gaziemir belediye başkanı yapmak için, zor görevi kabul ettiği belirtildi.
Baykalmış 'Gaziemir’in kayıp yıllarını telafi edeceğiz'
Baykalmış 'Gaziemir’in kayıp yıllarını telafi edeceğiz'
 
Gaziemir’in kayıp yıllarını telafi amacıyla sizlerin ödünç olarak vereceğiniz oylarınıza talibim” dedi.
CHP Para İçin Örgüt Dayanışması İstedi
CHP Para İçin Örgüt Dayanışması İstedi
 
CHP’yi destekleyen vatandaşlarımızın katkıları olmadan iktidarın olanaklarıyla karşımıza çıkanlarla baş etmemiz güç.
CHP İzmir Örgütü’ne sonsuz başarılar diliyorum
CHP İzmir Örgütü’ne sonsuz başarılar diliyorum
 
Gaziemir için; ilçem için çıktığım hizmet yolculuğunda, bana inanan ve destek olan hemşerilerim ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum
Meclis Listesi Kesinleşti
Meclis Listesi Kesinleşti
 
İstifa Yağmuru Altında Meclis Listesi Kesinleşti
İstifa Yağmuru Altında Meclis Listesi Kesinleşti
 
İsmail Akdağ, Adalet ve Kalkınma Partisinin, artık sadece Kalkınma Partisine dönüştüğünü, Adalet kısmını yitirdiğini belirterek, AKP’den istifa
Partilerde Gergin Bekleyiş Devam Ediyor
Partilerde Gergin Bekleyiş Devam Ediyor
 
7 ilçede sıralamaya giren meclis aday adayları, bu kez Aziz Kocaoğlu engeline takıldı
Aksoy, Aziz Kocaoğlu'na Takıldı
Aksoy, Aziz Kocaoğlu'na Takıldı
 
Emin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun isteği doğrultusunda tercih yapmak zorunda kalacak
130.000 Gaziemirli ile “gönül köprüleri” kurmaya çalıştık
130.000 Gaziemirli ile “gönül köprüleri” kurmaya çalıştık
 
CHP’nin daha fazla etkili olması için uğraştık. 130.000 Gaziemirli ile “gönül köprüleri” kurmaya çalıştık.
Çıray 'Bu Bir Soygun'
Çıray 'Bu Bir Soygun'
 
CHP İzmir MV. PM üyesi Dr. Aytun Çıray Sağlıkta yeni bir soygunu gündeme getirdi
Gaziemir'de Üç İstifa
Gaziemir'de Üç İstifa
 
Bu şartlarda AKP gibi bir partide, durmanın bir anlamı olmadığını belirterek, partisinden istifa etti.
10 Başkan'dan İsyan Metni
10 Başkan'dan İsyan Metni
 
Ortak metinde görevi isteyerek bırakan ve Başkan Aziz Kocaoğlu'na destek açıklaması yapan Urla Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu
Gaziemir Adayı Netleşti
Gaziemir Adayı Netleşti
 
CHP Genel Merkezinden sızan bilgilere göre İzmir’in 6 ilçesinde Belediye Başkan Adayları belli oldu.
Eğilim Yoklamasından Çarpıcı Sonuç Çıktı
Eğilim Yoklamasından Çarpıcı Sonuç Çıktı
 
1864 oyun kullanıldığı CHP Gaziemir Eğilim yoklamasında ilk 14 sıra şu isimlerden oluştu
CHP Gaziemir Demokrasi Şöleni İle Seçim Startı Verdi
CHP Gaziemir Demokrasi Şöleni İle Seçim Startı Verdi
 
CHP’nin 20 yıl sonra işlettiği parti içi demokrasiyi şölene dönüştüren CHP Gaziemir üyeleri, sabah saatlerinde Akın düğün salonunu doldurdu
Binali Yıldırım Gaziemir'de 'Kusura bakma başkan, ikile' dedi
Binali Yıldırım Gaziemir'de 'Kusura bakma başkan, ikile' dedi
 
Kerem Fahri Baykalmış’la birlikte el ele görüntü vermesine birçok Gaziemirli, Adnan Yüksel’in Gaziemir siyasettin de misyonunu tamamladığı görüşü ağır bastı.
A.Arda Meydanında Halka Seslenecek
A.Arda Meydanında Halka Seslenecek
 
Binali Yıldırım, Saat 17:00’de Abdullah Arda meydanında Gaziemirlilere seslenecek
Yarış Son Düzlüğe Girerken Gaziemir'de Nefesler Tutuldu
Yarış Son Düzlüğe Girerken Gaziemir'de Nefesler Tutuldu
 
8 Şubat Cumartesi günü eğilim yoklaması ile belediye meclis üyesi adaylarının yarısı belirlenirken, 9 Şubat Pazar günü de belediye başkan adayının açıklanması bekleniyor.
Binali Yıldırım Örgüt Lideri
Binali Yıldırım Örgüt Lideri
 
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün grup toplantısında kamuoyuna açıkladığı “Sabah-atv yolsuzluğu fezlekesi-4. grup ve faaliyetleri” başlıklı dosyanın ayıntılarıntıları ortaya çıktı.
Paralel Devleti Siz Kurmadınız mı ?
Paralel Devleti Siz Kurmadınız mı ?
 
Aynı bedelin, Suriye için de ödeneceğini özellikle hatırlatmak istediğini vurgulayan Erdoğan, şunları kaydetti
Kılıçdaroğlu 'Binali oldu Milyonali'
Kılıçdaroğlu 'Binali oldu Milyonali'
 
Toplumun dikkatini bir tarafa çekmek istiyorlar ama bu millet bunu yutmayacak. Ayakkabı kutusundaki 4,5 milyon dolar milletin hafızasında.
Eğilim Yoklamasına Katılacak Adaylar Belli Oldu
Eğilim Yoklamasına Katılacak Adaylar Belli Oldu
 
47 meclis aday adayı örgüt kontenjanından listelerde yer almaya çalışacak.
İşçi Partisi Gaziemir İçin Seçim Starttı Verdi
İşçi Partisi Gaziemir İçin Seçim Starttı Verdi
 
Gaziemir Belediye başkanlığına aday gösterilen, işçi emeklisi Nurettin Çamlıca seçim çalışmalarına hız verdi
Demirsoy Konyalıları Yanlız Bırakmadı
Demirsoy Konyalıları Yanlız Bırakmadı
 
Gaziemir Belediyesi’ni hoşgörü ve temelinde insan sevgisi olan anlayışla yönetmeye talibiz ” dedi.
İzmir adaylarının açıklanacağı tarih belli oldu
İzmir adaylarının açıklanacağı tarih belli oldu
 
9 Şubat günü toplanacak Parti Meclisi İzmir’in ilçe belediye başkan adaylarının tamamını da açıklayacak
Atıf Bey Mah Muhtay Adayı Gürbüz Öngören 'Değişim İçin Varım' Dedi
Atıf Bey Mah Muhtay Adayı Gürbüz Öngören 'Değişim İçin Varım' Dedi
 
Gürbüz Öngeren, bürokrasiden gelmenin avantajını kullanarak mahallesine hizmet etmek istediğini söyledi.
Müezzinoğlu Bir Meslektaş Olarak Beni Utandıyor
Müezzinoğlu Bir Meslektaş Olarak Beni Utandıyor
 
CHP İzmir Milletvekili ve Sağlık Komisyonu Üyesi Dr. Aytun Çıray sert tepki gösterdi.
Uğur Mumcu Gaziemir'de Anıldı
Uğur Mumcu Gaziemir'de Anıldı
 
İsmail Özalp, Mumcu’nu artık kalplerde, yüreklerde beyinlerde yaşamaya devam ettiğini ve edeceğini söyledi
Eğilim Yoklaması Ertelendi
Eğilim Yoklaması Ertelendi
 
CHP'nin üye bazında yapacağı eğilim yoklaması, 25 Ocak’tan, 8 Şubat’a ertelendi.
AKP Gaziemir'i Gözden Çıkardı Baykalmış'ı Atadı
AKP Gaziemir'i Gözden Çıkardı Baykalmış'ı Atadı
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, sürpriz bir isim ile son noktayı koydu
Gaziemir'de Meclis Aday Adayları İkiye Bölündü
Gaziemir'de Meclis Aday Adayları İkiye Bölündü
 
Gaziemir’de bir kısım meclis aday adayları tepki gösterip, iptal edilmesini istiyor.
Kuçhan 'Gülen Cemaati ile ilişkilendirilmekten onur duyuyorum'
Kuçhan 'Gülen Cemaati ile ilişkilendirilmekten onur duyuyorum'
 
Gaziemir’de 20.000’e yakın seveni bulunan Gülen Cemaati ile ilişkilendirilmekten onur duyuyorum
Gaziemir'de Asparagas Haber
Gaziemir'de Asparagas Haber
 
CHP’de Sema Pekdaş’ın belediye başkanlığına aday gösterilecek haberlerinin, tamamen yalandan ibaret
Demirsoy 'Bütün Üyelerimizi Sandığa Davet Ediyorum'
Demirsoy 'Bütün Üyelerimizi Sandığa Davet Ediyorum'
 
CHP Gaziemir Örgütü ve Gaziemir Halkı doğru ile yanlışı ayırt eder.” dedi.
Zenginobuz Eğilim Yoklamasına Tam Destek Verdi
Zenginobuz Eğilim Yoklamasına Tam Destek Verdi
 
Üye bazında yapılacak eğilim yoklaması ile belirlenecek olmasına, tam destek verdi.
Umut Tekin'den İki Farklı Görüş
Umut Tekin'den İki Farklı Görüş
 
aday adaylarının önerilerini il ve genel merkeze iletileceklerini belirten Umut Tekin’in esasında eğilim yoklamasına karşı çıktığı belirtildi
Aday Adayları İlk Kez Bir Araya Geldi
Aday Adayları İlk Kez Bir Araya Geldi
 
72 aday adayının bir çoğunun ilk kez bir araya geldiği toplantı, Lezzeti Ala restoranda gerçekleşti.
Sadece MHP Gaziemir Çalışan Gazeteciler Günümüzü Hatırladı
Sadece MHP Gaziemir Çalışan Gazeteciler Günümüzü Hatırladı
 
Köksal Koç’un, toplantı sonlarında söylediği, gazetemiz Gaziemir. Net’i bilmediği, takip etmediğini söylemesi
Demirsoy Gaziemirlileri Duyarlı Olmaya Çağırdı
Demirsoy Gaziemirlileri Duyarlı Olmaya Çağırdı
 
Yüksel Demirsoy, herkesin sandık başına gidebilmesi için Gaziemirlileri seçmen listelerini incelemeye davet etti
Bacanak Sorusuna Cevap 'Zamanlaması Manidar'
Bacanak Sorusuna Cevap 'Zamanlaması Manidar'
 
Yaptığınız her işte bir şey bulmak isterseniz bulursunuz. Kusur bulmak en kolay iştir” diye konuştu.
Adaylığı Kesinleşti..
Adaylığı Kesinleşti..
 
30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde, Ak Parti’nin Gaziemir Belediye Başkan Adaylığı kesinleştiği belirtildi
Kulislerde Dolaşan İsim Yıldırım Etkisi Yarattı
Kulislerde Dolaşan İsim Yıldırım Etkisi Yarattı
 
Gaziemir’de ithal bir adayın gösterilmesi halinde, zaten pamukla su için AKP Gaziemir için, sonun başlangıcı olacağı belirtildi
Kar, “kimseyi ötekileştirmeyeceğiz”
Kar, “kimseyi ötekileştirmeyeceğiz”
 
Kar, Gaziemir’i hak ettiği yere taşımak için yola çıktığını belirtti.
“ Zarrab’ın Uçağı Halkbank’tan mı?”
“ Zarrab’ın Uçağı Halkbank’tan mı?”
 
Eylül 2012’de Reza Zarrab tarafından satın alınarak Türkiye’ye getirildiğini ifade etti.
Gaziemir'de Dönüşüm Halktan Yana Olacak
Gaziemir'de Dönüşüm Halktan Yana Olacak
 
Gaziemir’de ranttan yana değil, halktan yana bir dönüşüm gerçekleşecek” diye konuştu.
Kar, “Gaziemir’de çözülemeyecek sorun yok”
Kar, “Gaziemir’de çözülemeyecek sorun yok”
 
Fikret Kar, vatandaşların sorunlarını ve önerilerini dinleyip, projelerini anlatmaya devam ediyor.
Bakan Bayraktar: Erdoğan istifa etsin!
Bakan Bayraktar: Erdoğan istifa etsin!
 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, "Bu milleti ve vatanı rahatlatmak için sayın Başbakan'ın istifa etmesi gerektiğine inandığımı ifade ediyor, yüce milletime saygılar sunuyorum" dedi.
Demirsoy 60 Günde 160 Toplantı Yaptı
Demirsoy 60 Günde 160 Toplantı Yaptı
 
Demirsoy “yerel seçimler AKP’nin çöküşünü hızlandıracak. Halkımız baskıya boyun eğmeyecek ve yolsuzluk çarkına girenlere fırsat vermeyecek” diye konuştu.
Kuçhan'dan AKP Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün’e sert yanıt
Kuçhan'dan AKP Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün’e sert yanıt
 
Kuçhan, AKP ilçe Başkanı Telingün’ün kendisini de hedef alan açıklamalarına yaptığı yazılı açıklamayla sert yanıt verdi.
İzmir Büyükşehir Adayı Açıklandı
İzmir Büyükşehir Adayı Açıklandı
 
İzmir’in adayı mevcut belediye başkanı Aziz Kocaoğlu olurken, İstanbul’da Mustafa Sarıgül, Ankara’da ise geçtiğimiz gün CHP’li olan Mansur Yavaş aday gösterildi.
Telingün 'Belediye Hizmet Binası Gereksiz'
Telingün 'Belediye Hizmet Binası Gereksiz'
 
Üç yıl boyunca belediye binası yapmayan başkan 140 milyon TL’lik gerçekleşen bütçenin 20 milyon TL’sini belediyeye ayırdı. Sonra da asker karısı gibi ağlıyor.
“AKP ‘Cemaatle aramızda kavga var,’ diyerek yolsuzluklara mazeret uyduramaz”
“AKP ‘Cemaatle aramızda kavga var,’ diyerek yolsuzluklara mazeret uyduramaz”
 
İşte, demokrasinin fazileti buradaydı, demokrasiyi anlayamadıkları yer burası oldu.”
Gazetemiz Türkiye'de Bir İlke İmza Attı
Gazetemiz Türkiye'de Bir İlke İmza Attı
 
CHP’li Gaziemir Belediye Başkan aday adayları, gazetemiz Gaziemir.Net organizasyonu ile bir araya gelip Türkiye çapında bir ilke imza attılar.
Baykalmış, Umut Tekin ve Halil İbrahim Şenol'un söylemleri ideolojik
Baykalmış, Umut Tekin ve Halil İbrahim Şenol'un söylemleri ideolojik
 
"AK Parti'nin Gaziemir'deki muhalefeti birilerini rahatsız etmiş olacak ki CHP'li İlçe Başkanı Sayın Tekin ve Belediye Başkanı Şenol basın toplantısı düzenliyor
Binali Aday Oldu, Kocaoğlu Aday Adaylık Dosyasını Verdi
Binali Aday Oldu, Kocaoğlu Aday Adaylık Dosyasını Verdi
 
‘’HALKIN DESTEĞİNİ ALARAK YOLA ÇIKIYORUZ’’
CHP'li Aday Adayları Bir Araya Geliyor
CHP'li Aday Adayları Bir Araya Geliyor
 
Gaziemir.Net yerel internet gazetemiz, ilçemizde yine bir ilke imza atıyor.
MHP Gaziemir Belediye Başkan Adayını Açıkladı
MHP Gaziemir Belediye Başkan Adayını Açıkladı
 
MHP Gaziemir Belediye Başkan Adayını Açıkladı
Demirsoy 'Terlemeden, saatine bakarak iş yapanlarla, işim olmaz'
Demirsoy 'Terlemeden, saatine bakarak iş yapanlarla, işim olmaz'
 
İlçemizin nüfusu kadar 130.000 adet projesi olduğunu, her birinle ayrı ayrı gönül köprüsü kuracağını söyledi.
Kar, kurşun fabrikası mağdurlarını dinledi
Kar, kurşun fabrikası mağdurlarını dinledi
 
Aktepe ve Emrez Mahalleleri’nde fabrika alanı çevresinde yaşayan aileleri ziyaret eden CHP Gaziemir Belediye Başkan Aday Adayı Fikret Kar, sorunlarını dinledi.
Telingün 'Siyaseti Moskova'da Yapsınlar' dedi
Telingün 'Siyaseti Moskova'da Yapsınlar' dedi
 
CHP’li belediye başkanı ve avenelerine en iyi cevabı halk sandıkta verecektir” dedi.
Fikret Kar “Cenazemizi AVM değil, bakkalımız kaldırır”
Fikret Kar “Cenazemizi AVM değil, bakkalımız kaldırır”
 
Kar; Gaziemirli’lerin Gaziemir esnafından alışveriş yapmasını teşvik edecek çeşitli uygulamalar yaratılabileceğini belirtti
Yüksel Demirsoy Disk Emekli Sen'i Ziyaret Etti
Yüksel Demirsoy Disk Emekli Sen'i Ziyaret Etti
 
Tahir Türkbay, Sendika şube başkanlığından istifa ederek, yerini Erdal Dündar’a bırakmıştı.
Cengiz Kuçhan 'Yeni Nesil, Yeni Seçim, Yeni Gaziemir' dedi
Cengiz Kuçhan 'Yeni Nesil, Yeni Seçim, Yeni Gaziemir' dedi
 
Kuçhan, Belediyecilikte edindiği tecrübeyle CHP’den Gaziemir Belediye başkanlığına aday adayı oldu
Gaziemir'in 'Deprem Çantasını' Hazırlayacağız
Gaziemir'in 'Deprem Çantasını' Hazırlayacağız
 
Afet yönetimi için projelerimizi bilimsel veriler ışığında oluşturduk” dedi.
İşçi Partililer 'Ülkeyi Böldürtmeyeceğiz' dedi
İşçi Partililer 'Ülkeyi Böldürtmeyeceğiz' dedi
 
Ve şimdi buradan haykırıyoruz:Türkiye’yi böldürmeyeceğiz.
Bir Grup CHP'li Meclis Üyesi Başkan'a Destek İçin Genel Merkeze Gitti
Bir Grup CHP'li Meclis Üyesi Başkan'a Destek İçin Genel Merkeze Gitti
 
Kalabalık bir heyet, Belediye başkanı Halil İbrahim Şenol’a destek olmak amacıyla, Genel Merkezi ziyaret etti
AKP Gaziemir'de Yönetime
AKP Gaziemir'de Yönetime "12 Dev Adam" Talip
 
Oturduğu makamın hakkını veren, Gaziemir'e yakışan bir yerel yönetim anlayışı için şimdi AK Belediyecilik zamanıdır" dedi.
Kar’dan Hamide Öğretmen’e vefa…
Kar’dan Hamide Öğretmen’e vefa…
 
Düştüm ve 2 yıl yattım kimse geçmiş olsun bile demedi. Bir daha ziyaretime gelmenizi isterim ” diye konuştu
Gaziemir'de Başbakan'a Hakaret Yargı Yolunda
Gaziemir'de Başbakan'a Hakaret Yargı Yolunda
 
Tuğçe Çamdereli ,başbakan sayesinde memur oldu ama ilk işi de başbakan’a küfretmek oldu.
Fikret Kar “Tarihimize sahip çıkalım”
Fikret Kar “Tarihimize sahip çıkalım”
 
Seydiköylüler Derneği Başkanı Hakan Süvari, “Tarihi bir binaya sahibiz bu binayı derneğimize kazandırdığı için Hikmet Kar ve eşi Filiz Kar’a teşekkür ederiz.
İşçi Partisi Aday Adaylarını Tanıttı
İşçi Partisi Aday Adaylarını Tanıttı
 
İşçi Partisi Gaziemir İlçe Örgütü, 2014 yerel seçimlerinde partisinden Gaziemir Belediye Başkanlığına aday adaylığı başvurularını, ilçe binasında düzenlenen tören ile kabul etti
Ramazan Kaya Genel Merkez Oluru ile Aday Adayı
Ramazan Kaya Genel Merkez Oluru ile Aday Adayı
 
Ramazan Kaya, CHP Genel merkezine verdiği mazeret dilekçesi kabul edilerek, Gaziemir’in 9. Belediye Başkan aday adayı oldu.
Altıok Anketinden Bülent Zenginobuz 1. Çıktı
Altıok Anketinden Bülent Zenginobuz 1. Çıktı
 
CHP’den belediye başkanı olarak kimi görmek isterseniz anketine Gaziemir’den 1808 kişi katıldı.
Demirsoy'dan 130 bin Proje
Demirsoy'dan 130 bin Proje
 
Hazırladığımız önemli projeleri notere onaylatarak kayıt altına aldırdık”
CHP Gaziemir’e anlamlı kupa
CHP Gaziemir’e anlamlı kupa
 
İlçe Başkanı Tekin, “Gençlerimiz gurur kaynağımız oldu” dedi.
Kar, Ahmet Eroğlu Eğitim Tesisini gezdi
Kar, Ahmet Eroğlu Eğitim Tesisini gezdi
 
Yrd. Doç. Dr. M. Necdet Yıldız tarafından bilgilendirilen Kar, daha sonra tesisi gezdi.
Aday Adayları CHP Genel Merkezini A.Arda Meydanına Çevirdi
Aday Adayları CHP Genel Merkezini A.Arda Meydanına Çevirdi
 
Gaziemirli aday adayları geçtiğimiz günlerde, CHP Genel merkezini A. Arda meydanına çevirdi.
Adnan Keskin 'Adaylar Aralık Ayında Netleşir'
Adnan Keskin 'Adaylar Aralık Ayında Netleşir'
 
Keskin, “Demokrasi olacaksa farklı adaylar olur. İnsan dinamik bir vardık. Görüş ayrılıkları, tartışmalar çıkabilir
CHP'li Kadınların Aşure Etkinliği
CHP'li Kadınların Aşure Etkinliği
 
CHP Gaziemir İlçe, bu yılda geleneğini bozmadı.
Fikret Kar Yerel Medya ile Bir Araya Geldi
Fikret Kar Yerel Medya ile Bir Araya Geldi
 
Kar, Belediye başkanlığı döneminde, yapıcı her türlü eleştiriye açık olacağını, yapılan eleştirilerden ders çıkartacaklarını belirtti
CHP Gaziemir'de 8. Aday Adayı Cengiz Kuçhan
CHP Gaziemir'de 8. Aday Adayı Cengiz Kuçhan
 
Cengiz Kuçhan, CHP’den Gaziemir Belediye Başkanı aday adayı olmak için, görevinden istifa etti.
CHP'de Birlik Beraberlik Mesajı
CHP'de Birlik Beraberlik Mesajı
 
Ali Engin, Belediye Başkan Aday adaylarıyla, yaşanan süreç ile görüş alışverişinde bulundu.
“Yaşam tarzımızı korumak Bağış’a mı kaldı?”
“Yaşam tarzımızı korumak Bağış’a mı kaldı?”
 
Başbakan’ın mahremimize ilk defa burnunu sokma teşebbüsünün ‘Dindar nesiller yetiştireceğiz’ sözü olduğunu hatırlattı
Demirsoy’a Otokent İlgisi
Demirsoy’a Otokent İlgisi
 
Gaziemir’in çehresini değiştireceğiz, mutlu insanların yaşadığı aydınlık bir Gaziemir için çalışıyoruz” diye konuştu
‘Vatan sevdamdır’ diyen adayımızın arkasındayız
‘Vatan sevdamdır’ diyen adayımızın arkasındayız
 
Seçal, bazı arkadaşlar partimizi merdiven basamağı olarak kullanıp kendi reklamını yaptığını söyledi.
Gaziemir’de zirve CHP’nin
Gaziemir’de zirve CHP’nin
 
CHP’nin altı oklu bayrağını iki günde boyayarak hazırlayan gençlik kolları üyeleri dağın zirvesine tırmanarak bayrakları astı
Nil Turan Dosyasını Teslim Etti
Nil Turan Dosyasını Teslim Etti
 
Ben kendisine de söz veriyorum.ne olursa olsun onunla birlikte onun yanında olucam
Demirsoy 'Kuva-yi Milliye  Ruhu Canlanıyor'
Demirsoy 'Kuva-yi Milliye Ruhu Canlanıyor'
 
Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına yoğun katılım sağlanmasının, Türkiye’de Kuva-yı Milliye ruhunun canlandığının göstergesi olduğunu söyledi. BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Nazmi Yılmaz Kararlı
Nazmi Yılmaz Kararlı
 
Biz Gaziemir'de eğitime, kültüre ve sanata kesinlikle sahip çıkacağız." şeklinde konuştu
Adnan Yüksel Aday Adaylığını Gaziemirlilerle Beraber Açıkladı
Adnan Yüksel Aday Adaylığını Gaziemirlilerle Beraber Açıkladı
 
Gaziemirliler, Cumhuriyetin 90. yıl döneminde aday adaylık açıklaması yapan Adnan Yüksel’i A. Arda meydanında davul zurna eşliğinde karşıladı
Gaziemir'de Çelenk Tartışması
Gaziemir'de Çelenk Tartışması
 
CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin ve partililer polislerin elinden aldıkları çelengi yerine koydu.
Meclis Üyesi Kerem Baykalmış Başkanlığa Aday Adayı Oldu
Meclis Üyesi Kerem Baykalmış Başkanlığa Aday Adayı Oldu
 
Bu başarının gıdası her alanda ve özellikle yerel yönetimlerde ülkemize ve milletimize karşı beslediğimiz derin saygı ve sevgidir.
Nazmi Yılmaz Belediye Başkanlığına Aday Adayı Oldu
Nazmi Yılmaz Belediye Başkanlığına Aday Adayı Oldu
 
AKP Gaziemir İlçe kurucularından, İzmir Müşavirler Odası yönetim kurulu üyesi Nazmi Yılmaz’da, aday adaylık dosyasını ilçe başkanına teslim etti
CHP'de Birlik Beraberlik Mesajı
CHP'de Birlik Beraberlik Mesajı
 
Zenginobuz, tüm aday adaylarının CHP değerlerine göre hareket etmesini istedi.
AKP Gaziemir'de Adaylık Yarışı Hızlanıyor
AKP Gaziemir'de Adaylık Yarışı Hızlanıyor
 
İsmail Acar’da, Gaziemir Belediye başkan aday adaylık dosyasını aldı.
Kılıçdaroğlu: Erdoğan'ın elleri kanlıdır
Kılıçdaroğlu: Erdoğan'ın elleri kanlıdır
 
Sevindirici bir gelişme yaşandı pilotlarımız serbest kaldı. Bizimkiler karşıladı havalimanında sanki kendileri kurtarmış gibi
Erdoğan: Gerekirse cami bile yıkarız
Erdoğan: Gerekirse cami bile yıkarız
 
Önünde cami olsa bile o camiyi yıkarız, gideriz başka yerde inşa ederiz.
“Pilotlarımız için fidyeyi kim ödedi?
“Pilotlarımız için fidyeyi kim ödedi?
 
Çıray cevaplaması için Başbakan’a şu soruları yöneltti:
Sarıgül'den çarpıcı CHP çıkışı
Sarıgül'den çarpıcı CHP çıkışı
 
Önümüzdeki günlerde bu bayram sohbeti siyasi sohbete ne kadar dönüşür, tekrar değerlendireceğiz" dedi
Demirsoy 4 Günde 4 Bin Esnafı Ziyaret Etti
Demirsoy 4 Günde 4 Bin Esnafı Ziyaret Etti
 
Yüksel Demirsoy, ilçe esnafının Kurban Bayramı’nı kutlamak için dört günde dört bin civarında esnafın elini sıkarak ulaşılması güç bir rekora imza attı
AKP Gaziemir'de Demir Aday
AKP Gaziemir'de Demir Aday
 
AKP'den Gaziemir Belediye Başkan Adayı olmak için yarışan parti içindeki isimler arasına katılacak.
“Başbakan Reyhanlı katillerini açıklayamıyor”
“Başbakan Reyhanlı katillerini açıklayamıyor”
 
“ ‘Reyhanlı katliamını El Muhaberat yaptı’ diyen İçişleri Bakanı yalan mı söyledi?”
AKP'de Aday Adayları Ortaya Çıkmaya Başladı
AKP'de Aday Adayları Ortaya Çıkmaya Başladı
 
AKP Gaziemir İlçe binasından alırken, üyelik başvuru formunu doldurdu.
Bülent Zenginobuz Ali Engin'i Ziyaret Etti
Bülent Zenginobuz Ali Engin'i Ziyaret Etti
 
Sosyal ve siyasi projelerini CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin’le paylaştı.
Bülent Zenginobuz Sendikalardan Destek İstedi
Bülent Zenginobuz Sendikalardan Destek İstedi
 
Türk Sağlık Sen’i ziyaret ederek, adaylığı için destek istedi.
'Talimatlara uymayan aday adayları en sert şekilde cezalandıracak'
'Talimatlara uymayan aday adayları en sert şekilde cezalandıracak'
 
Tekin, “Sosyal belediyeciliğin kalesi haline getirdiğimiz Gaziemir’de CHP bayrağı dalgalanmaya devam edecek” dedi.
Zenginobuz 'Bunun demokratlık ve özgürlükle uzaktan yakından alakası yok'
Zenginobuz 'Bunun demokratlık ve özgürlükle uzaktan yakından alakası yok'
 
CHP Gaziemir Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Zenginobuz, bugün açıklanan Demokrasi Paketinin, hazırlanma biçimi zaten kendi başına sorunlu olduğunu söyledi
Saray Ofis’ özentisinin nedeni nedir? Çarşı Grubu’ndan kaçış mı?
Saray Ofis’ özentisinin nedeni nedir? Çarşı Grubu’ndan kaçış mı?
 
“‘Saray Ofis’ özentisinin nedeni nedir? Çarşı Grubu’ndan kaçış mı, hilâfet özlemi mi
Bülent Zenginobuz, İşçi Partisini ziyaret etti
Bülent Zenginobuz, İşçi Partisini ziyaret etti
 
Atalay, aday adaylık sürecinde Bülent Zenginobuz’a başarılar diledi.
CHP'de Düriye Taş Aday Adaylığını Açıkladı
CHP'de Düriye Taş Aday Adaylığını Açıkladı
 
Düriye Taş’ı, Türkiye’nin çeşitli yerlerinden hemşerileri ve kadın dostları yalnız bırakmadı.
İşte Ak spor!
İşte Ak spor!
 
Halterden, tenise; eskrimden; atıcılığa, badmintondan, güreşe kadar 12 federasyon bugün AKP’li kadrolarca yönetiliyor
Demirsoy ' Muhtarlar Baş Tacımız'
Demirsoy ' Muhtarlar Baş Tacımız'
 
Toplantıya katılan muhtarlar tek tek söz alarak Gaziemir ve Yüksel Demirsoy ile ilgili düşüncelerini açıkladılar
CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı kim olsun? anketi sonuçlandı
CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı kim olsun? anketi sonuçlandı
 
CHP Gaziemir Belediye Başkan Adayı kim olsun anketi sonuçlandı.
Müezzinoğlu
Müezzinoğlu "Gaziemir'de zafer yakındır"
 
Müezzinoğlu, yerel seçimleri işaret ederek, "Gaziemir'de zafer yakındır" dedi.
‘CHP’de Değişim Beklentisi’ Levent Çağlarsu’nun kaleminden
‘CHP’de Değişim Beklentisi’ Levent Çağlarsu’nun kaleminden
 
MHP’den istifa edip, ertesi gün CHP’den aday adayı olacak kadar cesaret, neden oluştu?
Bülent Zenginobuz 'Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi'
Bülent Zenginobuz 'Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi'
 
CHP Gaziemir Belediye Başkan Aday Adaylarından Bülent Zenginobuz, tüm öğrencilere başarılar diledi.
Gaziemir’de Gürsel Tekin rüzgarı esti
Gaziemir’de Gürsel Tekin rüzgarı esti
 
Tekin, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin’le bir süre baş başa görüştü.
Demirsoy 'Dolmuşçuların Dertlerini Dinledi'
Demirsoy 'Dolmuşçuların Dertlerini Dinledi'
 
Demirsoy’a teşekkür eden minibüsçüler, “Sizi birçoğumuz tanıyoruz. Yıllardır Gaziemir’e hizmet ettiniz.
“Başbakan’ın medyadaki kırımı sadece ünlü yazarlarla sınırlı değil”
“Başbakan’ın medyadaki kırımı sadece ünlü yazarlarla sınırlı değil”
 
Mahremiyetimizin en dokunulmaz köşelerini istila ve işgal ettiğini görürüz,” dedi.
Aksünger’den Gaziemir çıkarması
Aksünger’den Gaziemir çıkarması
 
Erdal Aksünger, partisinin Gaziemir İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek bir dizi faaliyet gerçekleştirdi.
Telingün  'Gezi tercihleri toplumsal kardeşlik algısına bir darbedir' dedi.
Telingün 'Gezi tercihleri toplumsal kardeşlik algısına bir darbedir' dedi.
 
Zübeyde Hanım önerisini sunan AKP'li Meclis üyeleri, toplumsal barış adına ‘Gezi’ tercihinden vazgeçilmesi gerektiğini belirttiler.
“İzmirliler 9 Eylül’de  kurtuluşun ve özgürlüğün yolunu açanları asla unutmadı”
“İzmirliler 9 Eylül’de kurtuluşun ve özgürlüğün yolunu açanları asla unutmadı”
 
Diyaneti bir iktidar şebekesine dönüştürmek isteyenler bu din dışı tutumları ile bizi Vahhabileştirmeye çalışıyorlar
Demirsoy 'Gevrek Tezgahının Başına Geçti'
Demirsoy 'Gevrek Tezgahının Başına Geçti'
 
Demirsoy’u gören vatandaşlar kısa süreli şaşkınlığın ardından kendisi ile Gaziemir ve yerel seçimler üzerine sohbet ettiler
Gaziemir'de Aday Adayları Netleşti
Gaziemir'de Aday Adayları Netleşti
 
CHP’de belediye başkanlığı için 7 aday başvururken, meclis üyeliği için 72 aday adayı ilçe başkanlığa dosyalarını teslim ettiler.
Zenginobuz 'Arkama sadece parti bayrağımı aldım' dedi
Zenginobuz 'Arkama sadece parti bayrağımı aldım' dedi
 
Bülent Zenginobuz, adaylık başvurularının son gününde, CHP Gaziemir İlçe binasında düzenlediği basın toplantısında adaylık başvuru dosyasını, İlçe Başkanı Umut Tekin’e teslim etti.
Demirsoy Salona Sığmadı
Demirsoy Salona Sığmadı
 
‘Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar’ sözünü şiar edindik.
Bülent Zenginobuz Aday Adaylığını Son Gün Açıklıyor
Bülent Zenginobuz Aday Adaylığını Son Gün Açıklıyor
 
Bülent Zenginobuz, CHP’den Gaziemir Belediye Başkanlığına aday adaylığını, 2 Eylül Pazartesi günü, Saat 18:00’de, CHP Gaziemir ilçe binasında düzenleyeceği basın toplantısı ile açıklıyor.
Halil İbrahim Şenol Bir Dönem Daha İstedi
Halil İbrahim Şenol Bir Dönem Daha İstedi
 
Belediye başkanı olmak lise yıllarında peşine düştüğüm bir hayaldi dedi
Telingün, Mısır ve Suriye’de yaşanan katliamları Gaziemir'den lanetledi
Telingün, Mısır ve Suriye’de yaşanan katliamları Gaziemir'den lanetledi
 
Telingün, Ortadoğu coğrafyasında ağır bir trajedinin yaşandığını vurguladı.
Fikret Kar Aday Adaylığını Açıkladı
Fikret Kar Aday Adaylığını Açıkladı
 
Bugüne kadar hiçbir kimseyle, hiçbir nedenle kavga etmedim, kişisel hırslarım hiç olmadı, ilişkilerimi daima kucaklayan, uzlaşan bir yaklaşımla kurdum dedi.
CHP İl Başkanı Ali Engin 'Gaziemir'de Anket'e Gerek Yok' dedi
CHP İl Başkanı Ali Engin 'Gaziemir'de Anket'e Gerek Yok' dedi
 
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a övgüler yağdırdı, ‘Burada Ankete Gerek Yok’ diyerek açık İl Başkanı olarak açık desteğini sundu
AKP Hükümeti, Çıray’ın verdiği kanun Teklifi ile harekete geçti
AKP Hükümeti, Çıray’ın verdiği kanun Teklifi ile harekete geçti
 
Genel Sağlık Sigortası Kanunu’nun ilgili maddelerinde değişiklik önererek kanun teklifine hükümetten yanıt geldi.
Birgül Ayman Güler İzmir'i yönetmeye talip
Birgül Ayman Güler İzmir'i yönetmeye talip
 
Bana ’olay kadın’, ’zor kadın’ diyorlar. Bu yakıştırmaları haklı görmüyorum. Siyaset sahnesi, söz sahnesi, sözümüzü net söylemek zorundayız ki karşı tarafta netleşsin" dedi.
5 gün sonra ortaya çıktı! Sağlığı soruldu
5 gün sonra ortaya çıktı! Sağlığı soruldu
 
Başbakan, "Bugüne kadar yapılan 'darbelerde demokrasiyi kurtarmak' hep bir bahanedir. Mısır'da da böyle bir bahaneyle karşımıza çıktılar" şeklinde konuştu.
İnce: Bunu Arınç'a kapak olarak gönderiyorum
İnce: Bunu Arınç'a kapak olarak gönderiyorum
 
Vardar Ovası türküsüyle karşılama oynayan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Bunu Bülent Arınç'a kapak olarak gönderiyorum" dedi
Günay ' Böyle Gergin Bir Ramazan Görmedim'
Günay ' Böyle Gergin Bir Ramazan Görmedim'
 
Ertğrul Günay, "Ben bu yaşa geldim, ilk defa böyle gergin bir Ramazan, ilk defa bu kadar gergin üç aylar, ilk defa gergin bir inancın, itikâtin, özel biçimde öne çıkması gereken aylar yaşadım" dedi
Zenginobuz 'Ergenekon tertibi sonrası çıkan bu karar, bir utançtır'
Zenginobuz 'Ergenekon tertibi sonrası çıkan bu karar, bir utançtır'
 
Bülent Zenginobuz, Ergenekon davasında yurtseverlere verilen cezalara tepki gösterdi.
MHP Gaziemir'de İftar Yemeğinde Buluştu
MHP Gaziemir'de İftar Yemeğinde Buluştu
 
MHP Gaziemir İlçe Başkanı Dursun Seçal, geleneksel iftar yemeğine katılan tüm ülkücülere ve misafirlere teşekkür etti.
MHP'li Tanrıkulu Mecliste Gaziemir Belediyesini Suçladı
MHP'li Tanrıkulu Mecliste Gaziemir Belediyesini Suçladı
 
Gaziemir Belediyesi'nce kesilen sembolik para cezasına rağmen hız kesmeyerek, bitme aşamasına gelmiş adı geçen sorumlu kurumlar halen bu duruma engel olamamıştır
Demirsoy İl ve İlçe Başkanlarını Ziyaret Etti
Demirsoy İl ve İlçe Başkanlarını Ziyaret Etti
 
Aday adaylığının kendisine ve Partimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
Başkanlık İçin Sürpriz Aday Adayları
Başkanlık İçin Sürpriz Aday Adayları
 
CHP’de 2 Eylül’e uzatılan adaylık başvuruları, 31 Temmuz itibariyle dosyalar teslim edilmeye devam ediliyor
Fikret Kar 'Halkın içinde olmadığı hiçbir iş, süreç başarı getirmez'
Fikret Kar 'Halkın içinde olmadığı hiçbir iş, süreç başarı getirmez'
 
Fikret Kar; hedefin ortak olduğunu; Gaziemir’in kimliğini yaşayanlarıyla kenetlenmiş bir yönetim anlayışı ile bulabileceğini söyledi.
Adaylık İçin Son Başvaru Tarihi Değişti
Adaylık İçin Son Başvaru Tarihi Değişti
 
CHP MYK’sından belediye başkan aday adaylarının merakla beklediği karar çıktı.
Yüksel Demirsoy Gaziemir Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı
Yüksel Demirsoy Gaziemir Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı
 
CHP Gaziemir eski İlçe Başkanı, Karabağlar Belediye Başkan Danışmanı Yüksel Demirsoy Gaziemir Belediye Başkan aday adaylığı başvuru dosyasını ilçe başkanı Umut Tekin’e teslim etti.
Bülent Zenginobuz Gaziemir Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan ilk isim oldu
Bülent Zenginobuz Gaziemir Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan ilk isim oldu
 
Bülent Zenginobuz, yılların bilgi ve birikimini doğduğu, büyüdüğü şehre aktarmak istediğini söyledi.
CHP Gaziemir'de İki İstifa
CHP Gaziemir'de İki İstifa
 
CHP Gaziemir ilçeden iki istifa geldi.
MHP Anketinden Yurdakul Oksoy Çıktı
MHP Anketinden Yurdakul Oksoy Çıktı
 
Yurdakul Oksoy anketten birinci çıkarken, eski Ülkü Ocağı Başkanı Bahattin Koyuncu, 113 oy alarak anketten çıkan ikinci isim oldu
Demirsoy'dan Kılıçdaroğlu'na Çernobil Raporu
Demirsoy'dan Kılıçdaroğlu'na Çernobil Raporu
 
Demirsoy, “Genel Başkanımız kendisine sunduğum çalışmaları tek tek inceleyerek, sahip çıktı” dedi
Madımak’a 4 fidanlı anma
Madımak’a 4 fidanlı anma
 
‘Sivas’ın ışığı sönmeyecek’, ‘Türkiye’nin 33 yıldızlı tek oteli’ yazılı dövizler taşıdı.
Gaziemir Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
Gaziemir Belediye Başkan Adayı Kim Olsun?
 
MHP Gaziemir İlçe teşkilatında bir çok ismin adı geçiyor.
Gaziemir Gezi Direnişini Geleneksel Hale Getirdi
Gaziemir Gezi Direnişini Geleneksel Hale Getirdi
 
Gaziemirliler, eylemlerini AKP Gaziemir İlçe Binası önünde sonlandırmayı gelenek hale getirdi.
CHP Yürüyüşüne Gezi Parkı Direnişi Damga Vurdu
CHP Yürüyüşüne Gezi Parkı Direnişi Damga Vurdu
 
Sivil Halk direnişinin gölgesinde kalmasını bir çok partili, sorunun CHP Gaziemir İlçe yönetim biçiminden kaynaklandığını söylediler.
Gaziemir AKP İlçe Binası Önünde Protesto
Gaziemir AKP İlçe Binası Önünde Protesto
 
AKP Gaziemir İlçe binası önünde protesto gösterisinde bulundu.
Telingün 'Şenol'u Siyasetten Emekli Edeceğiz'
Telingün 'Şenol'u Siyasetten Emekli Edeceğiz'
 
23 Nisan ve 19 Mayıs resmi törenlerine 40- 50 kişilik gruplarla, ancak halkın arasına katılabildiğini belirtti
CHP'den Flaş Açıklama
CHP'den Flaş Açıklama
 
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin MYK toplantısının arasında açıklama yaptı.
CHP Gaziemir'den Reyhanlı’ya Destek
CHP Gaziemir'den Reyhanlı’ya Destek
 
CHP Gaziemir Hatay Reyhanlı’da yaşanan saldırıyı kınamak için oturma eylemi yaptı.
İzmir'de Değişim Rüzgarı Esiyor
İzmir'de Değişim Rüzgarı Esiyor
 
AKP’nin İzmir’de başlattığı değişim rüzgarının, sorunlu ilçeler arasında yer alan Gaziemir’de de esmesi bekleniyor
Taşerondan vatansever olmaz
Taşerondan vatansever olmaz
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
AKP Gaziemir'de Acar Kriz
AKP Gaziemir'de Acar Kriz
 
İl Genel meclisinde AKP’nin tek Gaziemir temsilcisi olan İsmail Acar krizi yaşanıyor.
CHP Gaziemir’den ‘özel’ kutlama
CHP Gaziemir’den ‘özel’ kutlama
 
Özel gün nedeniyle Sarnıç Piknik Alanı’nda düzenlenen piknikte, kadınlar Selvi Kılıçdaroğlu’yla birlikte pasta kestiler.
Bulgaristan Seçimleri Sarnıç'ı Karıştırdı
Bulgaristan Seçimleri Sarnıç'ı Karıştırdı
 
Sen belediyede mi çalışıyorsun? Niye buraya gelip ortalığı karıştırıyorsun” diyerek tepki gösterdi. Sait de Dereli’ye, “Başkanına benden selam söyle” ifadesini kullandı.
Demirsoy'dan Vefalı Kutlama
Demirsoy'dan Vefalı Kutlama
 
Elif BECEK Kadın Kolları Başkanlığının yanı sıra CHP Gaziemir İlçe Başkanlığı görevinde de bulunmuştu
1 Mayıs'ta Hayatını Kaybeden İbrahim Kutluay Toprağa Verildi
1 Mayıs'ta Hayatını Kaybeden İbrahim Kutluay Toprağa Verildi
 
İbrahim Kutluay, bugün Bornova Merkez camisinde kılınan ikindi namazı sonrası, Bornova Yeni Mezarlığında toprağa verildi.
Baykalmış 'Semtevleri CHP'nin Seçim Büroları Gibi'
Baykalmış 'Semtevleri CHP'nin Seçim Büroları Gibi'
 
Sayın Şenol, mağdur edebiyatı yapacağına Gaziemirli vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmelidir."
CHP Genel Merkezinden Gaziemir Çıkarması
CHP Genel Merkezinden Gaziemir Çıkarması
 
CHP hiç kimsenin mağdur, sorun içerisinde yaşadığı günü istemiyor. Onların seslerini her zaman anlatacak" dedi
CHP, Gaziemir'de Taşlarını Döktü
CHP, Gaziemir'de Taşlarını Döktü
 
2004 ve 2009 seçim çalışmaları sırasında beraber mücadele ettiği hiçbir arkadaşının, Halil İbrahim Şenol’un yanında yer almadığını, bunun nedenini sordu.
MHP Gaziemir Bayrak Mitingine Hazır
MHP Gaziemir Bayrak Mitingine Hazır
 
MHP Gaziemir İlçe Teşkilatı, 20 Nisan Cumartesi günü yapılacak ‘Al Bayrakla Alsancak’ta’ bayrak mitingine hazır
Ak Partide İsimler Netleşiyor
Ak Partide İsimler Netleşiyor
 
Adnan Yüksel’in, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde Ak Partinin Gaziemir adayı olarak ismi ön plana çıkıyor.
Ecevit'in hayali kâbusa dönüştü
Ecevit'in hayali kâbusa dönüştü
 
Bizim erken seçime evet dememizin bir siyasi stratejik hata olduğunu kabul etmemiz lazım.
"İzmirlilerin dinini, imanını, ölçmek haddine değildir"
 
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in İzmir'e ilişkin sözleriyle ilgili, ''İzmirlilerin dinini, imanını, irfanını ölçmek bunun haddine değildir'' dedi.
CHP Gaziemir Parti Okul Projesi 'Yemek Yarışması'
CHP Gaziemir Parti Okul Projesi 'Yemek Yarışması'
 
CHP’li Belediye Meclis Üyesi Turgay Çetin ve CHP İzmir İl eski Yöneticisi Şenay Çavdar’ın da yer aldığı proje grubu
Telingün, Sayın Şenol 'Gaziemir'e Daha Fazla Gölge Etmesin Yeter'
Telingün, Sayın Şenol 'Gaziemir'e Daha Fazla Gölge Etmesin Yeter'
 
AKP Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol'un ilçeye yönelik sözlerini hatırlatarak, "Sayın Şenol, 'Gaziemir'in 20 yıllık beklentilerini karşıladım, 20 yıl sonrası hayaldir.' diyor."
Gaziemir Belediye Reisi Kim Olsun?
Gaziemir Belediye Reisi Kim Olsun?
 
Siyasi partilerde adı geçen adaylar dışında, kimi belediye reisi olarak görmek istersiniz?
Binali Yıldırım'dan Sürpriz Gaziemir Ziyareti
Binali Yıldırım'dan Sürpriz Gaziemir Ziyareti
 
Binali Yıldırım, Çarşı meydanında bulunan halkı selamlarken, ayakkabısını Gaziemir’in en tecrübeli ayakkabı boyacısı Turan Koruk’a boyattı.
Çakmur'dan Kılıçdaroğlu'na mektup ‘Sözleriniz maksadınızı aşıyor’
Çakmur'dan Kılıçdaroğlu'na mektup ‘Sözleriniz maksadınızı aşıyor’
 
Yüksel Çakmur, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir mektup yazarak, ‘Hastalıklı üye yapımız var’ sözlerine karşı durdu. Çakmur, ‘Sözleriniz maksadınızı aşıyor’ dedi ve parti içi demokrasi vurgusu yaptı.
Gaziemir'in Eniştesi Ömür Şanlı AKP Saflarına Katıldı
Gaziemir'in Eniştesi Ömür Şanlı AKP Saflarına Katıldı
 
Hüseyin Köse’nin damadı Ömür Şanlı’nın, kayınpederi aracılığıyla AKP’den Gaziemir belediye başkanlığına aday olacağı belirtiliyor.
AKP Gaziemir 8 Mart'ı Fotoğraflarla Anlattı
AKP Gaziemir 8 Mart'ı Fotoğraflarla Anlattı
 
AKP’nin on yıllık iktidarı döneminde kadınlara verdiği hakları, fotoğraf sergisinde hatırlattı.
AKP Gaziemir'de Ücretli Akademi Kayıtları Başladı
AKP Gaziemir'de Ücretli Akademi Kayıtları Başladı
 
Parası olanın sağlık, parası olanın eğitim almasına alışkın olan ülkemizde, şimdi parası olanın siyaseti öğrenme dönemine girdi.
'Erdoğan'ın Kenan Evren'den farkı yok'
'Erdoğan'ın Kenan Evren'den farkı yok'
 
Mehmet Altan, cemaatin kanalında "Akıl Defteri" programında Başbakan Erdoğan’ı topa tuttu.
Umut Tekin: O kurultaydan alınacak çok ders vardı
Umut Tekin: O kurultaydan alınacak çok ders vardı
 
Ahmet Doğan'a karşı 10 gün önce yapılan silahlı saldırı girişiminin yankıları sürerken, kongreyi yerinde izleyen CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin yazılı bir açıklamada bulundu.
İzmir'li delegelerden Prof. Birgül Ayman Güler’e hiç oy çıkmadı
İzmir'li delegelerden Prof. Birgül Ayman Güler’e hiç oy çıkmadı
 
CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, PM’nin İzmir adaylarının aldıkları oyları açıkladı.
AKP Bayrakları Asılı Kalmaya Devam Ediyor
AKP Bayrakları Asılı Kalmaya Devam Ediyor
 
AKP bayraklarının hala asılı olması tepki ile karşılandı.
CHP Gaziemir’de devir teslim gerçekleşiyor.
CHP Gaziemir’de devir teslim gerçekleşiyor.
 
A. Arda meydanında bulunan anıtını ziyaret edip, çelenk sunumu gerçekleştirecek.
Gaziemir CHP'de Salı toplantıları geri geliyor
Gaziemir CHP'de Salı toplantıları geri geliyor
 
27 Eylül Salı günü Saat 20:30'da CHP Gaziemir İlçe binasında tekrar başlıyacak olan Salı toplantılarına ilçe ve ülke siyasetine duyarlı tüm ilerici,demokrat CHP'li üyelerin katılması isteniyor.
DİN KARDEŞİYİZ......
DİN KARDEŞİYİZ......
 
Referandumda oylanacak Anayasa değişiklik paketi kimsenin umrunda değil. Miting meydanları genel seçimleri andıran vaadlerden geçilmiyor. Başbakan Erdoğan ile CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun vaadleri ise altı boş olma konusunda birbirleri ile yarışıyor.
APO CAMİ HAPÖRLERİNDEN KONUŞTU
APO CAMİ HAPÖRLERİNDEN KONUŞTU
 
ÖCALAN CAMİ APÖRLASINDAN KONUŞTU
VİLLALARIMIZ ÇOĞALDI
VİLLALARIMIZ ÇOĞALDI
 
Erdoğan'ın, Kılıçdaroğlu'nun villası derken, İstanbul Kısıklı’da başka bir “villa” meselesi tartışılıyor: İddialara göre Abdullah Gül, burada 8 milyon dolara aldığı arazi üzerine villa yapmaya hazırlanıyor.
AK PARTİ İFTAR YEMEĞİNE İSRAİL DAVETLİ DEĞİL
AK PARTİ İFTAR YEMEĞİNE İSRAİL DAVETLİ DEĞİL
 
AK Parti'nin iftarına İsrail Büyükelçisi davetli değil
MYK'ya Gürsel Tekin Ayarı
MYK'ya Gürsel Tekin Ayarı
 
Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi (PM) tarafından MYK'ye seçilen Gürsel Tekin'in ilk yapılacak MYK toplantısında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Genel Başkan Yardımcılığı'na getirilmesi bekleniyor...
 
Kabak’tan Nalbantoğlu’nun ‘şiirine’ sert yanıt! Ak Parti İl Başkanı Ömür Kabak, CHP İl Başkanı’nın dün yaptığı Başbakan Erdoğan’a ‘Nazım göndermeli’ eleştirisine sert yanıt verdi, CHP’yi faşistlikle suçladı, “‘Recep’ ismiyle gurur duyuyoruz” dedi.
 
Baykal: Yüzde 60’la hükümet gider! İki nikah için dün Çeşme’ye gelen CHP eski lideri, gündemi değerlendirdi. Baykal, “Referandumda hayır oyu yüzde 60 çıkarsa hükümet gider” dedi.
Bir Vatandaş Şikayet Etti
Bir Vatandaş Şikayet Etti
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun 29 Mart 2009 Yerel Seçimler Öncesi özel olarak Hazırlattığı, 'İşimiz İzmir, Gücümüz İzmir' Konulu Tanıtım Filmi Mülkiye Başmüfettişinin İnceleme Konusu Oldu...
BAYKAL'A ERGENEKON SORUŞTURMASI AÇILDI
BAYKAL'A ERGENEKON SORUŞTURMASI AÇILDI
 
Ergenekon savcısı Zekeriya Öz, Ergenekon soruşturması kapsamında 'adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs' iddiası ile ilgili olarak eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal da dahil bir çok kişiyle ilgili inceleme yapıldığını açıkladı.
Deneme
Deneme
 
Deneme kisa icerik
Kılıçdaroğlu’nun oğlu İzmir’de
Kılıçdaroğlu’nun oğlu İzmir’de
 
6. Rock Tatili Foça 2010 festivali bu yıl birçok ünlü sanatçıyı ağırlarken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu da bateristliğini yaptığı Sertsessiz grubuyla festivalin son gününde sahneye çıktı.
   
Yazar Cafe
 Levent Çağlarsu
 Enver Kapı
 Ahmet Çipli
 Buğse Koca
 Abdullah Demirel
 Ayhan Kopan
 Ertuğrul Gezenoğlu
Yazar Cafe
Yıllara göre Günlük ve Aylık Asgari Ücret Tutarları
Ayhan Kopan
 
Son Dakika En Çok Okunan Haberler
 
 
Ana Sayfa  |  Yazar Cafe  |  Güncel  |  Politika  |  Yerel Yönetimler  |  Spor  |  Ege  |  Dünyadan  |  Ekonomi  |  Magazin
 
 
Morbi Information Technologies